Какво искат да ни кажат Сънищата?

  • 46 948
  • 298
  •   1
Отговори
# 90
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Safo, това твое "дежа ву" би могло да бъде спомен от твой предишен живот, в който си паднала по средата на гредата в пропаста...
Но в никакъв случай не е предсказващ сън или че нещо те грози.
 - Този спомен сигурно се е отразил и в страха ти от високо? smile3529

# 91
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз много често сънувам, че ми падат зъбите. Не ми се случва нищо след такъв сън.

Тази нощ сънувах, че с децата се качваме по много висока стълба (не знам къде води). Пуснах голямото отпред, защото е тясно, а аз държа малкото отзад. Оказва се че едно стъпало липсва (но това не се вижда) и каката тръгва да пада, но успява да се хване за горното стъпало и увисна на голяма височина... успя да се задържи, а аз изтръпнах при мисълта какво щеше да се случи и се събудих.

# 92
  • Мнения: 1 113
Safo, това твое "дежа ву" би могло да бъде спомен от твой предишен живот, в който си паднала по средата на гредата в пропаста...
Но в никакъв случай не е предсказващ сън или че нещо те грози.
 - Този спомен сигурно се е отразил и в страха ти от високо? smile3529
Алекс, прав си - височините ме ужасяват. А как да го превъзмогна? И защо, по дяволите, съм умряла по толкова кофти начин! smile3518

# 93
  • Мнения: 3 164
РЕНИ, спри се бе, женО Grinning кога успяваш да се наспиш от тез'съновидения Laughing

и аз тази нощ сънувах гаден сън, но неискам да го напиша Cry

# 94
  • София
  • Мнения: 5 289
Алекс и аз ти писах,ако не си ме забелязал да те подсетя. newsm78

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 17:57 от КАРЧЕВА

# 95
  • Мнения: 3 405
Алекс и аз ти писах,ако не си ме забелязал да те подсета. newsm78

Не си само ти Peace Grinning

# 96
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Момичета, извинявайте ако някоя съм пропуснал... smile3523

Цитат
1.Тази нощ сънувах,че направих аборт.
2.Често сънувам че карам кола,обикновено съм на път,а не по улици./нямам книжка/
3.Майка ми почина от болест и в мъки,защо винаги когато я сънувам все я сънувам болна и колко е зле.Защо не я сънувам в друго положение?


 1. Предполагам остатъчен, ненапълно освободен страх от близкото минало, за щастие - както се вижда - неоснователен  smile3510
 2. Пожелателен сън - а като вземеш книжка и натиснеш газта - наистина ще видиш колко е хубаво.
 3. Тук е по-трудно... Предполагам, че подсъзнателно още изпитваш вина - неоснователна, че не си могла да и помогнеш - да я спасиш или поне спасиш от болките...

# 97
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Хм, да си разкажа и аз съня - сънувах го преди доста години, но няма да го забравя. Сънувах, че влизам в тоалетната ни и когато съм вече седнала на чинията, вратата се отваря и се появявам АЗ. АЗ явно се уплаши /или от неудобство/ веднага затвори вратата и избяга. Тръгнах да го гоня, изплаших се, че някой е откраднал визията ми, но не можах да го стигна - беше бърз и постоянно се обръщаше и ме гледаше дали го следя /а това всъщност бях АЗ/. Винаги, когато си спомням този сън оставам със свит стомах.

# 98
  • Мнения: 3 405
Момичета, извинявайте ако някоя съм пропуснал... smile3523

Извинен си, но действаш избирателно. Разтълкувай ми този сън, плийз Grinning


Alex 1 , с риск да си наруша биополето ще си разкажа снощния сън.

Бях в малък град. Там чаках една кола да ми докарат, за да се прибера вкъщи. Стигнах до този град с автобус. И преди съм била там, но не помня името (това го знам в съня си). Учудена съм, че в този малък град има големи и красиви сгради от края на 19, началото на 20 в., каквито са в центъра на София, Варна или Пловдив. Мисля си насън колко добре се грижат жителите за старите си сгради и от къде имат средства като са в такова малко градче newsm78

Какво ще кажеш?

 Grinning

# 99
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Анджелина,
Цитат
И преди съм била там, но не помня името (това го знам в съня си).

 - Това вероятно е спомен от предишен живот или астрално пътуване назад в него...и по описанието ти личи че си живяла в някоя по-цивилизована държава. smile3522 smile3530

# 100
  • Мнения: 3 405
Благодаря! Знаех си  Grinning

Колата ме тормози, чаках я за да се прибера вкъщи, защо не продължих с автобуса, а изчаквах да ми докарат кола, която да карам, за да се прибера?
Ей това ми е чудно.

# 101
  • Мнения: 4 806
Алекс 1, по - горе имаше питане за сън с асансьор, който не спира да се движи нагоре и излита... мен ме спохожда четичко и ме интересува тълкуванието му.
За поява на цунами, което залива? С една такава доста мръсна вода?
И за летенето? Уточнявам - леко ми е да летя, обикновено при изгрев слънце, големи градове (никога не летя над поляни или гори).
И всички сънища са цветни... никога не сънувам черно-бяло...

# 102
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
РЕНИ,
Цитат
Тази нощ сънувах, че с децата се качваме по много висока стълба (не знам къде води).

 - Освобождаващ сън, показващ голямата ти тревогата за двете ти дечица!
 - Водиш ги по стълбата на живота, която разбира се не знаеш къде води, и тази неизвестност е най плашеща.
 - Чрез стигането "Докрай!", въпреки изпитания ужас, подсъзнанието намалява напрежението и това е още едно доказателство че проблемите, тревогите, страховете не трябва да се "замитат под килима" а да се осъзнават и отработват.
 - Защото най-много страда и боледува Душата и ако не се вземат съответните мерки, след време това се проектира върху материалното ни тяло, като психосоматична диагноза от "Великолепната седморка" Ill

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 17:43 от Alex 1

# 103
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мерси, хареса ми тълкуването  Peace

# 104
  • Мнения: 5 647
Много често сънувам, че летя. Преди време имах един странен /поне за мен/ сън. Бяхме със семейството на нещо като кей в морете, а водата беше гладка като стъкло. Имаше и други хора с нас. Само това помня, но много ми се наби този сън.
В момента за други не се сещам.
Ще чакам тълкуване.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт