Какво искат да ни кажат Сънищата?

  • 46 947
  • 298
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 315
Мхм, аз напоследък изобщо не помня какво сънувам, а обичам  Laughing.

Най-много обичах да сънувам, че летя. Летя си и се нося из небето като птичка  Laughing. Много често сънувах и "екшъни" - някакви хора ме преследваха но винаги успявах да избягвам. Веднъж се сънувах като спасител на една девойка даже  Laughing и бях мъж.

# 76
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Рени, :
Цитат
Нося се над улици, къщи, блокове...

 - Това летене го свързвам с Астрално пътуване, но какво точно иска да ти каже съня, зависи от мнго неща, най-важното от които е Усещането ти по време на летенето, накъде летиш, какво търсиш,  защо правиш такива усилия за да летиш... дали къщите долу са ти познати, придружава ли те някой, срещаш с някой...

# 77
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Секс? Ами то всеки иска и без да го сънува, въпоросът е някакво друго скрито послание дали има


 - Скрито послание? в смисъл дали ти предстои или дали ще ти се случи? - възможно!
 - щом толкова много го желаеш, че че накрая подсъзнанието ти го "Дарява"!  smile3529

# 78
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
mam4e_mia
Цитат
но в същото време аз се виждах от горе............все едно бях на тавана и се гледах

 - Това е Нормалната зрителна точка, при медитация,  клинична "смърт" и т.п. smile3529

 - А другите ти сънища, щом са няколко дни преди събитието са Предсказващи Сънища!
 - ако са в същото време -тогава биха били Телепатично- Астрални.

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 12:49 от Alex 1

# 79
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Кама4е:
Цитат
От 4-5 нощи сънувам,че съм бременна

 - Ако не е Пожелателен сън (само вие знаете дали е така), то може да е това че у вас е "назряла" някаква нова идея или ще се "родите" , ще се изявите в нова светлина, а ако изпитвате страх, това е страхът - как ще ви приемат околните... smile3529
Мерси много.

# 80
  • Мнения: 310
Сънувам доста често, че аз съм 13 годишно момиче, което отвлича дететото на съседите и го държи в мазето(по принцип сме в много ''добри'' отношения със съседите- мразя ги  #Cussing out но чак да отвлека някого ...)

# 81
  • Мнения: 1 153
Като малка много често сънувах че летя без усилия,просто когато си поискам Grinning или че с още 2 мои много добри приятелки сме сестри русалки Simple Smile
Миналото лято сънувах много често,че съм бремена,дори 1 път как раждам,да уточня все още не съм била бременна,но чувството беше страхотно Grinning
А другите сънища са все еротични Grinning

# 82
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Shoni : 
Цитат
...без да й видя част дори от лицето,  но с ясното съзнание, че това е точно ТЯ.
  - Това че я сънуваш в черно, символизира колко е голяма мъката ти по майка ти, растейки без майчината любов.

# 83
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Кейси :
Цитат
Тук малко хора вярват в свръхестественото, но публичното достояние на сънищата, е един от начините за нарушаване на биополето.

 - Чие биополе Кейси, твоето ли наручихме ?  smile3520

# 84
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Всеки път, след такъв сън - загуба на зъби - съм като пребита и и в очакване на лоша новина.

 - В очакване? и всеки път ли след такова Очакване някой близък умира, или не винаги?
 - Според моята информация Падане на зъби и коса сънуват 95% от Жените. и само 5% от мъжете и това което първо се сещаме е, че жените са по-приказливите  smile3505
 - И затова тълкуването е или съжаление че не сме стискали зъби, не сме си "държали езика зад зъбите" и сме говорили твърде много или е просто израз на суета, страх от остаряване... smile3529

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 16:08 от Alex 1

# 85
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
че аз съм 13 годишно момиче, което отвлича дететото на съседите

 - 13 годишните не ги съдят, нали? и затова се сънуваш като малка, но като голяма разбира се че си разумна и не би го направила! smile3529

# 86
  • Мнения: 310
Цитат
че аз съм 13 годишно момиче, което отвлича дететото на съседите

 - 13 годишните не ги съдят, нали? и затова се сънуваш като малка, но като голяма разбира се че си разумна и не би го направила! smile3529

Все пак не е ли нередно точно това, че се представям като 13 годишен престъпник  Shocked

# 87
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Ифа, Първия ти сън  smile3535определено го свързвам с "картината" на едно много симпатично Хомеопатично лекарство, за което Приятелите и приятелството значат много!

 ... и в тази връзка тълкувам втория сън като Пожелателен  stork-girl

# 88
  • Мнения: 1 113
Имам само един повтарящ се сън - намирам се пред пропаст, над която има греда и аз трябва да мина по нея. Изпитвам паника и страх, и чувството, че вече съм го правила това (дежа вю), тръгвам по гредата без да гледам надолу и когато стигам на половината път се успокоявам, че ще успея да премина, обзема ме едно странно спокойствие, усмихвам се, поглеждам надолу и ... падам. Винаги сънувам едни и същи подробности в този сън - цвета на гредата, дълбочината на пропастта, мястото е винаги едно и също.
Това е най-големият ми кошмар, обикновенно се събуждам от собствените си крясъци, плувнала в пот.

# 89
  • Мнения: 3 405
Alex 1 , с риск да си наруша биополето ще си разкажа снощния сън.

Бях в малък град. Там чаках една кола да ми докарат, за да се прибера вкъщи. Стигнах до този град с автобус. И преди съм била там, но не помня името (това го знам в съня си). Учудена съм, че в този малък град има големи и красиви сгради от края на 19, началото на 20 в., каквито са в центъра на София, Варна или Пловдив. Мисля си насън колко добре се грижат жителите за старите си сгради и от къде имат средства като са в такова малко градче newsm78

Какво ще кажеш?

 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт