Какво искат да ни кажат Сънищата?

  • 46 969
  • 298
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 465
Някой да разтълкува и моя сън? newsm78 Hug
Много често сънувам че плувам в море пълно с риба Shocked
Най-гадният ми сън беше, че падах с един асансЬор Close

# 151
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Аз пък на няколко пъти сънувам, че починалият ми дядо идва да ме види. Аз го разпитвам къде живее сега, как е там... .

 И аз подобно...
Починал е преди 20г., а много често съм го сънувала, че си е в нас и ни гледа, ама е един такъв - студен и безмълвен. Инак външно - същият си. И аз му се карам, че не ни е казал, че е жив и ние го мислим за умрял и толкова много ни е мъчно и страдаме... Confused А той жив и да не ни каже...
Може би 100-тици пъти съм го сънувала тоз сън  и все недоумявам какво би могло да означава?!  Rolling Eyes

А съвсем наскоро загубих чичо ми  Cry...него вече 2 пъти го сънувах... Липсва ни/ми и ни е такава мъка, че го няма  Cry Cry Cry

# 152
  • Мнения: 1 080
Брей.......много вълнуваща тема....аз нямам спомен от спане без да сънувам...някой път се събуждам по-уморена, отколкото съм си легнала,а  имам сънища, след които се събуждам облекчена. Понякога ми се иска съня да продължи, а друг път бързам да го забравя. Идея си нямам, какво искат да ми кажат сънищата и дали изобщо искат да кажат нещо или просто се случват, както ни се случва и реалността, но тя е по-болезнена и няма как да я забравим поне докато сме живи. Истината е,че страхотно обичам да спя и може би една от причините е именно сънуването. Рядко помня сънищата си. Понякога остава само усещането от съня, н не и спомена за самия него....вълнуващо е!

# 153
  • Мнения: 622
Много често сънувам, че пътувам в автобус или отивам някъде, събувам си обувките и после забравям да си ги обуя... И вървя по улиците( или в рейса се возя( без обувки, умирайки от срам...


Преди известно време сънувах чичо ми, който почина през декември да ме пита "Какво става, няма ли да се жениш вече? Време ти е..."  hahaha


Иначе съвсем редовно сънувам, че съм на море, на плаж и изведнъж се появяват невероятно огромни вълни и заливат всичко около себе си...

# 154
  • Мнения: 755
Много често сънувам , че ме гонят независимо от ситуацията и аз бягам обаче краката ми са от олово тежки и тогава... разтварям ръце като плуване при брус и летя така като поря въздуха и се издигам високо високо и успявам да се измъкна...  WinkИнтересно какво ли е това... дали бягам от проблеми или значи друго ... незнам. Във важни моменти от живота на мои приятели и близки съм имала пророчески сънища, сякаш за да съобщя по- рано вестта?!?! За себе си рядко сънувам нещо предсказателно тъй да се каже , но на определени хора /едни същи винаги/ сънувам предстоящо важно събитие... карма ли е да съм така  свързана  с тях  ?!? Rolling Eyes

# 155
  • Мнения: 1 327
не знам дали е провокиран от прочетеното в темата вчера, но и аз имах интересен сън нощес...
сънувах, че съм бременна повторно, че корема ми е по-малък, но бях сигурна, че съм в 9ти месец. бях много щастлива... толкова беше реален и с толкова смислени диалози, че като се събудих и се питах кое е истина, кое е сън?!
после сънувах, че пътувах в автобус, който беше на 4 етажа и до горните етажи се стигаше с асансьор.. беше много интересно.

# 156
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
сънувах много змии на кълбо. после се разпръснаха, но най- голямата ме захапа
неделя, 09 юли 2006, 14:09 ...Аз още си чакам тълкуването......

 - Неделя, Хм... нямам ли право на 1 почивен ден... Peace
 - Къде те захапа и с какво усещане се събуди?

Цитат
понякога сънувам дядо ми , който е покойник. но не ме е страх в съня, даже ми е много приятно и винаги и едната ми сестра присъства .обикновено сме деца и си играем на двора, а дядо само ни гледа и не казва нищо
Цитат
Аз пък на няколко пъти сънувам, че починалият ми дядо идва да ме види. Аз го разпитвам къде живее сега, как е там... Един от сънищата ми беше толкова реален, че дълго време не можех да се осъзная как се прехвърлих от едно толкова толкова светло и цветно място в тъмната и тиха стая.
Цитат
И при мен е по същия начин, само че аз сънувам покойната си баба. Разпитвам я къде е, какво прави...
 
Цитат
И аз подобно...
Починал е преди 20г., а много често съм го сънувала, че си е в нас и ни гледа, ама е един такъв - студен и безмълвен. Инак външно - същият си. И аз му се карам, че не ни е казал, че е жив и ние го мислим за умрял и толкова много ни е мъчно и страдаме... Confused А той жив и да не ни каже...
Може би 100-тици пъти съм го сънувала тоз сън  и все недоумявам какво би могло да означава?!  Rolling Eyes

 - Това са Астрални посещения на вашите обичани близки, които обикновено не говорят, но с присъствието си искат да ви покажат,
 че са добре... "от Другата страна"...  smile3529

# 157
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Pollia
Цитат
Най-гадният ми сън беше, че падах с един асансЬор

 - Освобождаващ сън, чрез който, подсъзнанието ни освобождава от страховете ни!

