Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-298 от 298 отговора

- Как тълкувате сънищата си - с бабиния тълковник.

- Или "въоръжени" с психологията на Фройд, Юнг, Е.Кейси?
 - Ако имате интересен или повтарящ се сън, ще се опитам да ви го изтълкувам чрез втория метод  smile3529
Цитирай

Innsbruck

Често сънувам, че съм на плажа и водата приижада, докато ме залее и се будя.
Цитирай

Рени, ако нямаш специфичен страх от вода, това би могло да значи някакъв проблем във взаимоотношенията с майка ти, евентуално в стремежа ти към абсолютна самостоятелност и независимост.
 - А с какво усещане се будиш от този сън?
Цитирай

София

обикновено ползвам съновника от сайта www.mysticbg.com.
но има и сънища, които се повтарят и знам какво ме чака след това. винаги щом сънувам, че ме хапе змия или куче, се разболявам в рамките на 5 дни. без никакви изключения.
ако можеш да ми разтълкуваш обаче какво значи да си сред море- в самата вода, плувам, плувам, няма суша, няма вълни, само безкрай  Mr. Green
Цитирай

Sofia

забелязала съм, че щом сънувам куче и някое от децата се разболява(по често голямото), а в съновници съм чела съвсем други неща за куче Shockedмного пъти съм имала и пророчески сънища-1:1 Stop
Цитирай

София

AЛЕКС1 -снощи сънувах невероятен сън, просто като филм.................
Иначе този за водата и аз го имам, от време на време.
Та значи....пътуват 2 автобуса, аз бях в единия.
По едно време дете от моя автобус занесе нещо-не помня какво-в другия.
Автобусът избухна и няколко деца загиват. Sick #Crazy
Аз плаче и се чувствам виновна-не знам защо??!!
В един момент трябва да се отиде и съобщи на родителите им.
И...до мене се оказва свекърва ми, с която тръгваме през една тъмна гора, а тя носи вестта за смъртта в едни бели , дълги пликове. И тя обясняваше на хората каво е станало.
По едно време я загубих, а зад мене върви човек в тъмното. И аз се стрхувам, а той взе, че се нахвърли върху ми изотзад. И тогава срещу нас изскочи някаква тъмна кола и това ме спаси.
А де? newsm78
Цитирай

Варна

Днес сънувах интересен сън - как ме пращат с някаква уловка при един чичко в апартамента му, обаче таман да стане интересно и детето крясна: "Мамоооо, имам ако!!!"  Sick

Цял ден се терзая, ккаво ли щеше да се случи в апартамента....  35
Цитирай

Innsbruck

Рени, ако нямаш специфичен страх от вода, това би могло да значи някакъв проблем във взаимоотношенията с майка ти, евентуално в стремежа ти към абсолютна самостоятелност и независимост.
 - А с какво усещане се будиш от този сън?
Страх. Май имам страх от водата и за това не успях да се науча да плувам (изглежда е типично за зодия Водолей).
Цитирай

Русе

Имам един много отвратителен сън - падат ми зъбите и са още в устата ми, даже се задавям  Sick
Цитирай

София

рени, много интересно това. и аз съм водолей и ме е страх от водата. плувам само, ако усещам дъното. иначе изпитвам панически страх.
простете, че спамя. не се сдържах
Цитирай

Innsbruck

рени, много интересно това. и аз съм водолей и ме е страх от водата. плувам само, ако усещам дъното. иначе изпитвам панически страх.
Познавам много Водолей и нито един не може да плува Crazy Не казвам, че няма изключения.
 smile3505
Цитирай

Цитат
сън - как ме пращат с някаква уловка при един чичко в апартамента му, обаче таман да стане интересно...

- Щеше да стане нещо ... Неочаквано, до дали и приятно... опитай се да го досънуваш, след като предвидливо изходиш малкия  Very Happy
Цитирай

тук-там

Не мога да карам, обаче става нещо и се мятам на някаква кола и си карам все едно съм можела винаги и се кефя че е толкова лесно, обаче накрая винаги се блъскам някъде, оживявам в крайна сметка. Съня не е като да е кошмар събуждам се сравнително спокойна. Повтаря се от години.
Цитирай

Страх. Май имам страх от водата и за това не успях да се науча да плувам

- Значи е бил Освобождаващ сън, в опит да намали напрежението от страха ти от водата.

- Накрая вземи се научи да плуваш  Smile а също има и дузина хомеопатични л-ва, които до голяма степен ще намалят страха ти от вода. Виждал съм деца с такъв страх от вода, че не понасят и душа с вода да им облива лицето!
Цитирай

Innsbruck

Друг повтарящ се сън- качвам се в асансьор и тръгвам нагоре, подминавам последният етаж и се будя от ужас.

Ами препоръчай нещо хомеопатично. След месец съм на море и пак ще влизам във водата само до кръста  Crazy
Цитирай

Innsbruck

А летенето какво означава? Понякога сънувам, че се опитвам да политна както си ходя. Обикновено успявам, но с много усилия  Laughing
Цитирай

Цитат
Не мога да карам, обаче става нещо и се мятам на някаква кола и си карам все едно съм можела винаги и се кефя...

- Това е Пожелателен сън, отразяващ желанието ти, самата Ти да караш кола, но
 наред с това е и страхът и несигурноста ти да не катастрофираш.

- Като изкараш книжка, евентуално ще сънуваш само втората част от съня... Stop
Цитирай

Цитат
Ами препоръчай нещо хомеопатично. След месец съм на море и пак ще влизам във водата само до кръста  Crazy

- Да, да, Лоша комбинация -  загуба на страх от водата, при положение че не можеш да плуваш... Mr. Green
Цитирай

Цитат
А летенето какво означава?

- Летене или падане с летене отвисоко?
Цитирай
Аз много често сънувам бебета ThinkingНапример,че се разхождаме по брега на морето newsm78
А също сънувах много често и змий... Crazy
Цитирай

Innsbruck

- Да, да, Лоша комбинация -  загуба на страх от водата, при положение че не можеш да плуваш... Mr. Green
35
Абе плувам на дълбочина до 1 м., но на по-дълбоко не смея Mr. Green
Цитирай

София

Цитат

ALEX-а моят сън по-горе как тълкуваш?
Цитирай

аз имам повтарящ се постоянно сън като на рени - че съм на плажа и водата започва да се надига и да ме залива ,накрая,след доста опити, все успявам да се измъкна или се събуждам и все още ме е страх .а мога да плувам и не ме страх , когато наистина съм в морето,само ме е страх да не си потопя главата под водата . този сън е ужасен и от много малка го имам .преди винаги бяхме заедно с майка ми във водата и едната ми сестра,а сега напоследък с детето и се мъча да го задържам над водата - много гадно
Цитирай

Innsbruck

Цитат

Политане... И си летя като Карлсон.
Цитирай

Цитат
Бъчи: Имам един много отвратителен сън - падат ми зъбите и са още в устата ми, даже се задавям  Sick

- Зъбите са символ на нашата способност за съпротива, за отпор!
 - сънят че падат, означава страх че ще можем да се "озъбваме" - т.е. съпротивляваме и защитаваме идентичноста си!  smile3529
Цитирай

Цитат

- Къде летиш, какво виждаш и срещаш ли някой?
 - Имаш ли странното усещане че е като в действителност?
Цитирай

Въпрос на гледна точка...

И при мен е същото
Цитирай

Innsbruck

Цитат

За последно пиша, че много въпроси станаха...

Нося се над улици, къщи, блокове и винаги, ама винаги е тъмно когато летя. Коства ми физическо усилие и напрежение да се задъра във въздуха. Понякога не успявам да политна- само за малко се откъсвам от земята.
Цитирай

Русе

Цитат
Бъчи: Имам един много отвратителен сън - падат ми зъбите и са още в устата ми, даже се задавям  Sick

- Зъбите са символ на нашата способност за съпротива, за отпор!
 - сънят че падат, означава страх че ще можем да се "озъбваме" - т.е. съпротивляваме и защитаваме идентичноста си!  smile3529

Хм, аз пък мислех, че е нещо лошо. Сега вече съм спокойна  Smile

Постоянно сънувам, че някой умира. Чувала съм, че е на хубаво, нали?
Цитирай

Цитат
Аз плача и се чувствам виновна-не знам защо??!!

- Червена Депешарчице, ти ми се виждаш една много Състрадателна душа, която изпитва чувство на вина за нещастията и войните по света.
 - Чувства се и страх от смърта, но се тревожиш за другите,  не и за себе си!
 - Мисли и за себе си, защото другите разчитат на теб, но ще можеш да им помагаш когато си здрава, нали.  smile3529
Цитирай

София

Maй си доста прав......въпреки че не ме познаваш. newsm10
Цитирай

София

Незнам как е при другите, но при мен решаващо е внушението на самият сън - може да сънувам поляна с цветя и да изпитвам чувство на удоволствие и хармония, друг път същата поляна ме ужасява... Случвало ми се е да сънувам неща, които се сбъдват 1:1 ( за моя радост  от 5-6 г. нямам такива - обикновено  предсказваха много лоши неща) Сънувам се и като жена от друга епоха (с много различва външност) случвало ми се е да сънувам и  част от историята на дадено място - в последствие потвърдена!
Виждам, че имаш доброто желание да анализираш безплатно сънища (похвално!)- има един сън, който винаги ще помня - представи си глава на тигър в абосолютна тъмнита... светят само очите и шарките в неописуема жълто-бяло-искряща тоналност и хвърлят отблясъци в стаята ми... всичко, което виждам съотвестсва на мебелировката, но най се изумих на часовника - показваше 02.47ч.!
Цитирай

София

А като изневериш в съня си какво означава?  smile3506
Цитирай

Русе

А като изневериш в съня си какво означава?  smile3506

Цък  Laughing
Цитирай

В полите на Витоша

... окло 5-6годишна,сънувах сън,който помня идеално и до днес-огромен дворец,вътре всичко е в светло-зелено-завеси,прозорци,а стъклата бяха цветни,като тези в църквите.Имаше и жени,като индийски принцеси,но целите в светло зелено,дори лицата им.Аз само разглеждах.Ще съм много благодарна,ако получа отговор!
« Последна редакция: нд, 16 юли 2006, 19:38 от Reza »
Цитирай

В полите на Витоша

...........Защо го сънувам,защо се сбъдва?
« Последна редакция: нд, 16 юли 2006, 19:36 от Reza »
Цитирай

Цитат
представи си глава на тигър в абосолютна тъмнита... светят само очите

- Посетена си  Астрално от твоя Тотем - Тигър. А мебелите, часовника са част от усещането за абсолютна реалност, въпреки че може би в съня ти е минала мисълта че това е само един сън...
Цитирай

Цитат
А като изневериш в съня си какво означава?

- Не сподели и какво е било усещането ти  newsm76...

- По принцип приятните усещания са Пожелателни сънища... , това което Потискаш наяве, подсъзнанието те "дарява" в съня  kiss
Цитирай

Някъде там...

Забелязала съм че след като съм сънувала вода следва някаква промяна...
Сънувам баба ми и дядо ми /починали преди няколко години/ и след това ми се случва нещо хубаво. Самият сън обаче ме натъжава, защото след като се събудя осъзнавам че тях ги няма вече, а в съня ми всичко е било толкова реално  Crying or Very sad

Тази нощ сънувах че отново съм на село и се разхождам с дядо ми из двора, обаче по едно време дядо изчезна и видях колко е запустяла къщата и изоставен двора. /Като бях малка прекарвах всички ваканции на село и това беше най-големият ми страх - че един ден тази къща ще е пуста и празна, а дворът обрасъл в бурени. / В съня си някак си осъзнах че баба и дядо вече ги няма и се разплаках, събудих се обляна в сълзи на мократа възглавница и сега цял ден ми е ревливо  Rolling Eyes Уф, пак се разревах...

Имала съм много пророчески сънища, много от тях са се сбъдвали по един или друг начин. Вярвам, че сънищата имат своето значение...
Цитирай

Цитат
като дете,може би окло 5-6годишна,сънувах сън,който помня идеално и до днес-огромен дворец,вътре всичко е в светло-зелено-завеси,прозорци,а стъклата бяха цветни,като тези в църквите.Имаше и жени,като индийски принцеси,но целите в светло зелено,дори лицата им.Аз само разглеждах.

А, това вече е много интересен сън!
 - Както се знае, децата до 5-6 годишни си спомнят живота от  "Другата страна" а някои и Астрално се връщат по време на сън в този прекрасен Свят. Била си в една от великолепните сгради "Там", така точно описани от Силвия Браун.
Цитирай

тук-там

Цитат
Не мога да карам, обаче става нещо и се мятам на някаква кола и си карам все едно съм можела винаги и се кефя...

- Това е Пожелателен сън, отразяващ желанието ти, самата Ти да караш кола, но
 наред с това е и страхът и несигурноста ти да не катастрофираш.

- Като изкараш книжка, евентуално ще сънуваш само втората част от съня... Stop

Мдам общо взето съвпада с моето тълкувание. Моята теория е че най- накрая трябва да изкарам 1 курс, че ще се наложи да имам книжка пък аз няма да имам Smile
Цитирай

Innsbruck

Астралният свят е елемент от източните религии  Rolling Eyes
Според мен децата просто имат развинтено въображение. Дъщерята пък сънува разни делфини.
Цитирай

Цитат
Защо го сънувам,защо се сбъдва?

- Едни от най-красивите сънища са тези, когато нашето подсъзнание продължава и претворява в образ и усещания полета на "дневното" ни съзнание. Това са Пожелателните ни сънища.
 - Още по-вълнуващо е когато тези сънища се сбъдват.
 - Тук може би роля играе и телепатията, знаете как влюбените имат усещането че любимия "ей сега ще звънне" - и той звънва. Или мислите им текат свободно и ... паралелно. 1dating
Цитирай

Цитат
Дъщерята пък сънува разни делфини.

- Може би това са Нейните тотеми - закрилници...
Цитирай

Видин

Аз когато сънувам цигани винаги се разболявам Twisted Evil

Последният ми сън бе,4е отиваме с едни познати с колата им до някаъде и аз и мацката слизаме,а мъжа и остава с детето и тръгват с колата.В този момент усещам,4е ще стане нещо и запо4вам да крещя да спре,4е ще  се убърнат.Колата се обърна няколко пъти и когато отидох малкия/гол/беше паднал в ръцете на мъжа Rolling EyesОказа се,4е нищо му няма,ама аз бях отка4ила.
Цитирай

В полите на Витоша

Сънувах,преди около година,че попадам на някакво много красиво и непознато/но много реално/място.....
« Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 06:05 от Reza »
Цитирай

Цитат
А също сънувах много често и змий...

- Змията е символ на Еротиката, сексуалноста и ... Фалоса. newsm21
Цитирай

KUKURUZKA, това което си сънувала е ... връщане във времето - или както казва Марсел Пруст: "По следите на изгубеното време",
а бебето? - това може да е някое неродено (непланирано, абортирано) бебе, за което и мъжът е трябвало да поеме отговорност...
 - Защо плачеш?  - Носталгия ли е това? ...или Спомен от предишен живот...
« Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 18:23 от Alex 1 »
Цитирай

ГО

Тъкмо на време ми дойде тази тема.
От 4-5 нощи сънувам,че съм бременна и то винаги съм в различна ситуация,ама винаги се усещам,че съм бременна.
Мисля,че не е много на хубаво,а? newsm78
Цитирай

Sverige

Друг повтарящ се сън- качвам се в асансьор и тръгвам нагоре, подминавам последният етаж и се будя от ужас.

Това и аз го сънувам понякога, ужасно е чувството, но си го обяснявам с това, че все пак имам страх от асансьори и затворени такива пространства?

А какво значи да сънуваш, че правиш секс  Mr. Green
Цитирай

Мек полумрак, в който стоя пред огромно сребърно огледало; в дясната си ръка държа червена ножица, с другата притискам устните си и ги отрязвам - кръвта плисва по огледалото.

Събудих се с писък и туптящи слепоочия; повече тази нощ не си легнах да спя Mr. Green.
Цитирай

Цитат
...В този момент усещам,4е ще стане нещо и запо4вам да крещя да спре,4е ще  се убърнат.Колата се обърна няколко пъти и...

- Освобождаващ сън, който отработва твоят спотаяван Страх от катастрофа и възможните последствия за детето.
 - Защо сънуваме такива сънища?
 - Във всеки случай не се поддавайте на излишна паника, защото чрез визуалното представяне на една въображаема катастрофа, подсъзнанието се стреми да "изчерпи темата" , да намали напрежението породено от всекидневната ни тревога и страх.
 - Защото най-силния страх е Страха от Неизвесноста!
 - Но когато чрез съня "видим" дори и най-лошото, напрежението малко по малко започва даспада.
 - Този метод се използва с успех и в хипнотерапията Laughing
 smile3529
« Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 11:24 от Alex 1 »
Цитирай

Sverige

Алекс може ли и на мен анализ да направиш, откъдето ги гледаш тези неща...Въпросът за сънуването на секса беше сериозен  Blush
Цитирай

Vali
Цитат
Мек полумрак, в който стоя пред огромно сребърно огледало; в дясната си ръка държа червена ножица, с другата притискам устните си и ги отрязвам - кръвта плисва по огледалото.
Събудих се с писък и туптящи слепоочия; повече тази нощ не си легнах да спя.

- Предполагам, че и друг път си се будила, стряскала на сън от Плашещи, Ужасяващи лица и образи? А каква ти е реакцията при вида на кръв? Имаш ли страх от птици, ножове, остриета? smile3529
- Ако е така, трябва да ти кажа че има прекрасно действащи хомеопатични лекарства, които ще решат проблема.
Цитирай

Цитат
Въпросът за сънуването на секса беше сериозен 

- Секс? - Всеки е сънувал, сънува и сега (късметлия, -ийка!)
 - Този, наред със  съня че си влюбен са едни от най-хубавите ПОЖЕЛАТЕЛНИ Сънища!
 smile3529
Цитирай

В едно голямо мъжко сърце

Ако може да разгадаеш тези ми сънища Hug
1.Тази нощ сънувах,че направих аборт.
2.Често сънувам че карам кола,обикновено съм на път,а не по улици./нямам книжка/
3.Майка ми почина от болест и в мъки,защо винаги когато я сънувам все я сънувам болна и колко е зле.Защо не я сънувам в друго положение?
Цитирай

- Предполагам, че и друг път си се будила, стряскала на сън от Плашещи, Ужасяващи лица и образи?

Да, така е.

Цитат: "А каква ти е реакцията при вида на кръв?"

Бих казала нормална - в реалната действителност Cool.

Цитат: "Имаш ли страх от птици, ножове, остриета?"

Не, имам страх от високи скорости /след преживяна ужасяваща катастрофа с цялото ми семейство/.
Цитирай

Sverige

Цитат
Въпросът за сънуването на секса беше сериозен 

- Секс? - Всеки е сънувал, сънува и сега (късметлия, -ийка!)
 - Този, наред със  съня че си влюбен са едни от най-хубавите ПОЖЕЛАТЕЛНИ Сънища!
 smile3529

Благодаря!  Hug
Цитирай

Пловдив

Това и аз го сънувам понякога, ужасно е чувството, но си го обяснявам с това, че все пак имам страх от асансьори и затворени такива пространства?

Ами сигурно, че ИСКАШ да правиш секс Very Happy
Цитирай

София

Алекс, спомена, че децата до 5-6 г. си спомнят предишни състояния. Честно, на никакви подобни мисли не са ме навели приказките на моите диванета. А си мисля, че биха разказали. Има ли някое дете, разказвало нещо на родителите си?
Цитирай

Sverige

Ами то всеки иска и без да го сънува, въпоросът е някакво друго скрито послание дали има  Laughing
Цитирай

Пловдив

Ами то всеки иска и без да го сънува, въпоросът е някакво друго скрито послание дали има  Laughing

Ами тогава пророческо- че скоро ще има секс Smile
Цитирай

Sverige

Дааа, със сигурност е пророческо, защото като се събудиш на сутринта с такова чувство и ако любимият човек е до теб пророчеството веднага бива осъществено  Mr. Green
Цитирай

Спомняте ли си цунамито в Тихия океан.Е аз го сънувах/не съм луда/ два дни по-рано............ и разпитвах на горе и долу какво е станало!?!Всъщност сънувах ,че го чета във вестника,ама беше толкова реално100%бях сигорна ,че съм го прочела.............майка ми пише и тя тук та може да го потвърди жената............ . EmbarassedТака и едно земетресение сънувах...........
А онази нощ /сбурята ,преди 2дни/ сънувах ,че ме разтресе гръм ,една неонова светлина а аз се гърча ,но в същото време аз се виждах от горе............все едно бях на тавана и се гледах ShockedТакъв ужас изпитах и се събудих /такъв страх............/
Цитирай

Sofia

една нощ сънувах много странен сън..........майка ми,( която е починала  малко след моето раждане) и съответно нямам никакъв спомен визуален от нея....сънувам я като сянка на жена облечена в черно(тръпки ме полазиха и в момента и тогава в съня) и без да й видя част дори от лицето Rolling Eyes но с ясното съзнание, че това е точно ТЯ.
и друг сън, който се е повтарял и ме е "шашкал" - гушкане, цункане, лигавене и т.н. , но не се стига до съществената част Laughing не че не го искаме(в съня), но все не се стига до там по някакви необясними причини  #Crazy ooooh!
Цитирай

Тук малко хора вярват в свръхестественото, но публичното достояние на сънищата, е един от начините за нарушаване на биополето.
Цитирай

Sofia

Тук малко хора вярват в свръхестественото, но публичното достояние на сънищата, е един от начините за нарушаване на биополето.

Кейси, аз съм от "малкото" Laughingзаинтригува ме с това-дай повече инфо, на лични Praynig
Цитирай

където ме отвее вятъра

Когао сънувам,че ми пада зъб,най-късно до 2-3 дни,някой умира.Ужасно е.В нощта,когато почина дядо ми,се събудих крещейки,защото пак сънувах същото.И толкова страшно никога не е било,болеше ме ужасно и устата ми се напълни с кръв.Всеки път, след такъв сън съм като пребита и и в очакване на лоша новина. 
Сънувам също така и доста често че съм бременна и раждам близнаци,и всеки път раждам нещо странно.Сред най-невероятните случаи са 2 малки котенца или пък 2 огромни яйца #Crazyе това някой ако ми го изтълкува.. newsm78
Цитирай
Сънищата ми са много интересни и пророчески, Любовта всяка сутрин ме кара да му разказвам какво съм сънумавала. Иначе си ги тълкувам чрез интуицията и малко от бабиния съновник. Знам, че най-лошо за мен е да сънувам, че съм булка, че съм гола, че ми пада зъб. Но пък имам и много хубави сънища! Май че е време за Лека нощ!
Цитирай

Преди няколко дни сънувах, че подарявам хамстера на сина ми. Отидох в едно заведение и извиках на глас: "Някой иска ли тоя хамстер да му го подаря?" Няколко човека вдигнаха ръка, а аз го дадох на най-влизко стоящата жена. Странното е, че хамстера беше черния, който отдавна умря, а не тоя дето е още жив.
Иначе за пророческите сънища и аз знам за зъб. До скоро ходех на зъболекар и понеже много се страхувам това ми се отразяваше и на сънищата. През това време за щастие никой не умря. Но всеки друг път когато съм го сънувала е умирал някой близък.
Цитирай

в гората

Когао сънувам,че ми пада зъб,най-късно до 2-3 дни,някой умира.Ужасно е....

Това и на мен ми се е случвало...А бях чувала, че колкото е по- напред (преден зъб), толкова по- близък човек ще е Crying or Very sad
Цитирай

при децата

Цитат
Сънят ... изразява дълбоката ни личност, истинската ни същност. Той ни среща със самите нас.
Но сънят ни предава своето послание чрез образи, които никога не бива да се приемат буквално.
...правилното декодиране на съня може да ни доведе до вътрешно обновление.
Да, можем сами да тълкуваме сънищата си при условие, че им отдадем вниманието, което заслужават, че се запознаем със символиката им и приемем неоспоримата истина - ние сме това, което си мислим.

цитат от тази книга Very Happy

Но това е само част от психологията на съня, въпросът е толкова обширен, колкото хора има по света.
Цитирай

гетото

http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%E4%E0%EA%EEоттук може да си свалите книгата на Дако,в която има интересни тълкувания
Цитирай

при децата

Благодаря, 666, ще ми свърши работа  Smile
Цитирай

Кама4е:
Цитат
От 4-5 нощи сънувам,че съм бременна

- Ако не е Пожелателен сън (само вие знаете дали е така), то може да е това че у вас е "назряла" някаква нова идея или ще се "родите" , ще се изявите в нова светлина, а ако изпитвате страх, това е страхът - как ще ви приемат околните... smile3529
Цитирай

София

Мхм, аз напоследък изобщо не помня какво сънувам, а обичам  Laughing.

Най-много обичах да сънувам, че летя. Летя си и се нося из небето като птичка  Laughing. Много често сънувах и "екшъни" - някакви хора ме преследваха но винаги успявах да избягвам. Веднъж се сънувах като спасител на една девойка даже  Laughing и бях мъж.
Цитирай

Рени, :
Цитат
Нося се над улици, къщи, блокове...

- Това летене го свързвам с Астрално пътуване, но какво точно иска да ти каже съня, зависи от мнго неща, най-важното от които е Усещането ти по време на летенето, накъде летиш, какво търсиш,  защо правиш такива усилия за да летиш... дали къщите долу са ти познати, придружава ли те някой, срещаш с някой...
Цитирай

Цитат
Секс? Ами то всеки иска и без да го сънува, въпоросът е някакво друго скрито послание дали има

- Скрито послание? в смисъл дали ти предстои или дали ще ти се случи? - възможно!
 - щом толкова много го желаеш, че че накрая подсъзнанието ти го "Дарява"!  smile3529
Цитирай

mam4e_mia
Цитат
но в същото време аз се виждах от горе............все едно бях на тавана и се гледах

- Това е Нормалната зрителна точка, при медитация,  клинична "смърт" и т.п. smile3529

- А другите ти сънища, щом са няколко дни преди събитието са Предсказващи Сънища!
 - ако са в същото време -тогава биха били Телепатично- Астрални.
« Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 12:49 от Alex 1 »
Цитирай

ГО

Кама4е:
Цитат
От 4-5 нощи сънувам,че съм бременна

- Ако не е Пожелателен сън (само вие знаете дали е така), то може да е това че у вас е "назряла" някаква нова идея или ще се "родите" , ще се изявите в нова светлина, а ако изпитвате страх, това е страхът - как ще ви приемат околните... smile3529
Мерси много.
Цитирай

Някъде...далече от тук...

Сънувам доста често, че аз съм 13 годишно момиче, което отвлича дететото на съседите и го държи в мазето(по принцип сме в много ''добри'' отношения със съседите- мразя ги  #Cussing out но чак да отвлека някого ...)
Цитирай

Велико Търново/Бургас

Като малка много често сънувах че летя без усилия,просто когато си поискам Very Happy или че с още 2 мои много добри приятелки сме сестри русалки Smile
Миналото лято сънувах много често,че съм бремена,дори 1 път как раждам,да уточня все още не съм била бременна,но чувството беше страхотно Very Happy
А другите сънища са все еротични Very Happy
Цитирай

Shoni : 
Цитат
...без да й видя част дори от лицето,  но с ясното съзнание, че това е точно ТЯ.
  - Това че я сънуваш в черно, символизира колко е голяма мъката ти по майка ти, растейки без майчината любов.
Цитирай

Кейси :
Цитат

- Чие биополе Кейси, твоето ли наручихме ?  smile3520
Цитирай

Цитат
Всеки път, след такъв сън - загуба на зъби - съм като пребита и и в очакване на лоша новина.

- В очакване? и всеки път ли след такова Очакване някой близък умира, или не винаги?
 - Според моята информация Падане на зъби и коса сънуват 95% от Жените. и само 5% от мъжете и това което първо се сещаме е, че жените са по-приказливите  smile3505
 - И затова тълкуването е или съжаление че не сме стискали зъби, не сме си "държали езика зад зъбите" и сме говорили твърде много или е просто израз на суета, страх от остаряване... smile3529
« Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 16:08 от Alex 1 »
Цитирай

Цитат
че аз съм 13 годишно момиче, което отвлича дететото на съседите

- 13 годишните не ги съдят, нали? и затова се сънуваш като малка, но като голяма разбира се че си разумна и не би го направила! smile3529
Цитирай

Цитат
че аз съм 13 годишно момиче, което отвлича дететото на съседите

- 13 годишните не ги съдят, нали? и затова се сънуваш като малка, но като голяма разбира се че си разумна и не би го направила! smile3529

Все пак не е ли нередно точно това, че се представям като 13 годишен престъпник  Shocked
Цитирай

Ифа, Първия ти сън  smile3535определено го свързвам с "картината" на едно много симпатично Хомеопатично лекарство, за което Приятелите и приятелството значат много!

... и в тази връзка тълкувам втория сън като Пожелателен  stork-girl
Цитирай

Там някъде

Имам само един повтарящ се сън - намирам се пред пропаст, над която има греда и аз трябва да мина по нея. Изпитвам паника и страх, и чувството, че вече съм го правила това (дежа вю), тръгвам по гредата без да гледам надолу и когато стигам на половината път се успокоявам, че ще успея да премина, обзема ме едно странно спокойствие, усмихвам се, поглеждам надолу и ... падам. Винаги сънувам едни и същи подробности в този сън - цвета на гредата, дълбочината на пропастта, мястото е винаги едно и също.
Това е най-големият ми кошмар, обикновенно се събуждам от собствените си крясъци, плувнала в пот.
Цитирай

при децата

Alex 1 , с риск да си наруша биополето ще си разкажа снощния сън.

Бях в малък град. Там чаках една кола да ми докарат, за да се прибера вкъщи. Стигнах до този град с автобус. И преди съм била там, но не помня името (това го знам в съня си). Учудена съм, че в този малък град има големи и красиви сгради от края на 19, началото на 20 в., каквито са в центъра на София, Варна или Пловдив. Мисля си насън колко добре се грижат жителите за старите си сгради и от къде имат средства като са в такова малко градче newsm78

Какво ще кажеш?

Very Happy
Цитирай

Safo, това твое "дежа ву" би могло да бъде спомен от твой предишен живот, в който си паднала по средата на гредата в пропаста...
Но в никакъв случай не е предсказващ сън или че нещо те грози.
 - Този спомен сигурно се е отразил и в страха ти от високо? smile3529
Цитирай

Innsbruck

И аз много често сънувам, че ми падат зъбите. Не ми се случва нищо след такъв сън.

Тази нощ сънувах, че с децата се качваме по много висока стълба (не знам къде води). Пуснах голямото отпред, защото е тясно, а аз държа малкото отзад. Оказва се че едно стъпало липсва (но това не се вижда) и каката тръгва да пада, но успява да се хване за горното стъпало и увисна на голяма височина... успя да се задържи, а аз изтръпнах при мисълта какво щеше да се случи и се събудих.

Цитирай

Там някъде

Safo, това твое "дежа ву" би могло да бъде спомен от твой предишен живот, в който си паднала по средата на гредата в пропаста...
Но в никакъв случай не е предсказващ сън или че нещо те грози.
 - Този спомен сигурно се е отразил и в страха ти от високо? smile3529
Алекс, прав си - височините ме ужасяват. А как да го превъзмогна? И защо, по дяволите, съм умряла по толкова кофти начин! smile3518
Цитирай

Sofia

РЕНИ, спри се бе, женО Very Happy кога успяваш да се наспиш от тез'съновидения Laughing

и аз тази нощ сънувах гаден сън, но неискам да го напиша Crying or Very sad
Цитирай

В едно голямо мъжко сърце

Алекс и аз ти писах,ако не си ме забелязал да те подсетя. newsm78
« Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 17:57 от КАРЧЕВА »
Цитирай

при децата

Алекс и аз ти писах,ако не си ме забелязал да те подсета. newsm78

Не си само ти Peace Very Happy
Цитирай

Момичета, извинявайте ако някоя съм пропуснал... smile3523

Цитат
1.Тази нощ сънувах,че направих аборт.
2.Често сънувам че карам кола,обикновено съм на път,а не по улици./нямам книжка/
3.Майка ми почина от болест и в мъки,защо винаги когато я сънувам все я сънувам болна и колко е зле.Защо не я сънувам в друго положение?

1. Предполагам остатъчен, ненапълно освободен страх от близкото минало, за щастие - както се вижда - неоснователен  smile3510
 2. Пожелателен сън - а като вземеш книжка и натиснеш газта - наистина ще видиш колко е хубаво.
 3. Тук е по-трудно... Предполагам, че подсъзнателно още изпитваш вина - неоснователна, че не си могла да и помогнеш - да я спасиш или поне спасиш от болките...
Цитирай

Варна

Хм, да си разкажа и аз съня - сънувах го преди доста години, но няма да го забравя. Сънувах, че влизам в тоалетната ни и когато съм вече седнала на чинията, вратата се отваря и се появявам АЗ. АЗ явно се уплаши /или от неудобство/ веднага затвори вратата и избяга. Тръгнах да го гоня, изплаших се, че някой е откраднал визията ми, но не можах да го стигна - беше бърз и постоянно се обръщаше и ме гледаше дали го следя /а това всъщност бях АЗ/. Винаги, когато си спомням този сън оставам със свит стомах.

Цитирай

при децата

Момичета, извинявайте ако някоя съм пропуснал... smile3523

Извинен си, но действаш избирателно. Разтълкувай ми този сън, плийз Very Happy

Alex 1 , с риск да си наруша биополето ще си разкажа снощния сън.

Бях в малък град. Там чаках една кола да ми докарат, за да се прибера вкъщи. Стигнах до този град с автобус. И преди съм била там, но не помня името (това го знам в съня си). Учудена съм, че в този малък град има големи и красиви сгради от края на 19, началото на 20 в., каквито са в центъра на София, Варна или Пловдив. Мисля си насън колко добре се грижат жителите за старите си сгради и от къде имат средства като са в такова малко градче newsm78

Какво ще кажеш?

Very Happy
Цитирай

Анджелина,
Цитат
И преди съм била там, но не помня името (това го знам в съня си).

- Това вероятно е спомен от предишен живот или астрално пътуване назад в него...и по описанието ти личи че си живяла в някоя по-цивилизована държава. smile3522 smile3530
Цитирай

при децата

Благодаря! Знаех си  Very Happy

Колата ме тормози, чаках я за да се прибера вкъщи, защо не продължих с автобуса, а изчаквах да ми докарат кола, която да карам, за да се прибера?
Ей това ми е чудно.
Цитирай

Алекс 1, по - горе имаше питане за сън с асансьор, който не спира да се движи нагоре и излита... мен ме спохожда четичко и ме интересува тълкуванието му.
За поява на цунами, което залива? С една такава доста мръсна вода?
И за летенето? Уточнявам - леко ми е да летя, обикновено при изгрев слънце, големи градове (никога не летя над поляни или гори).
И всички сънища са цветни... никога не сънувам черно-бяло...
Цитирай

РЕНИ,
Цитат
Тази нощ сънувах, че с децата се качваме по много висока стълба (не знам къде води).

- Освобождаващ сън, показващ голямата ти тревогата за двете ти дечица!
 - Водиш ги по стълбата на живота, която разбира се не знаеш къде води, и тази неизвестност е най плашеща.
 - Чрез стигането "Докрай!", въпреки изпитания ужас, подсъзнанието намалява напрежението и това е още едно доказателство че проблемите, тревогите, страховете не трябва да се "замитат под килима" а да се осъзнават и отработват.
 - Защото най-много страда и боледува Душата и ако не се вземат съответните мерки, след време това се проектира върху материалното ни тяло, като психосоматична диагноза от "Великолепната седморка" smile3526
« Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 17:43 от Alex 1 »
Цитирай

Innsbruck

Мерси, хареса ми тълкуването  Peace
Цитирай

Много често сънувам, че летя. Преди време имах един странен /поне за мен/ сън. Бяхме със семейството на нещо като кей в морете, а водата беше гладка като стъкло. Имаше и други хора с нас. Само това помня, но много ми се наби този сън.
В момента за други не се сещам.
Ще чакам тълкуване.  Wink
Цитирай

Яаа, желаещи да тълкуват.

Бях сънувала дядо си, направен от лед... и топящ се на слънцето. Беше след смъртта му.

Имах детски сънища - помня един, в който бях принцесата и принцът беше разстроен за някакви шишета  newsm78 и аз търгнах от двореца, минах през някакви високи треволяци и там се намираше Хъмпти-Дъмпти, който ми даде нещо като акордеон и ми каза "С това се спира парното на целия дворец"  35
Е, в края на съня неизвестно защо не бях принцесата, а принца...

Цитирай

София

Сега се сетих за един от най-откачените ми сънища. Минавах покрай оградата на строителния (не изглеждаше изобщо като него, но бях убедена, че минавам от там) и зад нея имаше хора, които изведнъж се превърнаха в лисици  Shocked. Не помня дали вече бях чела Франки Фърбо, но не се изненадах изобщо от трансформацията.
Цитирай

И аз да разкажа сън. По-скоро поредица от сънища, които продължиха около година и нещо. Всъщност не сънувах нищо конкретно. Просто изведнъж в съня ми " влизаше " нещо страшно и зло. Не го-виждах , а го усещах /като филма да стане изведнъж по-тъмен или сянка да падне изведнъж върху теб/. Тогава аз разбирам че това е от " ония " сънища и че сънувам. И започвам да се опитвам да се събудя- напъвм се да си отворя очите с всички сили и ... така докато ги отворя. Това е.
Цитирай

Цитат
Бях сънувала дядо си, направен от лед... и топящ се на слънцето. Беше след смъртта му.

Имах детски сънища - помня един, в който бях принцесата и принцът беше разстроен за някакви шишета

- За дядо ти, незнам, може би по детски се сливат усещането за Загубата и очарователното, по детски оптимистично обяснение...

- А втория ти сън е смесица от твоите "приказни" тревоги, насложени от проектираните върху теб тревоги на възрастните за парно и...  smile3529
Цитирай

Маргарита
Цитат
...и зад нея имаше хора, които изведнъж се превърнаха в лисици...

- Този сън тълкувам като резултат от сблъскването на твоя идеализъм и романтичност с... проявите на лицемерие на някои твои съученици. smile3520
Цитирай

Алекс, държа да подновя въпросите си, поставени по - горе Smile
Цитирай

Много често сънувам че съм на брега и ме заливат големи вълни или по скоро виждам как приближават, а са високи 10-15 метра. Този сън ме притеснява почти през месец два и винаги съм на брега/ един път на плаж, друг път просто се разхождам / и изведнъж започва да се смрачава и се появява направо цунами. Какво означава това?

Друг сън повтарящ се също много много често е как се карам с майка си и направо се треса от нерви, аз и говоря нещо, а тя си знае нейното. Събуждала съм се със сърцебиене и цялата в сълзи. Странното е че реално това се е случвало но без сърцебиенето и сълзите, само с леко вдигнат адреналин. Ей това ако ми кажеш какво означава ще съм ти благодарна.
Цитирай

Кейси :
Цитат

- Чие биополе Кейси, твоето ли наручихме ?  smile3520

Споделям, това което съм чела. Човек никога не знае, откъде ще му дойде. В повечето случаи подпомага сам. Но това е друга тема...
Щом имаш желание и желаещи, тълкувай  Smile
Цитирай

До утре! чао засега  luvbed 1countingsheep
Цитирай

Ettlingen, DE

РЕНИ, защо имаш като моите сънища Shocked
 Smile
За асансьора и големите вълни ми се повтарят до безкрай Very Happy
А също сънувам и много фантастика Smile Че идват извънземни, че съм в космоса и гледам Земята оттам, че идва краят на света Sick
Цитирай

в гората

И аз много сънувам този асансьор newsm78..все пропуска етажите..т.е. последният и продължава..на къде незнам обаче Rolling Eyes
Цитирай

out of space

Ще си разкажа и аз съня, въпреки че малко ми е неудобно, но само за него мисля...

Озовавам се недалече от вкъщи на тротоар, седнала с адски много жени и приятелката ми. Направо на тротоара сме седнали, говорим се, смеем се, а хората ни заобикалят.
Изведнъж спират много коли около нас. Повечето таксита.
Излизат странни хора, по двойки- единия е закачен за носа с кука, а другия го тегли. Разбирам, че тез със закачените куки са съвсем ненормални. Тези, които ги водят, ги карат да мятат камъни по нас, а по едно време почват и разни димящи неща...
Казвам на приятелката ми да си тръгваме възможно най-бързо, обаче тя почва да тича по краткия път към блока, а аз се затичвам за рейса на близката спирка като успявам да го хвана. Слизам и ми става притеснено за нея, връщам се и се срещаме с нея посредата. Сядаме на  две "гледащи се" пейки да обсъдиме случилото се и аз си качвам краката на отсрещната. Нещо се смеем, говорим за съвсем други неща и грам не съм притеснена. Изведнъж тя се смразява- обръщам се и виждам 3 двойки от онези. Един от водачите ми казва: Не са ли те учили, че не трябва да стоиш на обществени места с разкрачени крака? Аз му отвърнах: Това са прибрани крака.
Оня си изкриви страшно физиономията и ме прасна с все сила с някаква тръба.
Събудих се...
После пак заспах и сънувах пак кошмар, но не беше толкова силен...
Цитирай

out of space

Айде да разкажа и другия, защото може да има някаква връзка... (да кажа само, че с всячески сили гледах да си държа очите отворени-както ги затворех и същия сън продължаваше)

Карам малкия с Пасата към Копривщица. Аз нямам книжка и почти не мога да карам. Наближавам Копривщица, но там са някакви двуметрови, мокри поляни и огромен баир. Спрях пред табелата и се отказах, зарязах колата. Сънят ми продължава, че сме на Плиска в някаква много стара Шкода и се притеснявах да не ме спрат полицаите. Едвам се добрахме до вкъщи. на другия ден заведох мъжът ми да прибере Пасата....оказа се, че просто няма такова място- пътя за Копривщица си беше съвсем нормален...
Цитирай

Бургас

Много често сънувам че съм на брега и ме заливат големи вълни или по скоро виждам как приближават, а са високи 10-15 метра. Този сън ме притеснява почти през месец два и винаги съм на брега/ един път на плаж, друг път просто се разхождам / и изведнъж започва да се смрачава и се появява направо цунами. Какво означава това?
Аз също често посрещам голямата вълна в сънищата си, макар и не винаги на плажа - виждала съм я и от терасата например (може би защото живея до морето). Познайте как се почувствах когато гледах "След утрешния ден"  Sick

Другият ми неприятен сън или по-точно полусън са паяците(огромни и космати и черни или с леопардова украска) - лазят по стената, докато съм в леглото. Тогава се стряскам, събуждам се и понякога още виждам в тъмного звъняща лилава паяжина. Интересното е, че сестра ми също сънува кошмари с паяци.

Какво означават тези сънища?
Цитирай

Варна

Сън , в който съм малка частичка в нищото, в миг тя експандира. разширява се със страшна скорост и става все по-голяма, всеобемаща, минава границите на възприятията ми и се будя.
Дали и някой друг е сънувал?
Цитирай

И аз много сънувам този асансьор newsm78..все пропуска етажите..т.е. последният и продължава..на къде незнам обаче Rolling Eyes

Моят пък се спуска под земята...където се появяват всякакви гадости  Shocked Mr. Green Shocked
Цитирай

Добро утро  easter
Цитат
За асансьора и големите вълни ми се повтарят до безкрай

- Повечето асансьори са доста неприятно място, и са свързани с много наши страхове, подклаждани и от смъртни случаи, затова отдавам сънищата ви свързани с асансьори с тези страхове, като Освобождаващи сънища.
 - По принцип клаустрофобията е една от проявите на Родовата травма, запечатала се в нашата памет, особено ако раждането е било трудно и продължително.
 - Има десетки хомеопатични лекарства, които с лекота ни освобождават от този и хиляди други типични или специфични страхове и фобии.
 - Предполагам че и сънищата с Цунами се дължат на кошмарните кадри по Телевизията.
  smile3529
Цитат
- за летенето? Уточнявам - леко ми е да летя, обикновено при изгрев слънце, големи градове (никога не летя над поляни или гори) И всички сънища са цветни...

- Това вече трябва да е Астрално летене на душата по време на сън, несъзнателна Медитация.

Цитирай

с последното не съм съгласна - цунамито е в сънищата преди да се случи в Азия. Няма как точно тези кадри да са повлияли Smile

иначе и наяве си имам малка клаустрофобия - не мога да понасям да са затворени вратите и прозорците на стаята, в която се намирам. През зимата си е проблем, че става студено Smile
Цитирай

Innsbruck

РЕНИ, защо имаш като моите сънища Shocked
 Smile
За асансьора и големите вълни ми се повтарят до безкрай Very Happy
Това са ми двата повтарящи се кошмара още от дете. Но асансьорите нещо май спряха да ме вълнуват (вече живея в къща).
Цитирай

Цитат
с последното не съм съгласна - цунамито е в сънищата преди да се случи в Азия.

- Ооо, не знаех това, тогава това е бил Предсказващ сън, за момент ти се е отворил един "прозорец" във Времето и Пространството...
 smile3529
Цитирай

Innsbruck

Цунами съм сънувала и без да съм виждала или чувала, че има такива вълни (да вметна само, че цунамите са в резултат на сеизмична активност и не са с толкова големи размери както вълните, образувани при изригването на вулкан). А като гледах филми от рода на Смъртоносно влияние и Перфекна буря, сърцето ми се качваше в гърлото Sick
Цитирай

Цитат

Друг сън повтарящ се също много много често е как се карам с майка си и направо се треса от нерви, аз и говоря нещо, а тя си знае нейното. Събуждала съм се със сърцебиене и цялата в сълзи. Странното е че реално това се е случвало но без сърцебиенето и сълзите, само с леко вдигнат адреналин. Ей това ако ми кажеш какво означава ще съм ти благодарна.

- Отговора на съня ти го дава..............Самата ти!
 - В сънищата ни Морето символизира Майката!

- Сърцебиене и сълзи? - Явно в будно състояние успяваш да Потиснеш емоциите и Гнева си, но по време на сън подсъснанието се опитва да те Освободи от натрупаното Напрежение.
 - Имал съм такива "тандеми", които трябва да се лекуват заедно, и тогава нещата бързо се нормализират.  cheers
Цитирай

Erica
Цитат
таксита...Излизат странни хора, по двойки- единия е закачен за носа с кука, а другия го тегли. Разбирам, че тез със закачените куки са съвсем ненормални. Тези, които ги водят, ги карат да мятат камъни по нас,

- Правя опит да си обясня сънищата ти като Освобождаващи - от натрупаните в теб страхове от улични демонстрации, манипулирани хора (водени с куки за носовете - спомни си демонстрациите на такси шофьорите) Полицаи, палки, улична престъпност и тем подобни... newsm66   fight
Цитирай

out of space

Благодаря ти, дано съм се поосвободила!
Цитирай

Свищов

Някога често летях насън. Случвало се е както летя, с шеметна скорост да почна да се издигам нагоре или да падам - и в двата случая изпитвах неописуем ужас, сякаш летя или падам към края на живота си, и се събуждах точно преди "края" (не знам какъв е) със сърцебиене. После се научих "да управлявам" съня си и летенето взе да ми доставя удоволствие - летях плавно и спокойно, наслаждавайки се на полянки, сгради и хора от птичи поглед. Моя приятелка се беше запалила по Карлос Кастанеда и ми разказваше колко трудно, но важно е да видиш ръцете си насън. Аз така и не прочетох нито една негова книга, защото ми се стори досаден и откачен, но потърсих ръцете си насън и успях! Видях ги един-единствен път, но оттогава почнах да летя насън с удоволствие. Забелязала съм, че често летя, когато ми е леко и хубаво на душата. И благодарение на тази тема си дадох сметка, че много отдавна не съм летяла... SadSadSad
Цитирай

Цитат
Другият ми неприятен сън или по-точно полусън са паяците(огромни и космати и черни или с леопардова украска) - лазят по стената, докато съм в леглото. Тогава се стряскам, събуждам се и понякога още виждам в тъмного звъняща лилава паяжина. Интересното е, че сестра ми също сънува кошмари с паяци.

- Това са кошмари характерни за индивидуалноста ви със сестра ви, и със съответстващото хомеопатично лекарство, лесно ще бъдат "изтрити" от менюто за сънища  smile3529
Цитирай

Варна

А аз останах някъде там на предната страница! Неразгадана....  Confused
Цитирай

София

Интересна тема.
Сега се замислих дали означава нещо това, че сънувам единствено и само кошмари, за щастие, рядко. Обикновено са свързани с близките ми, виждам ужасяващи сцени как най-близките ми хора умират или се измъчват зверски и аз не мога да помогна.
Много рядко ми се е случвало да сънувам нещо, което се е случило действително. Например, сънувах как една приятелка ражда, но аз не мога да видя бебето и беше едно такова тягосно усещане.... На следващия ден й звъннах да видя как е и понеже не се бяхме чували и виждали поне половин година, тя се учуди от настойчивото ми питане, какво ново при тях, всичко ли е наред и т.н. Оказа се, че е направила спонтанен аборт преди седмица...
Друг път сънувах как един се е заврял до половината в колата през прозореца и бърника нещо. Сутринта колата беше разбита.
Другите ми сънища са адски кошмари.
Чудя се, как е възможно никога да не сънувам нищо в розово!
Цитирай

Iv  Вероятно имаш Ясновидски способности, за което говори твоята хиперчувствителност и това че си отличен приемник.
 - Трябва същевременно да отбягваш хора с Негативно излъчване. smile3529
Цитирай

Бургас

Цитат

- Това са кошмари характерни за индивидуалноста ви със сестра ви, и със съответстващото хомеопатично лекарство, лесно ще бъдат "изтрити" от менюто за сънища  smile3529

Това за изтриването е добре, но каква обща индивидуалност имаме със сестра ми? Плашливи?  Laughing Стана ми любопитно.
Цитирай

София

Често сънувам събрани на куп жени - често се случва някой близък да се разболее...

Също така сънувам- маси отрупани с ядене, гуляй - тогава имам неприятности в работата, или рзбирам за някоя клюка.....
Цитирай

Iv  Вероятно имаш Ясновидски способности, за което говори твоята хиперчувствителност и това че си отличен приемник.
 - Трябва същевременно да отбягваш хора с Негативно излъчване. smile3529

Alex, моля те анализирай и моят сън по-нагоре. Благодаря ти предварително.   Smile
Цитирай

Спомням си един стар сън.......
Лягам си да спя, дете съм....облечена в дълга нощница.....лягам на леглото си, което в съня ми беше сложено зад вратата на хола.......Оглеждам се и разбирам, че съм в болнична стая, около мен лежат някакви мои близки, всички по нощници..........Изведнъж установявам, че нещо дъвча...изплювам го в ръката си- краче от шевна машина....за шиене на копчета..........Поглеждам хората през дупчицата от ключето ( хората са с гръб към мен, гледат телевизия и шумно коментират нещо , полегнали на хълбок )- виждам черни, ожъглени скелети......Изплашвам се и хуквам да бягам- намирам се в голям застлан с червен килим коридор, светлината е приглушена, като в старо имение....аз знам, че е университет......Тичам по тези коридори и търся мама....изведнъж я намирам- седи на тоалетната ( като ме вижда ми се скарвам да отивам да спя )........аз се обръщам и в този момент до мен застава дно малко момченце, което много прилича на мама като малка, по бемката я познах, но е момче....То ме поглежда, хваща ме за ръката и ми казва- следвай ме!
Тръгваме заедно, тичаме по коридори и изведнъж стигаме до голяма обитавана стая......тук момчето отива на дясно, до голяма група деца, които играят в основата на висока библиотека....аз отивам на ляво, където има сбирка на ловци....те ми казват, че се целят по някакъв ръб на библиотеката, но все не успяват да го уцелят...аз се опитвам да стрелям, но стъпвам на някаква книга.....и побягвам от ловците- отивам при децата.....изведнъж момченцето се отделя от другите и тръгва да се катери по библиотеката.....като непрекъснато ме гледа в очите ( знам , че иска да ми каже " Следвай ме ").Едно момиченце се отделя от компанията и започва да се смее на момченцето и като го сочи с пръст казва " ха- ха, знаете ли какво ми каза той....ха- ха...че искал да стъпи на звездите"...и всички деца се разсмиват.
В този момент аз пак се обръщам и излизам тичайки....навън............
Цитирай

Madeline, ако можеш да си спомниш още нещо за твоя сън или поне усещането ти по време и след като се събуди, морето имаше ли отблясъци?
 - По принцип Морето е "колективния Архетип" символизиращ майката.
 - Помисли си и ти какво би искало да ти каже Морето-Майка, може би че отношенията с майка ти са "гладки като морето..."
 smile3529
Цитирай

Madeline, ако можеш да си спомниш още нещо за твоя сън или поне усещането ти по време и след като се събуди, морето имаше ли отблясъци?
 - По принцип Морето е "колективния Архетип" символизиращ майката.
 - Помисли си и ти какво би искало да ти каже Морето-Майка, може би че отношенията с майка ти са "гладки като морето..."
 smile3529

Не си спомням за отблясъци, но морето беше много гладко, като стъкло. Събудих с хубаво чувство, някакси ми беше по-леко. Също така много често сънувам стария апартамент, в който живеехме преди няколко години. Не ми липсва нито той, нито квартала, но сънувам, че се връщаме там. В действителност не бих се върнала.
Цитирай

Цитат
Това за изтриването е добре, но каква обща индивидуалност имаме със сестра ми? Плашливи?   Стана ми любопитно.
- Този страх от Паяци и други насекоми го има в "картината" на една дузина  Хомеопатични лекарства smile3529

Цитирай

VG
Цитат
...вратата се отваря и се появявам АЗ. АЗ явно се уплаши /или от неудобство/ веднага затвори вратата и избяга. Тръгнах да го гоня, изплаших се, че някой е откраднал визията ми, но не можах да го стигна - беше бърз и постоянно се обръщаше и ме гледаше дали го следя /а това всъщност бях АЗ...

- този сън може би отразява проблеми, търсене и утвърждаване  на Идентичноста ти пред тебе и пред хората. Ти мислиш че си насаме със себе си в тоалетната, но и там нямаш покой...  smile3529
Цитирай

Цитат

- Отговора на съня ти го дава..............Самата ти!
 - В сънищата ни Морето символизира Майката!

- Сърцебиене и сълзи? - Явно в будно състояние успяваш да Потиснеш емоциите и Гнева си, но по време на сън подсъснанието се опитва да те Освободи от натрупаното Напрежение.
 - Имал съм такива "тандеми", които трябва да се лекуват заедно, и тогава нещата бързо се нормализират.  cheers

Мисля че си права за сълзте и сърцебиенето.Благодаря.
Цитирай

понякога сънувам дядо ми , който е покойник. но не ме е страх в съня, даже ми е много приятно и винаги и едната ми сестра присъства .обикновено сме деца и си играем на двора, а дядо само ни гледа и не казва нищо. дори понякога изобщо не го поглеждам, но усещам че е там и въпреки че не говори се разбираме. виждам само краката и сандалите му. като се събудя се чувствам някак си леко и чак като се поразсъня малко ме хваща страх. а този сън с морето и вълните колко много хора го сънуват , вече разбрах какво означава . всъщност наистина постоянно се дразним с майка ми и на мен ми се е случвало насън да и крещя с всичка сила и да я упреквам за много неща, но не постъпвам така наистина
Цитирай

София

тази нощ сънувах много змии на кълбо. после се разпръснаха, но най- голямата ме захапа. сигурно е лошо нещо,а  Confused
как ще го разтълкуваш, алекс?
Цитирай

Innsbruck

понякога сънувам дядо ми , който е покойник. но не ме е страх в съня, даже ми е много приятно и винаги и едната ми сестра присъства .обикновено сме деца и си играем на двора, а дядо само ни гледа и не казва нищо. дори понякога изобщо не го поглеждам, но усещам че е там и въпреки че не говори се разбираме. виждам само краката и сандалите му. като се събудя се чувствам някак си леко и чак като се поразсъня малко ме хваща страх...
Аз пък на няколко пъти сънувам, че починалият ми дядо идва да ме види. Аз го разпитвам къде живее сега, как е там... Един от сънищата ми беше толкова реален, че дълго време не можех да се осъзная как се прехвърлих от едно толкова толкова светло и цветно място в тъмната и тиха стая.
Цитирай

Аз още си чакам тълкуването...... Very Happy
Цитирай

Узунджово

Аз пък на няколко пъти сънувам, че починалият ми дядо идва да ме види. Аз го разпитвам къде живее сега, как е там... Един от сънищата ми беше толкова реален, че дълго време не можех да се осъзная как се прехвърлих от едно толкова толкова светло и цветно място в тъмната и тиха стая.

И при мен е по същия начин, само че аз сънувам покойната си баба. Разпитвам я къде е, какво прави... Обяснявам съня си с това, че все още ми е много мъчно за нея Crying or Very sad.
Цитирай

Варна

Тази нощ сънувах, че оглеждам стоежи на кооперации / предния месец си  търсихме апартамент и това правихме/. Та имаше две котки по - малка и по - голяма и още някакво животинче, хамстер ли какво беше, не помня. Та тези животинки се покачиха по външната стена на кооператията чак до петия етаж на балкона. И после пак по стената надолу слязоха. Странна работа. Чета в съновници в нета и за котки не беше хубаво писаното. Confused
Та някои ако може да ми разтълкува съня, ще съм благодарна. newsm78
Цитирай

Innsbruck

И при мен е по същия начин, само че аз сънувам покойната си баба. Разпитвам я къде е, какво прави... Обяснявам съня си с това, че все още ми е много мъчно за нея Crying or Very sad.
И аз сънувам и бабите си, но не е същото... Абе има и други подробности, но не мога да разкажа всичко... Все пак и аз си обяснявам тези сънища с тъгуването ми по тях.
Цитирай

France/Antibes

Някой да разтълкува и моя сън? newsm78 Hug
Много често сънувам че плувам в море пълно с риба Shocked
Най-гадният ми сън беше, че падах с един асансЬор Mad
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

...Аз пък на няколко пъти сънувам, че починалият ми дядо идва да ме види. Аз го разпитвам къде живее сега, как е там... .

И аз подобно...
Починал е преди 20г., а много често съм го сънувала, че си е в нас и ни гледа, ама е един такъв - студен и безмълвен. Инак външно - същият си. И аз му се карам, че не ни е казал, че е жив и ние го мислим за умрял и толкова много ни е мъчно и страдаме... Confused А той жив и да не ни каже...
Може би 100-тици пъти съм го сънувала тоз сън  и все недоумявам какво би могло да означава?!  Rolling Eyes

А съвсем наскоро загубих чичо ми  Crying or Very sad...него вече 2 пъти го сънувах... Липсва ни/ми и ни е такава мъка, че го няма  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Там, където има пудинг

Брей.......много вълнуваща тема....аз нямам спомен от спане без да сънувам...някой път се събуждам по-уморена, отколкото съм си легнала,а  имам сънища, след които се събуждам облекчена. Понякога ми се иска съня да продължи, а друг път бързам да го забравя. Идея си нямам, какво искат да ми кажат сънищата и дали изобщо искат да кажат нещо или просто се случват, както ни се случва и реалността, но тя е по-болезнена и няма как да я забравим поне докато сме живи. Истината е,че страхотно обичам да спя и може би една от причините е именно сънуването. Рядко помня сънищата си. Понякога остава само усещането от съня, н не и спомена за самия него....вълнуващо е!
Цитирай

София

Много често сънувам, че пътувам в автобус или отивам някъде, събувам си обувките и после забравям да си ги обуя... И вървя по улиците( или в рейса се возя( без обувки, умирайки от срам...

Преди известно време сънувах чичо ми, който почина през декември да ме пита "Какво става, няма ли да се жениш вече? Време ти е..."  hahaha

Иначе съвсем редовно сънувам, че съм на море, на плаж и изведнъж се появяват невероятно огромни вълни и заливат всичко около себе си...
Цитирай

Много често сънувам , че ме гонят независимо от ситуацията и аз бягам обаче краката ми са от олово тежки и тогава... разтварям ръце като плуване при брус и летя така като поря въздуха и се издигам високо високо и успявам да се измъкна...  WinkИнтересно какво ли е това... дали бягам от проблеми или значи друго ... незнам. Във важни моменти от живота на мои приятели и близки съм имала пророчески сънища, сякаш за да съобщя по- рано вестта?!?! За себе си рядко сънувам нещо предсказателно тъй да се каже , но на определени хора /едни същи винаги/ сънувам предстоящо важно събитие... карма ли е да съм така  свързана  с тях  ?!? Rolling Eyes
Цитирай

Испания

не знам дали е провокиран от прочетеното в темата вчера, но и аз имах интересен сън нощес...
сънувах, че съм бременна повторно, че корема ми е по-малък, но бях сигурна, че съм в 9ти месец. бях много щастлива... толкова беше реален и с толкова смислени диалози, че като се събудих и се питах кое е истина, кое е сън?!
после сънувах, че пътувах в автобус, който беше на 4 етажа и до горните етажи се стигаше с асансьор.. беше много интересно.
Цитирай

Цитат
сънувах много змии на кълбо. после се разпръснаха, но най- голямата ме захапа
неделя, 09 юли 2006, 14:09 ...Аз още си чакам тълкуването......

- Неделя, Хм... нямам ли право на 1 почивен ден... Peace
 - Къде те захапа и с какво усещане се събуди?

Цитат
понякога сънувам дядо ми , който е покойник. но не ме е страх в съня, даже ми е много приятно и винаги и едната ми сестра присъства .обикновено сме деца и си играем на двора, а дядо само ни гледа и не казва нищо
Цитат
Цитат
И при мен е по същия начин, само че аз сънувам покойната си баба. Разпитвам я къде е, какво прави...

Цитат
И аз подобно...
Починал е преди 20г., а много често съм го сънувала, че си е в нас и ни гледа, ама е един такъв - студен и безмълвен. Инак външно - същият си. И аз му се карам, че не ни е казал, че е жив и ние го мислим за умрял и толкова много ни е мъчно и страдаме... Confused А той жив и да не ни каже...
Може би 100-тици пъти съм го сънувала тоз сън  и все недоумявам какво би могло да означава?!  Rolling Eyes

- Това са Астрални посещения на вашите обичани близки, които обикновено не говорят, но с присъствието си искат да ви покажат,
 че са добре... "от Другата страна"...  smile3529
Цитирай

Pollia
Цитат
Най-гадният ми сън беше, че падах с един асансЬор

- Освобождаващ сън, чрез който, подсъзнанието ни освобождава от страховете ни!

Цитат
Понякога остава само усещането от съня, н не и спомена за самия него....вълнуващо е!

- Да, Усещането е Много важен показател при тълкуването на съня, а и изобщо за психо-емоционалните ни проблеми и вълнения.
smile3529
Цитирай

Lubopitka
Цитат
Много често сънувам, че пътувам в автобус или отивам някъде, събувам си обувките и после забравям да си ги обуя... И вървя по улиците( или в рейса се возя( без обувки, умирайки от срам...

- Сънят ти показва, колко много се притесняваш от това, дали и как ще те приеме "групата", колко много се притесняваш от хорското мнение, и колко сили отдаваш, (напразни) за да спечелиш одобрението на другите. Може би трябва да работиш върху подобряване на самочувствието си, и знай че, не е възможно да сме харесвани от всички.

Цитат
Много често сънувам , че ме гонят независимо от ситуацията и аз бягам ...... дали бягам от проблеми или значи друго ... незнам.
- А може би бягаш от себе си, от решаване на собствените проблеми... Вижда ла ли си кой или какво те гони?

Цитат
За себе си рядко сънувам нещо предсказателно тъй да се каже , но на определени хора /едни същи винаги/ сънувам предстоящо важно събитие... карма ли е да съм така  свързана  с тях  ?!?
- Имаш ясновидски способности, а за ясновидеца е почти невъзможно да "види" себе си и близкиките си - братя, сестри, родители, деца  smile3529
« Последна редакция: пн, 10 юли 2006, 10:37 от Alex 1 »
Цитирай

Много често сънувам , че ме гонят независимо от ситуацията и аз бягам ...... дали бягам от проблеми или значи друго ... незнам.
- А може би бягаш от себе си, от решаване на собствените проблеми... Вижда ла ли си кой или какво те гони?

Често това са някакви мъже , които сякаш искат да ми причинят зло ... newsm78 Rolling Eyes и затова бягам!
 П.П. този цитат не ми се получи... Embarassed Wink
Цитирай

Цитат
Вижда ла ли си кой или какво те гони?
 - Често това са някакви мъже , които сякаш искат да ми причинят зло ...  и затова бягам!

- Дааа, тук "виждам" Страха от насилие и изнасилване, ежедневно подклаждан от вестници и телевизии а и от действителни случаи! ...за съжаление...  smile3529
Цитирай

София

Цитат
сънувах много змии на кълбо. после се разпръснаха, но най- голямата ме захапа
- Къде те захапа и с какво усещане се събуди?

захапа ме по гърба, което е много странно. като ме захапа, останалите малки змийчета се разпръснаха. събудих се с усещането за нещо студено и страшно.
Цитирай

Цитат
захапа ме по гърба,

- От коя страна - Ляво или дясно? smile3529
Цитирай

Пловдив

Тъй. Аз по принцип не сънувам, т.е. не помня какво сънувам и все се чудя какво толкова пишете тук. Обаче от тази нощ си имам два съня. Първия - говоря с малко момченце, на около 5-6-7-8 години нещо за пейзажа и за природата (на полянка в планината с поточе сме). Момченцето не го виждам, само си говоря с него. Мисля, че е защото то върви зад мен по пътеката (знаете как по тясна планинска пътека). Нагазвам в потока, още си говорим и обсъждаме камъните. Единия камък прилича на голям крокодил, ама си е камък де. Вървя по гърба на крокодила към опашката и потока се стеснява между две скали. Изведнъж гледам един вълк. Вълка се зъби срещу мен. Аз хвърлям камък (май няколко камъка по него), ама проклетото животно не се маха и се хвърля към мен. Инстинктивно си вдигам ръката и той захапва ръката ми (дясната) между китката и лакътя, с другата ръка го удрям по главата и викам мъжа си. И се събудих, ама виках яко наистина и мъжа ми се събуди. Действието става в три посред нощ, работата с крокодила може да е от това, че съм заспала на анимал планет и вървеше нещо с крокодила, но проверих - вълци не е имало. За първи път си спомням толкова подробно свой сън, нямам друг такъв, затова държа да ви го разкажа целия.
Другия сън го сънувам към сутринта и не си го спомням, но ми подаряват златен пръстен (пръстен, а не халка). Не помня нито кой, нито защо ми го подарява. Особеното е, че майка ми има подобен, със същата форма отгоре, само че на този от съня имаше украса (на майка ми е чисто златен без камъни). Украсата беше една такава симпатично розова и бяла. А пък аз по принцип бижута не нося, или ако нося то са много семпли и спортни.
Цитирай

Пловдив

Да допълня - турист съм от години, занимавам се любителски със животни (правя снимки, изучавам поведението им, екология и опазване). Наясно съм, че няма вълк който да се хвърли току-така върху човек. Няма, бягат. Особено през лятото не можеш да ги видиш даже. Усещат ни много преди ние да разберем, че са били наоколо и се махат. Даже и майки с малки предпочитат да заобикалят хората. Затова съм много изненадана от себе си и съня си.
Цитирай

София

Цитат
захапа ме по гърба,

точно по средата, но някак си отдясно се изви.
Цитирай

Янтра , няколко въпроса:
 - имаш ли десностранно главоболие - пулсиращо, влошанващо се от разтърсване, светлина, щум
 - ядосваш ли се "вбесяваш" ли се понякога?
 - При грип, вдигаш ли рязко висока Т. до 40 - 41С
 - Имала ли си артритни (ревматични) болки.
 - В леглото, мъжът ти казвал ли е че "излъчваш" горещина, въпреки че през деня ръцете и краката са ти студени smile3529
Цитирай

С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!

Често сънувам, че летя. Последният ми такъв сън беше, че гледам някакво дете, ама самото дете е много малко (не на възраст, а като размери - побира се в двете ми шепи) аз си играя с него като го подхвърлям нагоре и то после много бавно пада. Тогава идва някой (не помня кой, но май се водеше баща на детето) и ме пита какво правя и че било опасно, а аз му казвам, че е много забавно и лесно и въобще не е опасно. За да му го докажа започвам да скачам и като размахвам ръце се издигам нагоре и така се рея известно време после пак размахвам леко ръце и пак се рея. Имаше и още неща в този сън, ама не ги помня.

Та, какво означава този сън? И все едни такива идиотски ги сънувам.
Цитирай

Цитат

-Летяла съм на сън къде ли не, даже до морето съм летяла и съм го виждала от горе, над квартала, планини даже над облаците, въобще виждам си всичко както си е, или поне в сънищата ми така изглежда. Летя сама (само веднъж като дете съм сънувала, че летя с приятелка), обаче когато е ден виждам хората долу.
-винаги когато сънувам нещо то си е като наистина и в първия момент като се събудя съм с чувството, че се е случило в действителност, ако не сънувах такива простотии щях да се бъркам кое е сън и кое не е.
Цитирай

Пловдив

Янтра , няколко въпроса:
 - имаш ли десностранно главоболие - пулсиращо, влошанващо се от разтърсване, светлина, щум
 - ядосваш ли се "вбесяваш" ли се понякога?
 - При грип, вдигаш ли рязко висока Т. до 40 - 41С
 - Имала ли си артритни (ревматични) болки.
 - В леглото, мъжът ти казвал ли е че "излъчваш" горещина, въпреки че през деня ръцете и краката са ти студени smile3529
-Не, почти никога не ме боли глава.
-Ядосвам се често Smile
-При грип не вдигам особено висока темп, карам си ги общо взето на крак гриповете, рядко боледувам от грип.
-Болка в кръста от претоварване какво е?
-тук ще си затрая Smile но обикновено краката ми са студени, а ръцете не са.
И за съня - обикновено като нагази в потокоа е студено, а този беше един такъв топличък, приятен.
Цитирай

Цитат
-Болка в кръста от претоварване какво е?

- Ами ти даваш отговора  Peace - от Претоварване е, от поемане на "по-голям товар от това което можеш да понесеш" - време е да прехвърлиш малко от твоя "товар" на близките ти  Hug

- това разбира се е общо и образно казано, но ако болката е постоянна и ти пречи, потърси и лекарска помощ.
Цитирай

София

Аз спя като пън! сигурно сънувам, но спомени нЕма... вероятно съм неизлечимо болна... Crying or Very sad
Цитирай

Не разбира се  Peace
 -Просто сънищата си вършат работата дискретно и  обикновено не ги помним,  или пък, много бързо след събужданито ни "бягат"  smile3535
Цитирай

Alex 1  искам и за моя сън да кажеш какво означава, моля  Praynig Много ми е лИУбопитно!
Цитирай

И аз чакам вече отдавна  Sad
Цитирай

Лелеее,най-накрая да открия и други хора които сънуват че летят.До скоро си мислих, че това е нормален сън, който всички хора сънуват.От година някъде обаче, синът ми постоянно говори колко много иска да може да лети като птица.Разказах му за моите такива сънища и го питах той не сънува ли това.Отговори ми, че никога не е сънувал.От там започнах да разпитвам всичките си познати и те ме гледаха като изтрещяни Shocked.Това ми е много хубав и успокояващ сън.
Друг сън, но пълен антипод като въздействие на този с летенето е, когато сънувам че ми се спи, а не мога да заспя.Например много ми се доспива, а съм в ресторант и няма как да ударя глава на масата.След този сън се събуждам изтощена.
А снощи пък, сънувах че изкормвах мъжки гениталии и ги сервирах в поднос spook
Цитирай

Пловдив

Чак пък товар, вярно бремеността тежи, ама няма разтоварване още два месеца, няма как Laughing Иначе си стоя вкъщи, не работя, цял ден се помайвам - нищо не ме товари.
Цитирай

Аз сънувам, че летя.  Всъщност отдавна не съм сънувал.  Но си спомням, че имах проблеми със скоростта - трудно ускорявах и въобще не стигах висока скорост.
Цитирай

UK

Аз не съм сънувала че летя. Има един сън, които съм сънувала няколко пъти, в които всъщност нищо не се случва, но не знам защо винаги ме е плашел. Просто стоя на нещо като мост много навътре в море от нещо черно и гъсто. Съвсем спокойно море, просто навсякъде е такова черно, небето е нормално, въздуха е нормален, но като че няма нищо живо наоколо, а моста свършва там. Има и един, в който бягам през едни огромни тръби... В смисъл, прескачам ги, за да мога да избягам.

Снощи сънувах Хорейшо и луксозен асансьор, такива сънища предпочитам, мдам.

Почти винаги сънищата ми са напълно логични, направо режисирани, точно тип филм са. Един мой познат каза че понякога сънувал със субтитри. Всякакви луди има. Wink
Цитирай

Innsbruck

Снощи сънувах Хорейшо и луксозен асансьор, такива сънища предпочитам, мдам.
Беше с него в асансьора ли? Laughing
Цитирай

София

А аз често сънувам, че се возя в асансьор в някаква административна сграда. Слизам на някакъв етаж и установявам, че някак като в матрицата етажът се е променил докато съм била в асансьора. После се връщам в асансьора и слизам на друг етаж, но и там всичко е някак мистично променено. Накрая опитвам да изляза от сградата, но не намирам даже асаньора ooooh!
Цитирай

Кори Селести

Аз сънувам, че летя.  Всъщност отдавна не съм сънувал.  Но си спомням, че имах проблеми със скоростта - трудно ускорявах и въобще не стигах висока скорост.

Всичко се крие във правилното улавяне на въздушните течения:)
Ако се срещнем в някой сън...ще ти покажа:)))))))
Цитирай

Adara , Gaming  карамелена и всички летящи

- Когато усещането е като Истинско, сънят е Цветен и с  Логически сюжет, но въпреки това съзнавате че е сън, това най-вероятно е Астрално пътуване, летене
- Медитация  по време на сън
 - Това се отразява много здравословно на тялото, защото знайно е че, Душата боледува най-много, най-чувствителна е, и когато не се вземат мерки, след време това се проектира върху тялото като ... Болест!
 - Затова, Будистките Монаси, чрез Медитация, чрез отделяне на Душата от тялото лекуват... тялото от физическите болести.
 - Извода е: - Приятно летене  smile3529
« Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 15:52 от Alex 1 »
Цитирай

Adara , Gaming   и всички летящи

- Когато усещането е като Истинско, сънят е Цветен и с  Логически сюжет, но въпреки това съзнавате че е сън, това най-вероятно е Астрално пътуване, летене
Аз му викам Дано-не-ми-се-допикае пътуване, че веднъж като се събудя и не мога да заспя пак.
Цитирай

Гризката

- Твоят сън отразява това, че имаш проблеми в службата, в кариерата, чакаш заслужено повишение,  но все нещо се обърква... може би искаш да смениш работата... smile3529
Цитирай

София

Цитат
захапа ме по гърба,

точно по средата, но някак си отдясно се изви.
алекс,  Praynig
Цитирай

Цитат
захапа ме по гърба,

- Отдавам го или на остра физическа болка в гърба, или на подло "ухапване" (говорене) зад гърба ти... изобщо нещо неприятно.
Цитирай

Бургас

Жалко , че чак сега виждам темата  ooooh! . А сънищата са ми слабост.
Сънувам много, сънувам цветно и ужасно реално.
Сънищата ми са на нещо като етапи. В смисъл, че сънувам на определена тема определено време. Най - тежки са "кървавите сънища" ( така си ги наричам), в които съм виждала такива ужасни жестокости, че съм се молела да не заспивам. Изнасилвания, ритуални убийства...Няма да забравя , как веднъж видях целия плаж отрупан с трупове на делфини и коне ( а години след това видях същата картина във филма "Предизвестена смърт", само че само с коне  Shocked )
Сякаш живея в два свята. Сънищата са моят начин да избягам от реалността. Да преживея и видя неща, които иначе не бих могла.
Последният шокиращ сън, който имах беше преди около месец. Няма да се впускам в подробности, краят беше в едно старо помещение . Застреля ме един мъж, в гърлото и аз сякаш наистина умирах. Усетих адска болка, не можех да дишам и ми причерня пред очите. "Умирайки" очаквах нещо да се случи, да видя светлина, тунел, ангел...нещо...каквото и да е. Обаче нищо не се случи. И тогава дойде най- страшната мисъл в главата ми -" Ами ако няма живот след смъртта? Ако всичко просто свършва? ". Изпитах най- големия страх в живота си от мисълта, че просто ще си отида, ей така, умирам и край.
Цитирай

София

Гризката

- Твоят сън отразява това, че имаш проблеми в службата, в кариерата, чакаш заслужено повишение,  но все нещо се обърква... може би искаш да смениш работата... smile3529

Аа, мерси, нищо чудно така да е Peace А какво значи, ако сънувам бебета и малки деца? Една нощ сънувах, че крада чуждо бебе Crying or Very sad Или по-точно ме обвиниха, че го крада, а аз само исках да му се порадвам.
Цитирай

Ancona-Italia

Два дни преди да почине майка сънувах че са ми паднали 2 зъба един до друг събудих се плачейки , дядо ми почина някде около 45 дни преди майка туй какъв сън е цяла истина?!?
Аз от малка зная кога умират хората много пъти ми се е случвало да позная но за този  път ме е много яд .
Цитирай
А какво озна4ава да сънува6 ба6та си в аудитория  4е държи дипломата и  пита за6то имам две 5тици а останалото са смао 6тици??
И о6те не6то много 4есто ми се слу4ва да сънувам целят апартамент залят в кръв след голямо убийство направо си ходя до кръста в кръв и първо аз ги откривам убитити и това го сънувам от години какво озна4ава това понякога като се събудя и съм много притеснена все едно найстина се слу4ило???
Благодаря предварително Very Happy
Цитирай

хайде сега и от мен казус:сънувам живи хора, че са мъртви, и обратно. А вчера, не се смейте, сънувах, че Иисус идва с ангелите и ми казва, ти ще родиш момче, новия цар....
А сега де! hahaha
И моля ви, не викайте хората със стегнатите бели ризи, аз не съм си повярвала още.
Цитирай

Ю Ес енд Ей

Познавам много Водолей и нито един не може да плува Crazy Не казвам, че няма изключения.
 smile3505
а стига бе doh
аз пък съм решила че ако си водолей няма начин да не си ок с водата
Цитирай

София

хайде сега и от мен казус:сънувам живи хора, че са мъртви, и обратно. А вчера, не се смейте, сънувах, че Иисус идва с ангелите и ми казва, ти ще родиш момче, новия цар....
А сега де! hahaha
И моля ви, не викайте хората със стегнатите бели ризи, аз не съм си повярвала още.
Wink Wink Wink Направи си тест Wink Wink
Цитирай

Нови Искър

аз пък на морето сънувах че имам въшки Sick, ама адски много да му се невиди, на сутринта звъня на свеки да ми пусне бързо тот - ще пада голямата печалба, отиваме на плаж, тръгвам да си търся мидички и рапани, но по - встрани от хората и както си вървя с племенницата - хоп  10 лв, ухаааааааааа, поогледах за още Embarassed, не видях и продължихме, на връщане племенницата ме пита къде точно ги намерих, в момента в който и соча къде точно - хоп още 10 левааааааааа, хахахах целия плаж разбра - толкова се кефихме и двете - изхарчихме ги за отрицателно време, хаха а детето ми вика - абе щом някой е имал 20 лв да изгуби, сигурно и още е имал - дай да идем да търсим още hahaha hahaha
та този сън явно бе пророчески - нали въшките са на пари
а иначе за съжаление, два пъти съм се сънувала булка и стоя в мътни води и един риби се блъскат в краката ми - първия път почина татко, втория път - баба Crying or Very sad
Цитирай

Аз сънувам все интересни неща - пътувания по света,забавления,приятели...Нещо ,което май ми липсва... Sad
Тази нощ сънувах баба.най-любимият ми човек на земята,моето слънчице ! Тя почина преди две години в ръцете ми  Sad
Сънувам я често и си говорим за това къде се намира тя сега,с кой роднина се е видяла и т.н. Казва ми ,че ни вижда и знае какво правим,но на нея не и е позволено да ни се обажда по какъвто и да е начин ! newsm78
Тази нощ я сънувах весела,щастлива ,доволна.И красива.
Втурнах се към нея и я прегърнах.Попитах я дали е умряла,а тя каза "Не съм разбира се ! Даже дойдох при теб две седмици по-рано !"
Като се събудих и се сетих,изтръпнах - дъщеря ми се роди точно две седмици по-рано (а беше зачената на 40-ия ден от смъртта на баба)
Какво искаше да ми каже баба ?Какво искаше да ми каже този сън ?
И дали сънищата наистина казват нещо важно,а ние понякога не го забелязваме ? newsm78
Цитирай

Innsbruck

Тази нощ сънувах едно предупреждение, а на сутринта ме чакаше "изненадата". Не е възможно да е случайно- за първи път сънувам такъв сън и ми се случва такова нещо. Няма да изпадам в подробности, че ще стана за резил.
Цитирай

Велико Търново/Бургас

Аз две нощи подред сънувам носа си ,но различен-гърбав Confusedбеше ми гадно Tired
Цитирай

France/Antibes

Алекс, благодаря за тълкуването на съня с асансЬора. Smile
Обаче не ми отговори за морето с многото риба, и аз всред рибата плувам, не ме беше страх, плувах си добре, но бях много учудена newsm78

Иначе най-честият ми сън е, че се явявам на изпит и все се провалям, дори и да знам отговорите, дори и да съм решила задачките Rolling Eyes Много гаден сън.
Летяла съм и аз, и тогава имаше разни камбанки дето звъняха около мен, издигах се в една кръгла кула, косата ми беше пораснала и променила цвета си на червен/меден/, някакви птички пърхаха около мен, беше празнична атмосферата. Въобще приятен сън. Very Happy
И аз съм сънувала починалият ми дядо, беше облечен в оранжева спасителна жилетка и стоеше на едно дърво и се усмихваше. newsm78 Не останах с лошо чувство след съня ми.
И много, ама много често пътувам с автобус или кола, и в повечето случаи аз ги управлявам, без никакво затруднение - пък в реалния живот не съм шофЬорка Embarassed
« Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 19:19 от Pollia »
Цитирай

София

Сънувах, че съм бременна и искам да го запазя, но се притеснявах какво ще каже шефа.
Цитирай

София

Благодаря за тълкуването Алекс!  bouquet
Провокирана от тази тема, онази нощ (или май беше сутрин) сънувах нещо супер странно и на сутринта си го записах, за да не го забравя и да го разкажа тук.
Сънувам, че пътувам с майка ми в тролей. Виждаме баща и дете- момиченце на съседна седалка. Усмихвам се на детето и го закачам. Изведнъж става ужасна катастрофа. Тролея завива рязко, блъскат се коли, чуват се трясъци... Някаква кола обърква движението и се удря незнайно къде. Има много жертви- бащата на детето също. Ние седим в тролея и плачем. Толкова е истинско, сякаш е на живо... Болката е като истинска... Успокояваме детето, говорим му, че тате е отишъл някъде. Решаваме да излезем, да проверим какво става. Връщаме се- тролеят го няма. А в него са останали чантите ни с документи и пари. Прибираме се вкъщи отчаяни. Звъним в полицията и обясняваме какъв е случая. Те обещават да съдействат. Оказва се, че шофьорът, причинил катастрофата е някакъв сакат- откачен с патерици... В този момент ми звънна алармата на телефона да ставам за работа...
Цитирай

Велико Търново/Бургас

Алекс имаш ли възможност да ни тълкуваш сънищата или не ти остава време  Rolling Eyes Very Happy
Цитирай

нямах представа, че и други хора сънуват, че карат кола, а не да сме шофьори Laughing
Контрол, вероятно, успешни или пък неуспешни усилия  Laughing
Цитирай
az sanuvam 4e me goni me4ka ili nqkakav drug div zvqr a krakata mi sa shvanati i nemoga da bqgam i edva gi mestq!no vseki pat se izmakvam!i mn 4esto samuvam 4e mi padat zabi i 4e mn me bolqt
Цитирай

Lubo[itko,
Цитат
Сънувам, че пътувам с майка ми в тролей. Виждаме баща и дете- момиченце на съседна седалка. Усмихвам се на детето и го закачам. Изведнъж става ужасна катастрофа....

- Първо виждам че имаш състрадателно сърце, особено към децата, склонен съм да "виждам" в съня ти  Освобождаващ сън, освобождаващ те от съзнателните и подсъзнателните ти страхове сън, въпреки че има основания и за пророчески сън, но две неща "натежаха" - това че си закачила момиченцето и после подсъзнанието ти го е "спасило", и майка ти е добре, но най-вече проличава постоянното ти безпокойство да не изчезнат "всичките ти документи и пари..."  smile3529

Ифа, специално днес - сега сядам - бяхме с Хапка и Мерелин в Домът за изоставени деца в Трън  Hug
 - Иначе за съня ти да те попитам, може да ми отговориш и на лични - Ти доволна ли си от носа си, лицето си, тялото си? Peace

viki1
 - Това че събираш пари, ми напомня мои сънища, като дете - събирам стотинки, стотинки и...
 ... се събуждам стиснал с всичка сила ръцете си - отварям ги.... но нищооо. Но по-късно в живота, когато понякога съм имал много стотинки се сещах за съня си.
 - Щом сънуваш че събираш, а не че разпиляваш, сигурно парите ще идват и наяве  Peace

« Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 19:34 от Alex 1 »
Цитирай

Велико Търново/Бургас

Мерси за отговора Very Happy
А що се отнася за отговора аз не се срамувам да си кажа,че постоянно си намирам кусури за външноста и хич не се харесвам Sad и си мразя носа,макар че не е гърбав,но ми се струва ,че е крив и по този начин изкривява лицето ми Tired Tired Tired
Цитирай

Сигурен съм че само ти не си харесваш носа, и евентуално някой кинооператор в Холивуд да поиска да го напудриш повече, LOL!  Very Happy
 - Всички останали ги "грабва" усмивката и веселите ти, усмихнати очи!  Embarassed
Цитирай

ville de Quebec

Alex,

I az imam edin san za talkuvane... Otdavna ne sam go sanuvala, no pak ot detstvoto oshte  go sanuvam edin i sasht, mnogokratno. I taka - sanuvam kak skacham ot 8miia etage (nie jiveem na 8 etage), ta skacham ot nashiia balkon. Predi da skocha mnogo me e strah, ama iskam da skocha, za da spestia vreme da slizam s asansiora ili po stalbite. I nakraia, vapreki, che ujasno me e strah, skacham i vinagi ojiviavam, padam si na kraka i prodaljavam. I vseki sledvasht pat kato go sanuvam, znam che shte ojiveia, zashtoto i dr pat mi se e sluchvalo, no vapreki vsichko pak me e strah mnogo i pak skacham i pak otzeliavam, bez povredi i tn. Vinagi sam se chudila kakvo znachi tozi san.....

S izvinenie za latinetza.
Цитирай

Цитат
И аз имам един сан за тълкуване... Отдавна не съм го сънувала, но пак от детството още  го сънувам един и сащ, мнoгoкратно. И така - сънувам как скачам от 8мия етаге (ние живеем на 8 етаге), та скачам от нашия балкон. Преди да скоча много ме е страх, ама искам да скоча, за да спестя време да слизам с асансьора или по стълбите. И накрая, въпреки, че ужасно ме е страх, скачам и винаги оживявам, падам си на крака и продължавам. И всеки следващ път като го сънувам, знам че ще оживея, защото и др път ми се е случвало, но въпреки всичко пак ме е страх много и пак скачам и пак оцелявам, без повреди и тн. Винаги сам се чудила какво значи този сан.....  С извинение за латинеца.

- Драга dalala - Ето как по Блестящ начин, сънищата ни Освобождават от нашите потискани и скривани Страхове, страхове в които ние се ужасяваме да стигнем "до края!", в мислите и представите си, отказваме да Осъзнаеме страха и Ужаса, и да го отработиме, но така само увеличаваме напрежението! "Замитаме" проблема "под килима"
 - Е да, но подсъзнанието ни Освобождава от това бреме, то не само си "помисля" за най-лошото, но и ни го "сервира" "на яве" като сън.
  - И това съвсем не е случайно.
 - Така е било и с нашите далечни предци... Далече преди да се появи модерната Психология, Хипнотерапия и Психоанализа и да потвърдят и използват опита (know how- то) на сънищата.
   Сигурен съм че имаш мн. силен страх от високо, и не смееш и да си помислиш какво би станало, ако.........!
Но това не е добър съвет, защото най-силния Ужас е ужасът от ... Неизвестното!!!
 - но може би сега, страхът ти от високо е започнал да се нормализира?

smile3529 - Извинявам се ако се повтарям, но не всички четат всички мои отговори.

- И друго бих искал да споделя с вас: - Не вярвайте на всичко което пише в разни Съновници - така може да ви Ужасят и Сугестират! 
  - бъде умерени скептици.
  - Бъдете предпазливи и скептични и за това което ви пиша и аз!
  - Преценявайте казаното въз основа на вашата ерудиция, опит и интелект  Peace Hug

« Последна редакция: сб, 15 юли 2006, 12:37 от Alex 1 »
Цитирай

ville de Quebec

Mda, viarno e, che imam strah ot visokoto i che s godinite umishleno se staraia da go preodoleia i az vse svarzvah sania s tova, ama vse si misleh, che sigurno ima neshto po-taka i ne e chaaak tolkova prosto. Ama shtom i ti si na tova mnenie, tova shte da e Laughing

Blagodaria mnogo za otgovora! I za savetite!
Цитирай

София

Lubo[itko,
Цитат
Сънувам, че пътувам с майка ми в тролей. Виждаме баща и дете- момиченце на съседна седалка. Усмихвам се на детето и го закачам. Изведнъж става ужасна катастрофа....

- Първо виждам че имаш състрадателно сърце, особено към децата, склонен съм да "виждам" в съня ти  Освобождаващ сън, освобождаващ те от съзнателните и подсъзнателните ти страхове сън, въпреки че има основания и за пророчески сън, но две неща "натежаха" - това че си закачила момиченцето и после подсъзнанието ти го е "спасило", и майка ти е добре, но най-вече проличава постоянното ти безпокойство да не изчезнат "всичките ти документи и пари..."  smile3529

Прав си за парите и документите.  hahaha 35 Точно такава съм. Постоянно ръката ми е върху чантата и едва ли не този страх да не ми я откраднат се превръща в мания... Какво ще рече освобождаващ сън? Като се събудих се чувствах толкова натоварена, направо изцедена...
Цитирай

Понякога, много, много рядко, Ужасът от високо е толкова Страшен, че скокът от високо е единствения изход за претоварената нервна система...
 - Психолозите отдавна познават този Синдром.
 - И за да те предпази от това, подсъзнанието ти представя това чрез... сън smile3529
Цитирай

София

А аз рядко си спомням сънищата си. Това знак за какво е? Значи ли, че трябва да обръщам внимание на всеки сън, който си спомням?
Цитирай

Цитат
Какво ще рече освобождаващ сън? Като се събудих се чувствах толкова натоварена, направо изцедена...

- Прочети мааалко по-нагоре за Освобождаващите сънища Peace

- Уморена, изцедена? дааа, няма безплатен обяд Smile - представи си колко си го трупала този страх! Тялото ти е изморено, но Душата ти се е Разтоварила. smile3529
Цитирай

Варна

И аз имам един много често повтарящ се сън, ако го разгадаеш по някакъв начин, много ще ти бъде благодарна Alex 1 bouquet
Та значи, сънят ми е свързан с планински връх, много висок, направо величествен, като го видиш дъхът ти секва. Обикновено пътувайки се опитвам да го зърна, но най често съм на върха и искам да се спусна със ски, до някъде успявам, понякога имам някакви препятствия при спускането. Но в никакъв случай не изпитвам страх. По скоро е вълнение, положителни емоции.
Това е, повтаря се от доста години, може би от както отидох за пръв път в Банско и се качих на връх Тодорка (аз съм морско чадо и планинските пейзажи много ме вълнуват)
Цитирай

eta,   Сънят ти е наистина много красив и вълнуващ! защото това е един ...
  - Пожелателен сън! - и наистина ти не изпитваш страх, а положителни Емоции - дай Боже всекиму!
Цитирай

Велико Търново/Бургас

Сигурен съм че само ти не си харесваш носа, и евентуално някой кинооператор в Холивуд да поиска да го напудриш повече, LOL!  Very Happy
 - Всички останали ги "грабва" усмивката и веселите ти, усмихнати очи!  Embarassed
Мерси за комплимента поне тези две неща си ги харесвам Very Happy Party
Цитирай

Цитат
А аз рядко си спомням сънищата си. Това знак за какво е? Значи ли, че трябва да обръщам внимание на всеки сън, който си спомням?

- По принцип не ни е дадено да помним сънищата, за да не може да затворим порочния кръг на Страх - Сън - Страх - Сън , особено пък ако ровим и вярваме на Ужасяващите "предсказания" на някой "Съновник"! Shocked
  - Затова и спомена от сънят ни бързо отлита  smile3535след събуждане.
 smile3529
Цитирай

Стрелбище-в пряк и преносен см

Този сън го сънувам всяка нощ,от както мама не ме пусна на купон  #Cussing out  #2gunfire

Та отивам аз на въпросният купон,а те там са само десетокласници и пускат всички мои любими песни.Всичко върви прекрасно,докато не решавам да отида до тоалетна.Тогава виждам,че моята приятелка взима наркотици.Изтръгвам пликчето от ръцете и и тогава влиза полиция и ме арестуват като наркоманка,но аз само исках да спра приятелката си и да хвърля наркотиците.
После помня само че ми взимаха някакви проби.
Много ясно помня процесът срещу мен и още няколко момичета и момчета.Съдията се оказа жена,млада на около 25-30г.Тя ме осъжда на 5г. под домашен арест(знам че такава присъда не дават)-аз почвам да плача и викам на съдията че няма какво да правя в къщи и трябва да ходя на даскало(явно съм се побъркала,да искам на даскало)
След седмица получавам подарък от съдията-кукла-бебе с люлка и дрешки и незнайно защо почвам да плача и се събуждам,а  възглавницата ми е мокра от сълзи.

Алекс1 какво означава този сън?

От Таня
Цитирай

Варна

Сега се сещам и за още един доста често повтарящ се сън, който за разлика от първия е много стресов.
В училище съм, края на срока, нямам още оценка по химия, не съм учила, нямам домашно....продължението не помня, но сънят е кошмарен. Резултат е явно от стреса в ученическите ми години и от вечните срокове, които гоня в ежедневието.
Цитирай

София

Много редовно сънувам, че съм на работа. Тази нощ сънувах колежките си и сегашното ми работно място. Но често ми се случва да сънувам бивши колеги и предишните ми работни места. Много ми е интересно това... Дали защото предишният колектив ми беше "легнал на сърцето" и ходех с кеф на работа и до ден днешен ми липсват, дали защото ми се иска да не се беше връщала жената, която замествах, не знам...
Цитирай

Цитат
Този сън го сънувам всяка нощ,от както мама не ме пусна на купон 
Та отивам аз на въпросният купон,а те там са само десетокласници и пускат всички мои любими песни.Всичко върви прекрасно,докато не решавам да отида до тоалетна.
- До тук сънят ти е Пожелателен - явно е, че много си го искала този купон.
Цитат
- Тогава виждам,че моята приятелка взима наркотици.Изтръгвам пликчето от ръцете и и тогава влиза полиция и ме арестуват като наркоманка,но аз само исках да спра приятелката си и да хвърля наркотиците.
После помня само че ми взимаха някакви проби.
Много ясно помня процесът срещу мен и още няколко момичета и момчета.Съдията се оказа жена,млада на около 25-30г.Тя ме осъжда на 5г. под домашен арест(знам че такава присъда не дават)-аз почвам да плача и викам на съдията че няма какво да правя в къщи и трябва да ходя на даскало(явно съм се побъркала,да искам на даскало)
- тази част от съня те е Освобождаващ сън - освобождаващ те от напрежението и конското, набивано ти от .... знаеш кой Peace

Цитат
- След седмица получавам подарък от съдията-кукла-бебе с люлка и дрешки и незнайно защо почвам да плача и се събуждам,а  възглавницата ми е мокра от сълзи.
  - Пак Пожелателен сън - пожелаващ ти да пораснеш, безпрепятствено минавайки през опасната възраст с наркотични и други изкушения - до свободата да си щастлива с бебето си, и тогава......... тогава си спомни съня и отрони една щастлива сълза  Hug
 smile3529
Цитирай

Titkaa
Цитат
аз сънувам че ме гони мечка или някакъв друг див звяр а краката ми са схванати и немога да бягам и едва ги местя!но всеки път се измъквам!и мн често самувам че ми падат заби и че мн ме болят

- Това че ви гони някакво животно, още не значи че иска да ви нападне - според вярванията на Североамериканските индианци, това е вашето животно - Тотем, което тича за да е близо до вас. Ако можете да си владеете съня, трябва да спрете и и да го погледнете, и тогава....
и то спира и ви поглежда.
Цитат
краката ми са схванати и немога да бягам и едва ги местя!
- По време на сън, подсъзнанието блокира движението на мускулите, с изключение на мускулчетата движещи очните ябълки. Това се прави от съображения за сигурноста ни  Very Happy
Цитат
мн често самувам че ми падат заби и че мн ме болят
- Зъбите са Архетип,  символ на нашата способност за защита и отстояване на независимоста ни. Народа казва "какво ми се зъбиш" Сънят че се клатят зъбите, показва нашия страх че  няма да отстояваме себе си, че ще се "огънем и отстъпим"  - Противно на Съновниците, където се опитват да ни Стресират, че някой може да умре... 
  - Това че много те болят, би могло да означава и предупредителен сигнал, че наистина ще те заболи някой зъб, моли се да не е така Praynig
smile3529

Lubopitko 
Цитат
Много редовно сънувам, че съм на работа. Тази нощ сънувах колежките си и сегашното ми работно място. Но често ми се случва да сънувам бивши колеги и предишните ми работни места. Много ми е интересно това... Дали защото предишният колектив ми беше "легнал на сърцето" и ходех с кеф на работа и до ден днешен ми липсват, дали защото ми се иска да не се беше връщала жената, която замествах, не знам...

- Пожелателен сън и ти сама си го изтълкува  Peace
Цитирай
А какво озна4ава да сънува6 ба6та си в аудитория  4е държи дипломата и  пита за6то имам две 5тици а останалото са смао 6тици??
И о6те не6то много 4есто ми се слу4ва да сънувам целят апартамент залят в кръв след голямо убийство направо си ходя до кръста в кръв и първо аз ги откривам убитити и това го сънувам от години какво озна4ава това понякога като се събудя и съм много притеснена все едно найстина се слу4ило???
Благодаря предварително Very Happy

Алекс кажи ми моля те и на мен за какво иде ре4   :bouquet: bouquet bouquet Smile
Цитирай

Цитат
сънува6 ба6та си в аудитория  4е държи дипломата и  пита за6то имам две 5тици а останалото са смао 6тици??
- означава явно голям Респект стигащ чак до чувство за вина пред баща ти.
Цитат
4есто ми се слу4ва да сънувам целят апартамент залят в кръв след голямо убийство направо си ходя до кръста в кръв и първо аз ги откривам убитити и това го сънувам от години какво озна4ава това понякога като се събудя и съм много притеснена все едно найстина се слу4ило???

- Апартамента, домът ти - това си ти самата. Дай си сметка какви неотработени страхове - стигащи до Ужас те тормозят... или това е страх и ужас от живота? - не ми се вярва! по-скоро е реакция на твоята чувствителност и впечатлителност - тогава сменяй канала, ако попаднеш на поредния Американски филм с кървища и трупове.

- Забележка: след такива Ужасяващи филми, човек е много по-внушаем и податлив на Рекламите!, така че няма нищо случайно...  smile3528
« Последна редакция: нд, 16 юли 2006, 13:10 от Alex 1 »
Цитирай
alex mersi mn za infoto!no specialno ot tazi me4ka mnogo se pla6a!kato q sanuvam izpitvam nqkakav ujas!
A slu4aino da se e slu4valo na nqkoi da se strqska nasan po nqkolko pat???i znae6 li ot kakvo se polu4ava tova??
Цитирай

София- павлово

сънувах че ме хапе змия, заболя ме а като се събудих имах две точки като от охапване от змия,какво означава това   ( да кажа само че не ме е страх от змия, дори много ги обичам и си гледах един смок в двора защото мъжо не искаше да го прибера вътре)
Цитирай

София

Сънувах доста близка жена, която почина преди година и половина??? Както става в сънищата - с брат ми пътуваме с колата през някакви планински пътища, с пропасти, имаше на места сняг, минавахме през някакви селца.....и изведнъж тази жена се появи в колата, кога и как не ми стана ясно, но си седеше на седалката и само си гледаше. Интересното е, че на сън много добре осъзнавах, че е мъртва и е гледах доста странно. Втори ден този сън не ми излиза от главата - дали не ме предупреждава за нещо....
Цитирай

Варна

Сънувах снощи че една приятелка  ражда и аз  присъствам  на раждането(акуширах),казвах и кога да напъва,как да диша(щото аз много ги разбирам и нали се представих блестящо като раждах и затова........),главата на бебето се беше показала,но не искаше да излиза,нещо се беше заклещило.После се стреснах и се събудих newsm78
Цитирай

Цитат
A slu4aino da se e slu4valo na nqkoi da se strqska nasan po nqkolko pat???i znae6 li ot kakvo se polu4ava tova??  = А случайно да се е случвало на някои да се стряска насън по няколко път???и знаеш ли от какво се получава това??

- Има хора, вкл. и деца, които сънуват ужасяващи образи и лица и не е задължително да са ги гледали на филм или другаде.
 - Просто такава индивидуалност са.
 - Може и да не помнят какво сънуват, но пищят или викат на сън, детето може и да скочи от леглото и после да се вкопчи в майка си, да не може да спи само или на тъмно и т.н.
 - Проблема се решава веднъж за винаги, с точното, индивидуално "показано" хомеопатично лекарство.  smile3529
Цитирай

Цитат
сънувах че ме хапе змия, заболя ме а като се събудих имах две точки като от охапване от змия,какво означава това   ( да кажа само че не ме е страх от змия, дори много ги обичам и си гледах един смок в двора защото мъжо не искаше да го прибера вътре)
- Въпреки демонстрираната смелост, няма човек, който да не се страхува от змии, или поне да не изпитва неприязън към тях, и това всъщност си успяла да Потиснеш - компенсираш  Peace

- Не знам от какво са тези точки като от ухапано - може и от комар да са - но факта че си сънувала че змия те ухапва, показва добре ......... потиснатия ти страх  Stop
Цитирай

Варна

Сънувах нощес мой много близък приятел,който почина преди около 9 месеца при катастрофа. Вървяхме заедно....към нас, но нещо го сдъфках  и се прибрах сама в къщи..Сутринта  ми стана кофти, че и на сън дори продължавам да се  държа"дръпнато" с  него. Мир на прахта му, дано е намерила покой душата му.
Цитирай

Варна

А най-страшният сън,който съм сънувала,беше когато ме разстрелват. Беше една серия от абсурдни сънища....в този,последният- живеех у Карамански, но като приятелка-не гаджета..Седяхме  на една голяяяяяяяяяяма софра и вечеряхме.Влезе изведнъж едно гадно,уродливо човече- нещо като Джуманджи - и започна да стреля напосоки. Умрях от страх- горе-долу,горе-долу/под и над масата,за да го излъжа/. Събудих се от сърцебиене и 1 час не можах да си сваля пулса-бше 140! Сигурно така хората получават инфарк и умират докато спят!
Цитирай

mania,   
Цитат
Сънувах доста близка жена, която почина преди година и половина??? Както става в сънищата - с брат ми пътуваме с колата през някакви планински пътища, с пропасти, имаше на места сняг, минавахме през някакви селца.....и изведнъж тази жена се появи в колата, кога и как не ми стана ясно, но си седеше на седалката и само си гледаше. Интересното е, че на сън много добре осъзнавах, че е мъртва и е гледах доста странно.

- Сънят ти е Типично Астрално посещение на твоята близка, която:
Цитат
си седеше на седалката и само си гледаше
- Точно така, Те не говорят, но с присъствието си искат да ни кажат нещо много важно! - Какво?...
... че Там са добре! Peace

Цитат
Интересното е, че на сън много добре осъзнавах, че е мъртва
- Точно така, при Астрално посещение усещането е точно такова, каквото си го описала[/b] smile3529
Цитирай

Видин

Оффф аз от няколко дни сънувам разни неприятности ooooh!Имам 4увството,4е това ме изнервя допълнително и се събуждам по уморена от преди да легна.

Постоянно сънувам,4е се карам с някой-пр.онази нощ сънувах,4е се карам на работата с някой,тази нощ се карах със комшийте и едни още куп неприятни неща.Но за тях може би бих ти писала на ли4ни Rolling Eyes

Тази нощ сънувах също и свекърми,който в момента работи на морето-сънувам го,4е си идва без да ни каже и толкова се е усмихнал,4е направо лицето му грее от щастие Rolling Eyes

Кажи ми нещо за мойте сънища #Cussing out
Цитирай
Цитат
- Въпреки демонстрираната смелост, няма човек, който да не се страхува от змии, или поне да не изпитва неприязън към тях, и това всъщност си успяла да Потиснеш - компенсираш  Peace

- Не знам от какво са тези точки като от ухапано - може и от комар да са - но факта че си сънувала че змия те ухапва, показва добре ......... потиснатия ти страх  Stop

това става въпрос за мен!аз не ставам с истерични викове просто някакси подскачам насън все едно пропадам в пропаст и се опитвам да се измъкна, друг път усещам само стряскането и не че се плаша от нещо само правя някакви резки движения в полусъница!
Цитирай
Цитат
A slu4aino da se e slu4valo na nqkoi da se strqska nasan po nqkolko pat???i znae6 li ot kakvo se polu4ava tova??  = А случайно да се е случвало на някои да се стряска насън по няколко път???и знаеш ли от какво се получава това??

- Има хора, вкл. и деца, които сънуват ужасяващи образи и лица и не е задължително да са ги гледали на филм или другаде.
 - Просто такава индивидуалност са.
 - Може и да не помнят какво сънуват, но пищят или викат на сън, детето може и да скочи от леглото и после да се вкопчи в майка си, да не може да спи само или на тъмно и т.н.
 - Проблема се решава веднъж за винаги, с точното, индивидуално "показано" хомеопатично лекарство.  smile3529

това става въпрос за мен!аз не ставам с истерични викове просто някакси подскачам насън все едно пропадам в пропаст и се опитвам да се измъкна, друг път усещам само стряскането и не че се плаша от нещо само правя някакви резки движения в полусъница!

Цитирай

Бургас

Alex 1, би ли ми казал от къде черпиш информация за тълкуване на сънищата? От някоя книга или?
Питам, защото  както бях писала по- горе, много държа на сънищата си и бих искала да знам какво означават. Разказах част от един мой сън, но явно не си го видял, няма значение, не искам да се натрапвам  Rolling Eyes . Понякога успявам да ги тълкувам сама , но  често са толкова странни, че не успявам.
Предварително ти благодаря  bouquet
Цитирай

Обикновено пророческите сънищата ни казват неща, които разбираме едва когато се случат. Има изключения разбира се. Аз все още не мога да разбера моите.
Цитирай

Цитат
Сънувах нощес мой много близък приятел,който почина преди около 9 месеца при катастрофа. Вървяхме заедно....към нас, но нещо го сдъфках  и се прибрах сама в къщи..Сутринта  ми стана кофти, че и на сън дори продължавам да се  държа"дръпнато" с  него.
- Това е Освобождаващ те от чувството на вина и самоукоряване, сън. Praynig

Цитат
А най-страшният сън,който съм сънувала,беше когато ме разстрелват. Беше една серия от абсурдни сънища....в този,последният- живеех у Карамански, но като приятелка-не гаджета..Седяхме  на една голяяяяяяяяяяма софра и вечеряхме.Влезе изведнъж едно гадно,уродливо човече- нещо като Джуманджи - и започна да стреля напосоки. Умрях от страх- горе-долу,горе-долу/под и над масата,за да го излъжа/. Събудих се от сърцебиене и 1 час не можах да си сваля пулса-бше 140! Сигурно така хората получават инфарк и умират докато спят!
- Това и ефекта от денонощното ни облъчване от "прекрасните" ни медии!...
 - Явно и подсъзнанието, чрез Освобождаващи сънища трябва да се включва, за да почиства натрупаните криминални впечатления.
 - Друго което се вижда е, че си много впечатлителна.
 - А случайно да си чела последния брой на в-к "Шоу" - там пак имаше снимки от касапницата с Карамански   #2gunfire Cool
Цитирай

дядовата ръкавичка

Почти всяка нощ сънувам море. По принцип обожавам морето, обичам да плувам и мечтата ми е да живея до море. Но в сънищата си не изпитвам никакво удоволствие от морето - или е мръсно и пълно със странни животни, или е бурно и се опитва да ни отнесе, или е някакво странно червено на цвят. Защо е така? Изобщо вода - басейни и морета сънувам много често.

Преди няколко години имах много странна серия сънища - сънувах трупове на мъже - ужасни, посинели, полуразложени, но не изпитвах страх. Сънувах и че си купувам човешки глави от близкия супермаркет и на излизане виждах и други хора, носещи глави в прозрачни пликчета. Като го пиша звучи ужасно, но за мен си беше в реда на нещата. Един мой познат ми беше казал, че това е задържана сексуална енергия  Rolling Eyes, но така ли е?  newsm78

Често сънувам и че летя - понякога ми коства усилия да се издигна понякога не. Обикновено летя на няколко метра от земята, и в затворени помещения и на открито.
« Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 12:14 от Айяла »
Цитирай

Ioana,

Цитат
Тази нощ сънувах също и свекърми,който в момента работи на морето-сънувам го,4е си идва без да ни каже и толкова се е усмихнал,4е направо лицето му грее от щастие

- Не съм много сигурен, но предполагам че е Телепатичен сън,
и една от версиите е, че свекър ти с радост би искал да дойде при вас...

dani_djenkova
Цитат
Сънувах снощи че една приятелка  ражда и аз  присъствам  на раждането(акуширах),казвах и кога да напъва,как да диша(щото аз много ги разбирам и нали се представих блестящо като раждах и затова........),главата на бебето се беше показала,но не искаше да излиза,нещо се беше заклещило.После се стреснах и се събудих
- Това е типичен Освобождаващ сън, от нормалните страхове и притеснения на всяка жена при раждането. Hug

Малчо, извинявай, как съм могъл да те пропусна...
Цитат
...едно старо помещение . Застреля ме един мъж, в гърлото и аз сякаш наистина умирах. Усетих адска болка, не можех да дишам и ми причерня пред очите. "Умирайки" очаквах нещо да се случи, да видя светлина, тунел, ангел...нещо...каквото и да е. Обаче нищо не се случи. И тогава дойде най- страшната мисъл в главата ми -" Ами ако няма живот след смъртта? Ако всичко просто свършва? ". Изпитах най- големия страх в живота си от мисълта, че просто ще си отида, ей така, умирам и край.
- Ето по такъв  фантастичен начин понякога, сънищата ни  Освобождават от
Цитат
"най- големия страх в живота"
   Hug

- питаш ме от къде черпя информация? - главно от многобройната, но сериозна Езотерична литература, психологията на Карл Юнг, книгите на Едгар Кейси и не на последно място от Хомеопатичната Психология, която за мен лично е - "върха на сладоледа"  smile3529
Цитирай

Стара Загора

А какво означава да сънуваш починал човек (мой съученик, който почина преди няколко години)?Бяхме си в часовете и той беше до рамото ми, прав.Аз го видях и попитах другите си съученици и те го виждаха.Хванах го за ръката, но той ми каза, че трябвало да тръгва.Винаги бил до мен и щял да е до мен.След това, непомня много от съня, но знам че говорих с майка му и я питах защо е позволила това да стане и плаках много.
Събудих се и не можех да спра да си мисля за това и да плача. Crying or Very sad
Цитирай

Аз също сънувам мъртви хора- баща ми. Странното е, че и в съня си знам че е мъртав. Тази нощ го сънувах че ме чака на една улица, официялно облечен. Повървяхме заедно и после той изчезна. Аз попитах няма ли да го видя повече ,а той каза-"само след полунощ". Дали значи нещо този сън?
Цитирай
Здравейте на всички!
И аз сънувам всякакви сънища- най-мъчително ми е когато сънувам, че съм с мъртвия си баща, защото още по времето на съня си осъзнавам, че го няма и ми се плаче още насън.
Другите ми сънища, тези, които най- често сънувам са както ги нарича майка ми -впечатлителни- нещо , което ми се е случило през деня го сънувам в някаква форма през нощта. Според нея от дете съм била такава.

Имала съм и много пророчески сънища, но повтарящи се или свързани с някаква фобия или мой страх-не.

Тъй като се влюбих наскоро-забелязах, че започнах страшно много да сънувам, и всичките ми сънища бяха свързани все стоя човек- от това как става от масата, на която седи с мен и се премества на друга маса- за да седи с мъж, до супер еротични, и въобще от всякакво естество-чудното е, че почти винаги сънувам хора от неговото обкръжение. Тълкувала съм си ги по някакъв начин, но все продължавам да го сънувам- а товя е човек, когото виждам сравнително рядко...

Всъщност се сещам и за най-странният ми сън напоследък- аз и други хора сме надвесени над нещо като дебфинариум а вътре плува черен делфин. Всички му подовоха храна, но той не си "взе" само от моята ръкал

Ще ти бъда много благодарна ако ми кажеш нещо по въпроса, както и за горните ми разнообразни сънища с един и същи главен герой.

Благодаря ти предварително!
Цитирай

titkaa
Цитат
просто някакси подскачам насън все едно пропадам в пропаст и се опитвам да се измъкна, друг път усещам само стряскането и не че се плаша от нещо само правя някакви резки движения в полусъница!
- За стряскането на сън - някой казвал ли ти е че при заспиване потрепваш или че "подскачаш" на сън? Все едно пропадаш в пропаст, или сънуваш че пропадаш в пропаст?

Айяла
Цитат
Но в сънищата си не изпитвам никакво удоволствие от морето - или е мръсно и пълно със странни животни, или е бурно и се опитва да ни отнесе, или е някакво странно червено на цвят. Защо е така?
Цитат
...серия сънища - сънувах трупове на мъже - ужасни, посинели, полуразложени, но не изпитвах страх. Сънувах и че си купувам човешки глави от близкия супермаркет...
- Често ли се смееш и си в състояние на радостна възбуда
 - минавали ли са ти мисли за самоубийство чрез удавяне?
 - сънувала ли си че ходиш по водата или летиш над нея, сънища за въстания, глад и т.н.
тези и за още много въпроси - може да ми пишеш и на лични. Smile
 smile3529

Цитирай

Стара Загора

Aleksander , можеш ли да ми пишеш какво означава сънят ми?
Цитирай

Гледах веднъж интервю с човек от експедицията ни на Антарктида.....Той каза, че всички участници там сънували непрекъснато мъртвите си роднини..........Да ти настръхнат косите
Цитирай

DSS 
Цитат
какво означава да сънуваш починал човек (мой съученик, който почина преди няколко години)?Бяхме си в часовете и той беше до рамото ми, прав.Аз го видях и попитах другите си съученици и те го виждаха.Хванах го за ръката, но той ми каза, че трябвало да тръгва.Винаги бил до мен и щял да е до мен.След това, непомня много от съня, но знам че говорих с майка му и я питах защо е позволила това да стане и плаках много.
Събудих се и не можех да спра да си мисля за това и да плача

Milena tn
Цитат
Аз също сънувам мъртви хора- баща ми. Странното е, че и в съня си знам че е мъртав. Тази нощ го сънувах че ме чака на една улица, официялно облечен. Повървяхме заедно и после той изчезна. Аз попитах няма ли да го видя повече ,а той каза-"само след полунощ". Дали значи нещо този сън?
preslava
Цитат
И аз сънувам всякакви сънища- най-мъчително ми е когато сънувам, че съм с мъртвия си баща, защото още по времето на съня си осъзнавам, че го няма и ми се плаче още насън.
- Всички тези сънища означават Астрални посещения, чиято цел е да ви покажат, въпреки че  обикновено не ви говорят, че вашите близки са добре там - от "Другата страна"   Hug
  -  preslava - плачеш дори и на сън... имаш още неизплакани сълзи...липсва ти много... Hug
Цитат
Тъй като се влюбих наскоро-забелязах, че започнах страшно много да сънувам, и всичките ми сънища бяха свързани все стоя човек....супер еротични.......но все продължавам да го сънувам- а товя е човек, когото виждам сравнително рядко...

- Ето това са Пожелателни сънища, и ключа за честото сънуване не е трудно да се види - в това че го виждаш сравнително рядко  Hug и подсъзнанието ти те дарява нощем с това което през деня тъй много желаеш... Hug

- За делфина? не знам, може би страх че не си приемана от непознати... Peace

« Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 13:49 от Aleksander »
Цитирай

secretgarden
Цитат
експедицията ни на Антарктида.....Той каза, че всички участници там сънували непрекъснато мъртвите си роднини..........Да ти настръхнат косите

- Защо да ти настръхнат косите?
 -  Какво лошо да сънуваш починалите любими близки, все пак в 99% от случаите ги сънуваме, както са били като живи, нали?  Peace
Цитирай

Стара Загора

Благодаря за отговора, Aleksander .
 bouquet
Цитирай

София

Алекс, до преди 1 година почти всяка вечер сънувах моята починала баба... Сега пак я сънувам, но не чак толкова често. Сънувам ту, че си говорим с нея, ту че се разхождаме заедно, ту че я прегръщам и плача, че не искам да си тръгва... Ту ходя да я търся у тях. Но най-ярка е следната повтаряща се схема: аз я виждам, прегръщам я с радост, и се разплаквам, защото знам, че скоро ще умре.

Моля те, разтълкувай ми какво значат тези постоянно повтарящи се сънища... Да кажа само, че до преди тях изпитвах ужас от "срещи" с починали хора, дори и насън, но вече откак започнах да сънувам тези сънища, чакам с нетърпение срещите с моята баба...
Цитирай
Благодаря ти много за бързия отговор.

В съня с делфина ме учуди по-скоро черният му цвят.

На всички пожелавам само хубави сънища, които после да се превърнат в реалност.
Цитирай
Цитат
сънува6 ба6та си в аудитория  4е държи дипломата и  пита за6то имам две 5тици а останалото са смао 6тици??
- означава явно голям Респект стигащ чак до чувство за вина пред баща ти.
Цитат
4есто ми се слу4ва да сънувам целят апартамент залят в кръв след голямо убийство направо си ходя до кръста в кръв и първо аз ги откривам убитити и това го сънувам от години какво озна4ава това понякога като се събудя и съм много притеснена все едно найстина се слу4ило???

- Апартамента, домът ти - това си ти самата. Дай си сметка какви неотработени страхове - стигащи до Ужас те тормозят... или това е страх и ужас от живота? - не ми се вярва! по-скоро е реакция на твоята чувствителност и впечатлителност - тогава сменяй канала, ако попаднеш на поредния Американски филм с кървища и трупове.

- Забележка: след такива Ужасяващи филми, човек е много по-внушаем и податлив на Рекламите!, така че няма нищо случайно...  smile3528

Благодаря много за отговора  bouquet
Цитирай

Цитат
Алекс, до преди 1 година почти всяка вечер сънувах моята починала баба... Сега пак я сънувам, но не чак толкова често. Сънувам ту, че си говорим с нея, ту че се разхождаме заедно, ту че я прегръщам и плача, че не искам да си тръгва... Ту ходя да я търся у тях. Но най-ярка е следната повтаряща се схема: аз я виждам, прегръщам я с радост, и се разплаквам, защото знам, че скоро ще умре.
- Тъй като сънуваш любимата си баба в минало време - т.е. преди тя да почине, това отразява твоята неотминаваща мъка по нея, недоизплаканите ти сълзи...
 - Преди да заспиш се помоли този път тя да ти се яви в съня като... Астрално посещение!  Hug
Цитирай

Варна

Голям страх брах снощи, значи сънувах ,че една мечка иска да ме хване.В смисъл тя е близо до мене но като, че ли нещо не й дава да ме захапе,много странно се чувствах, и ме беше страх, защото знаех, че иска да ме изяде Crazy
Също сънувах/тва е глупост не се смейте/, че ще идват извънземни /първо взеха да валят едни като мехурчета и вътре със зелени човечета , някой ми каза, че това не са те, ами  просто предупреждение, че са на път Outta Joint
Друго в момента не си спомням/сънят беше доста пълен, подробен и реален, но само това помня/, но в момента преди да се сабудя някой ми каза" Господ праща трупове и гръм"и се сабудих от силна гръмотевица/вече реална от днескашния дъжд/ От тва последното найстина ми стана доста криво Confused Извънземните знам, че ги сънувам понеже преди 2 дни приключих с гледането на един сериал за извънземни и явно е от това /Roswell/, ама мечката и другите неща ако може да ми кажеш какво значат Rolling Eyes
Цитирай

Бургас

По-откачен сън май не съм сънувала ooooh!
Намерих пред болницата (от няколко седмици почти всеки ден ходим по болници с малката) един кон - хем истински, хем някак с човешки черти (може и да е говорил, не помня точно). Беше в окаяно състояние и аз реших да се грижа за него и започнах да го сресвам, а съпругът ми се включи да помага. Бях много щастлива, че съм намерила такова мило животно и че съпругът ми е толкова състрадателен...
Това май не е нито пожелателен, нито освобождаващ сън  newsm78
Цитирай

Бургас

Извинявам се на Алекс, че ще го изпреваря, но ми станаха интересни последните сънища и ще си позволя да дам своето тълкуване.
Алабала, мечката е синвол на духа пазител, духовния водач, който ъе съпътства и ти помага. Той че сто осъществява контакт чрез сънищата под формата на мечка или голямо куче. Явно нещо ти е ядосан, иска да те стресне, да те провокира да излееш от положението , в което се намираш в реалния живот. На мен ми се е случвало , когато започна да "тъпча на едно място".
Райка, конят , до колкото на мен ми е известно , синволизира вътрешното състояние на Аза. Явно покрай грижите за детенце забравяш да се погрижиш за себе си. Поглези се, отдели си 1 час за себе си и го използвай да релаксираш  Peace.
Цитирай

По-откачен сън май не съм сънувала ooooh!
Намерих пред болницата (от няколко седмици почти всеки ден ходим по болници с малката) един кон - хем истински, хем някак с човешки черти (може и да е говорил, не помня точно). Беше в окаяно състояние и аз реших да се грижа за него и започнах да го сресвам, а съпругът ми се включи да помага. Бях много щастлива, че съм намерила такова мило животно и че съпругът ми е толкова състрадателен...
Това май не е нито пожелателен, нито освобождаващ сън  newsm78

аз пък мисля, че си сънувала съпруга си......едновременно и като кон и като него си........Секс......повече секс  Wink
Цитирай

София

Интересна тема Thinking!

Aleksander, аз като малка много често сънувах, че ме викат някакви женски гласове (да не ме помислите за  Crazy, сега). Много ме беше страх да заспивам, защото се случваше всяка нощ. С брат ми сме си говорили за това и той каза, че също е имал такива сънища.
Сега най-често ми се случва да сънувам, че съм си забравила детео някъде Crying or Very sad и ми е много, ама много зле! Или пък, че се катеря някъде много на високо (по външните стени на сгради, по някакви странни чукари, които обаче не са полегати, а направо под прав ъгъл със земята). Абе луда работа. Какво ще кажеш?
Цитирай

Цитат
сънувах ,че една мечка иска да ме хване.В смисъл тя е близо до мене но като, че ли нещо не й дава да ме захапе,много странно се чувствах, и ме беше страх,
- Според Северно-Американските шамани, сънуването на животни, които тичат след нас, но така и не ни нападат, а ако контролираме съня си и спрем и се обърнем и съответното животно спира... - това са нашите Животни - ТОТЕМИ, които тичат за да са близо до нас и да ни закрилят. Другите ти сънища са "Освобождаващи сънища" - виж мои отговори по-горе  Smile

Raika
Цитат
един кон - хем истински, хем някак с човешки черти (може и да е говорил, не помня точно). Беше в окаяно състояние и аз реших да се грижа за него и започнах да го сресвам, а съпругът ми се включи да помага. Бях много щастлива, че съм намерила такова мило животно и че съпругът ми е толкова състрадателен...
- Този сън е израз на твоето желание да даваш и да получаваш Съчувствие и помощ, в този труден за вас момент, и това че я даваш и получаваш и от съпруга ти. Hug

Цитат
Aleksander, аз като малка много често сънувах, че ме викат някакви женски гласове
- Спомняш ли си какво ти казваха тези гласове?

- Другият ти сън - за детето е "Освобождаващ сън" - от нормалните за всяка майка страхове.

- За катеренето - много усилия изразходваш за да се бориш в живота - в работата и изобщо. Peace
Цитирай

София

Викаха (да не казвам крещяха) ми името Very Happy
Цитирай

Бургас

Интересни тълкувания  Thinking
Благодаря ви за включването  Wink
Цитирай

Innsbruck

Откакто пия антидепресанти спя дълбоко и спрях да сънувам (поне не помня), а толкова много сънувах...
Думите "Важното е не сърцето, а душата" могат ли да се тълкуват по някакъв начин или са лишени от смисъл?... Бяха отправени към мен като съвет (в състояние на полусън).
Цитирай

Цитат
Откакто пия антидепресанти спя дълбоко и спрях да сънувам (поне не помня), а толкова много сънувах...

- Това е от общото потискащо  действие на Анти-депресантите... Сънуването е много важно, сънят се помни макс. до 10-тата секунда след събуждането. При някои - до 5- тата сек.
 - А много ли се налага да вземате тези "зомбиращи" хапчета. Има и по-лесен начин  Hug
Цитирай

Innsbruck

Има и по-лесен начин  Hug
За сън ли? На мен ми ги изписаха за главоболие и нервно напрежение.
Цитирай

- Хомеопатията с лекота лекува дори наследствено главоболие - майката беше с точно същото главоболие от както се помни, както и дъщерята.
 - Нервното напрежение също Hug, освен ако няма "поддържаща" причина - домашна или служебна Naughty
Цитирай

Innsbruck

Уф, ми не знам вече... Изписаха ми ги и започнах да ги пия... А какво имаш предвид под "зомбиращи" (пия ги от скоро)?
Цитирай

aleksander moje6 li da raztulkuva6 kakvo zna4i kogato sunuva6 ne6to i v sunq ti e no6t, tumno e , ne e prez denq. deistvieto se razviva prez no6ta. ne si spomnqm posledniq mi takuv sun, no be6e tumno. nqkolkoo puti sum sunuvala takiva tumni suni6ta i mi e mnogo stranno?
Цитирай

София

Аз напоследък доста често сънувам, че съм бременна. Не стигам до самото раждане, сънувам бремеността.

Освен това откакто почина баща ми(вече 4 год. и половина) го сънувам почти всяка седмица.
Тези сънища са толкова реални-обикновено разговаряме, пътуваме, случват ни се хубави неща.
Не ми се иска да се събуждам...
Цитирай

Plovdiv

Много интересна темичка,моите поздравления към автора.Ако мога и аз да се включа към нея.

Значи преди две години правихме цялостен ремонт на къщата,в която живея.Оттога сънувам сънища,чийто действие се развива в нас,но къщата е винаги такава,каквато беше преди ремонта.Чувството,което изпитвам докато сънувам е едно такова напрегнато и винаги имам усещането,че нещо ме дебне,за да ми направи нещо лошо,че трябва незабавно да избягам.А да и винаги е едно такома сумрачно,сякаш не влиза достатъчно светлина.

Надявам се да не е много смахното и да можеш да го разтълкуваш.
Цитирай

Варна

Благодаря за бързият отговор!!!
Цитирай

Цитат
А какво имаш предвид под "зомбиращи" (пия ги от скоро)?
- имам предвид че те обикновено правят човек отпуснат, апатичен, безразличен, сигурно пиеш някой по-нежен вариант, но гледай да не ги предозираш. И какво - цял живот ли ще ги пиеш или за определен срок?

Цитат
александер можеш ли да разтълкуваш какво значи когато сънуваш нещо и в съня ти е нощ, тъмно е , не е през деня. действието се развива през ноща. не си спомням последния ми такъв сън, но беше тъмно. няколкоо пъти съм сънувала такива тъмни сънища и ми е много странно?

- А какво беше усещането ти, по време на съня и след като се събуди?
 - И имала ли си силно изразен страх от тъмното като малка.

Цитат
Аз напоследък доста често сънувам, че съм бременна.Не стигам до самото раждане, сънувам бремеността.
- Ако не е "пожелателен сън" - за още едно дете, тогава може би се опитваш се да "родиш" някоя нова идея, да си промениш живота, но още не се решаваш да "родиш" това...

Цитат
Освен това откакто почина баща ми(вече 4 год. и половина) го сънувам почти всяка седмица.
Тези сънища са толкова реални-обикновено разговаряме, пътуваме, случват ни се хубави неща.
Не ми се иска да се събуждам...

- Това е "Астрално посещение" на баща ти, който с тези посещения ти показва че е добре "от другата страна", за повече виж в книгата на Силвия Браун тук: http://www.izvorite.com/ - кликваш на "Даунлоуд" - и пишеш: Силвия Браун Peace
Цитирай

София

Благодаря ти за отговорите! Hug
Цитирай

Цитат
но в момента преди да се сабудя някой ми каза" Господ праща трупове и гръм"и се сабудих от силна гръмотевица/вече реална от днескашния дъжд/ От тва последното найстина ми стана доста криво
  - Трупове и други гадости може да се сънуват и по тривиална причина - ниско кръвно (или по друга причина - преяждане, препиване...)... и от там по-слабо оросяване на мозъка.

Цитат
...аз като малка много често сънувах, че ме викат някакви женски гласове... Викаха (да не казвам крещяха) ми името
- Тук можеш да видиш в темата ми :
"Има ли някое дете, разказвало нещо необикновено на родителите си?"                     http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=110882.0
Цитат
преди две години правихме цялостен ремонт на къщата,в която живея.Оттога сънувам сънища,чийто действие се развива в нас,но къщата е винаги такава,каквато беше преди ремонта.Чувството,което изпитвам докато сънувам е едно такова напрегнато и винаги имам усещането,че нещо ме дебне,за да ми направи нещо лошо,че трябва незабавно да избягам.
  -  От една страна, възможния отговор е че още не си преодоляла промяната на динамичния ти стереотип, и това явно не ти се отразява добре.
 - Друг възможен отговор е: Не си на ясно със самата себе си, имаш някакви твои проблеми, които трябва да разрешиш, и тогава този сън ще се проясни  Peace Hug
Цитирай

Plovdiv

Мерси за бързия отговор  Hug

П.С. А какво мислиш за книгите на Лиана Антонова? Тъй като аз съм чела някои от тях и ми е интересно да разбера и мнението на други хора.
Цитирай

София

Скоро не съм го сънувала, но допреди 1 година имах едни периодично повтарящ се, тягостен сън.
Трябва да се обадя потелефон на някого (не зная точно кой) много спешно, а не мога. Причинити и телефоните бяха различни. Първо автомат с шайба и жетон, който или гълташе жетона или шайбата му не работеше или аз избирам 1 цифра пък се набира друга и така. После беше гсм, който пак набираше неправилно или пък му падаше батерията. Направо умирах от отчаяние  ooooh! ooooh! ooooh!. А разговорът беше много, много важен Rolling Eyes
Мъжът ми пък , често сънува, че се явява на матура по литеретура и не може да напише нито 1 ред Mr. Green Mr. Green Mr. Green.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Сънувах (ама имах и това усещане), че:
Цяла нощ ме лазят някакви буболечки. Не знам точно какви, но аз си представях, че са хлебарки  Sick ooooh! Tired Crazy
Цитирай

Цитат
А какво мислиш за книгите на Лиана Антонова?
- мога да кажа че е един много добър български Езотерик!

Цитат
Скоро не съм го сънувала, но допреди 1 година имах едни периодично повтарящ се, тягостен сън.
Трябва да се обадя потелефон на някого (не зная точно кой) много спешно, а не мога...Направо умирах от отчаяние  ooooh! ooooh! ooooh!. А разговорът беше много, много важен.
  - Мъжът ми пък , често сънува, че се явява на матура по литеретура и не може да напише нито 1 ред

- Всичко това отразява трудни и нерешени проблеми от живота... твоят проблем май се е решил преди 1 година Peace
Цитирай

Sofia, downtown

Моите сънища ми предсказват какво ще ми се случи. И при баба ми бе така. Понякога са буквални, друг път са символи, които обаче разгадавам едва след случката.
Единственото нещо, в което вярвам са сънищата. На гледачки и др. такива - не!
Цитирай

Цитат
Цяла нощ ме лазят някакви буболечки. Не знам точно какви, но аз си представях, че са хлебарки
- Лазят те мислите ти, неприятни и досадни, защото хлебарката е неприятна и досадна...

Ив  
Цитат
Понякога са буквални, друг път са символи

- Точно така Символите и Усещанията ни са важните в съня, а не дребните подробности.

Цитат
No comment за това, че във форумското пространство, някой все се опитва да налага правила дори на душата (на човек)!
- Може би не е лично, въпреки че така го възприемаме.
 - По-скоро е проекция върху другите, отбранителна реакция, спрямо вътрешни противоречия, колебания и страхове...
 - Защото всичко което виждаме около себе си не е нищо друго, освен ............. Самите себе си...
« Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 11:15 от Aleksander »
Цитирай

София

сънувах, че цялата улица беше покрита с яйца, които започват да се пукат и от тях да изкачат пиленца. много яйца, много шум и много пиленца. какво може да значи това  newsm78
Цитирай

sofia

Имам един сън, който се повтаря от няколко години и много ме плаши. Сънувам хубав обикновен ден, всички са спокойни, хората се разхождат по улиците, всичко е напълно естествено, нормално и реално и в един момент минава самолет, пуска бомба (атомна) и разбирам, че е дошъл краят ... не умирам в съня си, събуждам се от страх.
Искам някой да ми каже какво означава и защо се повтаря толкова често. Дори снощи сънувах и мислех да пусна тема днес, но реших да се включа тук.
Преди години се е случвало да сънувам такива сънища много рядко, но доста зачестиха след като гледах филма 'На брега" (преди 5-6 години). Направо ужасно, толкова често, че дори през деня се замислям като видя самолет.
Кажете мога ли да направя нещо за да спре?
Цитирай

Цитат
Кажете мога ли да направя нещо за да спре?

- Навярно си от поколението живяло при комунизма - тогава имаше реална заплаха от световна Атомна Война!
 - Но след 1989г поне тази опасност отпадна!

- Иначе толкова си обсебена от този страх, че подсъзнанието всячески се мъчи чрез тези "Освобождаващи сънища" да те освободи от напрежението. Засега явна безуспешно...но опитите продължават Praynig
« Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 12:01 от Aleksander »
Цитирай

sofia

Александър, не мисля, че сънят ми има нещо общо с времето на комунизма, защото аз тогава съм била малка и съзнанието ми не би могло да се ангажира с такива проблеми. Споменах, в поста си че сънят ми стана натрапчив, след като гледах гореспоменатия филм, и мисля, че ако ти не би могъл да разтълкуваш значението му, то аз ще приема, че филма е много силен и затова ми е повлиял на сънщата.
Цитирай

София и на друго място

Аз тази нощ сънувах нещо много странно - както си вървя по тротоара с мъжа ми и слизаме към един подлец и там някакви като наркомани ме хващат, а аз изкрещиявам "бързо бягай" на мъжа ми и той успява да избяга. После те ме връзват и нещо искат като откуп  Rolling Eyes И след това аз се опитвам да избягам от там по всевъзможни начини - като бягам с всичка сила, като  се кряя на разни места , но един път успяват да ме хванат, а в торя път май успявам да избягам. и После се събудих , но съня беше доста страшен и тези имаха татооировки...толкова страх отдавна не съм брала...

А по предишен сън пък сънувам че се карам с някакво момиче, караме се с нея много - луди скандали, а по едно време мъжът ми вместо да ме защити мене защитава нея и се оказва че имат като тайна връзка... И аз рева и му казвам как може така, какво съм ти направила, а той мълчи. И изведнъж влиза тая и с пистолета грум право в главата ме уцелва :2гунфире: ужас - аз чувствам как умирам а мъжът ми се втурва и съжалява  :цразъеъес:
Е това е от мене моля ти се да ми ги изтълкуваш  Hug

-------------------
Пишете на кирилица!!!
« Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 11:46 от Аурелия »
Цитирай

Starfish 
Цитат
защото аз тогава съм била малка...
извинявай за тъпото предположение че си живяла тогава, аз съм по-стар и живял тогава, представяш ли си телевизията всяка вечер ни плашеше с Атомна война!?  а филма сега си спомних че съм го гледал  - и усещането беше невероятно правдоподобно! Супер сценарий и режисура! Peace

Цитат
...подлез...наркомани ме хващат, а аз изкрещиявам "бързо бягай" на мъжа ми и той успява да избяга. После те ме връзват и...

Цитат
сънувам че се карам с някакво момиче, караме се с нея много - луди скандали, а по едно време мъжът ми вместо да ме защити мене защитава нея и се оказва че имат като тайна връзка... И аз рева и му казвам как може така, какво съм ти направила, а той мълчи.

tania3577 - и двата ти съня са "Освобождаващи" - първият от ужасния ти страх от тъмните подлези с наркомани с Татуировки! и подсказва това, за което по-ясно е показано във втория ти сън - че не можеш да разчиташ на мъжа си, а само на себе си!
 - Дано това да са само съмнения, породени от излишна ревност...и страх от изневярата му...последвала от разкаяние и съжаление Hug
Цитирай

Велико Търново

Преди две нощи сънувах следното:починалата ми майка и новороденото ми бебе,които в реалния живот не се засякоха като време.И двете бяха на крачка от смъртта-майка ми болна от рак и казва много ме боли не издържам от болка,а за бебето не се сещам какво му беше.Майка много слаба,късо подстригана,абе ужас.Събудих се силно притеснена!Аз,сънувам много!Случва ми се много често нещо,което съм сънувала преди време да ми се случи в реалния живот-нямам никакво обяснение за това!
Цитирай

Сънувах ,че излизам от тялото си и започвам да обикалям улицата,направи ми впечатление часовника колко е часа,след това видях лампите на някои съседски къщи да светят ,влязох в една,но се стреснах,и реших да се върна обратно ,когато видях спящото си тяло исках да вляза в него но неможех усещах се опряна в стената.По едно време усетих със страшна сила как влизам в тялото си и се събудих с крясъци.Този сън съм го сънувала,отдавана.Когато го споделих на една приятелка тя ме посъветва това да не го казвам на никой,че сигурно ще ме помислят за луда.

Много,често ми се случва да сънувам,все едно съм будна,но това го отдавам на психческо натоварване.
Цитирай

Велико Търново/Бургас

Аз се сетих за минали сънища,единия е мой ,а другия на приятеля ми.Моят е че много често сънувах,че събирам от морето различни бижута,даже веднъж и карти(валета) и фигурки от шах,но като ученичка и студентка много често сънувах бижута.
А другия сън е на приятеля ми-сънувал че летим един към друг,но така сме се били засилили,че не сме успели навреме да се спрем и сме се блъснали,даже се стресна и се събуди Laughing
Цитирай

Цитат
реших да се върна обратно ,когато видях спящото си тяло исках да вляза в него но неможех усещах се опряна в стената.По едно време усетих със страшна сила как влизам в тялото си и се събудих с крясъци.Този сън съм го сънувала,отдавана.Когато го споделих на една приятелка тя ме посъветва това да не го казвам на никой,че сигурно ще ме помислят за луда.

- Това което описваш, е точно като от учебник по Медитация  Hug
 - В будистките храмове, а и не само там - изобщо на Изток, при Североамериканските Индианци, при Австралийските аборигени, независимо едни от други, тази техника на Медитация се изучава още от детска възраст и когато Душата е извън тялото, тялото Самооздравява, Самоизлекува се Hug
  - Защото най-много страда и боледува Душата, и като отражение на това, впоследствие болеста и се материализира във физическото тяло.
  - И затова хвърлените стотици Милиарди долари в борбата срещу рака са.... хвърляне на вода в пустинята - търсят и изследват не там където трябва...  smile3529

Ако се интересуваш, бих си позволил да ти препоръчам книгите на Торвалд Детлефсен и Д-р Рюдигер Далке и тези на Силвия Браун Peace
« Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 18:52 от Aleksander »
Цитирай

Плевен

Не знам какво искат да ни кажат сънищата, но ми е случвало преди години (а тогава сънувах често, а сега не помня от кога не съм сънувала) сънищата ми след доста дълъг период от време да се случат, същите хора (всъщност лицата им не се виждаха в съня ми), на същото място - 1:1. Не говоря за всички мои сънища, а само за три-четири от тях са се сбъднали.
Цитирай

София

сънувах, че цялата улица беше покрита с яйца, които започват да се пукат и от тях да изкачат пиленца. много яйца, много шум и много пиленца. какво може да значи това  newsm78
александър, ще разтълкуваш ли и моя сън  Wink
Цитирай

siska79 , Чрез тези Освобождаващи сънища, подсъзнанието се опитва да те освободи от натрупаното напрежение и страх, как? виж по-нагоре какво съм писал за Освобождаващите сънища Hug

-
Цитат
Случва ми се много често нещо,което съм сънувала преди време да ми се случи в реалния живот-нямам никакво обяснение за това!

- Това може да са Пророчески сънища, но имай предвид че в "другото измерение" нама минало-сегашно и бъдеще време Hug - всичко е слято, и не е сигурно кога точно ще се случи по време Praynig

Ифа
Цитат
като ученичка и студентка много често сънувах бижута.
явно обичаш бижута и го тълкувам като Пожелателен сън
Цитат
приятеля ми-сънувал че летим един към друг,но така сме се били засилили,че не сме успели навреме да се спрем и сме се блъснали,даже се стресна и се събуди
  - Възможно е да е било Астрален полет на две влюбени Души... Hug

Цитат
...но ми е случвало преди години...сънищата ми след доста дълъг период от време да се случат, същите хора...три-четири от тях са се сбъднали.
  -  Пророчески или телепатични сънища, видения от Бъдещето "дежа-ву"...
Цитирай

Юка, не знам какво работиш и с какво се занимаваш, но ми се струва че си пълна с идеи и тези твои идеи непрекъснато и в голямо количество "узряват" и се "излюпват"  Hug
« Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 14:13 от Aleksander »
Цитирай

София

хе хе, абсолютно си прав  Peace имам си собствен бизнес и непрекъснато мисля как по-добре и успешно да го развивам.
благодаря ти!  Hug
Цитирай

Цитат
реших да се върна обратно ,когато видях спящото си тяло исках да вляза в него но неможех усещах се опряна в стената.По едно време усетих със страшна сила как влизам в тялото си и се събудих с крясъци.Този сън съм го сънувала,отдавана.Когато го споделих на една приятелка тя ме посъветва това да не го казвам на никой,че сигурно ще ме помислят за луда.

- Това което описваш, е точно като от учебник по Медитация  Hug
 - В будистките храмове, а и не само там - изобщо на Изток, при Североамериканските Индианци, при Австралийските аборигени, независимо едни от други, тази техника на Медитация се изучава още от децка възраст и когато Душата е извън тялото, тялото Самооздравява, Самоизлекува се Hug
  - Защото най-много страда и боледува Душата, и като отражение на това, впоследствие болеста и се материализира във физическото тяло.
  - И затова хвърлените стотици Милиарди долари в борбата срещу рака са.... хвърляне на вода в пустинята - търсят и изследват не там където трябва...  smile3529

Ако се интересуваш, бих си позволил да ти препоръчам книгите на Торвалд Детлефсен и Д-р Рюдигер Далке и тези на Силвия Браун Peace
Да интересува ме.Кажи заглавия на тези автори?От известно време чета книгите на М.Марч.и ще се радвам да прочета и нещо друго.
Цитирай

София

И аз като Старфиш често сънувам война, но също съм твърде далеч от пропагандата на комунизма...  Ту бомби, ту самолети, ту стреляне...
Сънувам и блока, в който съм отрасла при нашите, но странно променен - като етаж, като положение, както и околните сгради. Като че ли е същият, ама не точно, а на моя духовна близначка...
Може ли да ми разтълкувате какво означава това.
Цитирай

На Торвалд Детлефсен - "Съдбата като шанс" - е "върха на сладоледа" в Езотериката, той е Директор на Института по Алтернативна Психология в Мюнхен от 1973г и оттогава лекува по метода на  регресивната лечебна хипноза.

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-298 от 298 отговора