Цитат
Понякога остава само усещането от съня, н не и спомена за самия него....вълнуващо е!

 - Да, Усещането е Много важен показател при тълкуването на съня, а и изобщо за психо-емоционалните ни проблеми и вълнения.
smile3529

# 158
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Lubopitka
Цитат
Много често сънувам, че пътувам в автобус или отивам някъде, събувам си обувките и после забравям да си ги обуя... И вървя по улиците( или в рейса се возя( без обувки, умирайки от срам...

 - Сънят ти показва, колко много се притесняваш от това, дали и как ще те приеме "групата", колко много се притесняваш от хорското мнение, и колко сили отдаваш, (напразни) за да спечелиш одобрението на другите. Може би трябва да работиш върху подобряване на самочувствието си, и знай че, не е възможно да сме харесвани от всички.

Цитат
Много често сънувам , че ме гонят независимо от ситуацията и аз бягам ...... дали бягам от проблеми или значи друго ... незнам.
- А може би бягаш от себе си, от решаване на собствените проблеми... Вижда ла ли си кой или какво те гони?

Цитат
За себе си рядко сънувам нещо предсказателно тъй да се каже , но на определени хора /едни същи винаги/ сънувам предстоящо важно събитие... карма ли е да съм така  свързана  с тях  ?!?
- Имаш ясновидски способности, а за ясновидеца е почти невъзможно да "види" себе си и близкиките си - братя, сестри, родители, деца  smile3529

Последна редакция: пн, 10 юли 2006, 10:37 от Alex 1

# 159
  • Мнения: 755


Много често сънувам , че ме гонят независимо от ситуацията и аз бягам ...... дали бягам от проблеми или значи друго ... незнам.
- А може би бягаш от себе си, от решаване на собствените проблеми... Вижда ла ли си кой или какво те гони?

Често това са някакви мъже , които сякаш искат да ми причинят зло ... newsm78 Rolling Eyes и затова бягам!
 П.П. този цитат не ми се получи... Embarassed Wink

# 160
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Вижда ла ли си кой или какво те гони?
 - Често това са някакви мъже , които сякаш искат да ми причинят зло ...  и затова бягам!

 - Дааа, тук "виждам" Страха от насилие и изнасилване, ежедневно подклаждан от вестници и телевизии а и от действителни случаи! ...за съжаление...  smile3529

# 161
  • Мнения: 1 288
Цитат
сънувах много змии на кълбо. после се разпръснаха, но най- голямата ме захапа
- Къде те захапа и с какво усещане се събуди?

 
захапа ме по гърба, което е много странно. като ме захапа, останалите малки змийчета се разпръснаха. събудих се с усещането за нещо студено и страшно.

# 162
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
захапа ме по гърба,

 - От коя страна - Ляво или дясно? smile3529

# 163
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Тъй. Аз по принцип не сънувам, т.е. не помня какво сънувам и все се чудя какво толкова пишете тук. Обаче от тази нощ си имам два съня. Първия - говоря с малко момченце, на около 5-6-7-8 години нещо за пейзажа и за природата (на полянка в планината с поточе сме). Момченцето не го виждам, само си говоря с него. Мисля, че е защото то върви зад мен по пътеката (знаете как по тясна планинска пътека). Нагазвам в потока, още си говорим и обсъждаме камъните. Единия камък прилича на голям крокодил, ама си е камък де. Вървя по гърба на крокодила към опашката и потока се стеснява между две скали. Изведнъж гледам един вълк. Вълка се зъби срещу мен. Аз хвърлям камък (май няколко камъка по него), ама проклетото животно не се маха и се хвърля към мен. Инстинктивно си вдигам ръката и той захапва ръката ми (дясната) между китката и лакътя, с другата ръка го удрям по главата и викам мъжа си. И се събудих, ама виках яко наистина и мъжа ми се събуди. Действието става в три посред нощ, работата с крокодила може да е от това, че съм заспала на анимал планет и вървеше нещо с крокодила, но проверих - вълци не е имало. За първи път си спомням толкова подробно свой сън, нямам друг такъв, затова държа да ви го разкажа целия.
Другия сън го сънувам към сутринта и не си го спомням, но ми подаряват златен пръстен (пръстен, а не халка). Не помня нито кой, нито защо ми го подарява. Особеното е, че майка ми има подобен, със същата форма отгоре, само че на този от съня имаше украса (на майка ми е чисто златен без камъни). Украсата беше една такава симпатично розова и бяла. А пък аз по принцип бижута не нося, или ако нося то са много семпли и спортни.

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Да допълня - турист съм от години, занимавам се любителски със животни (правя снимки, изучавам поведението им, екология и опазване). Наясно съм, че няма вълк който да се хвърли току-така върху човек. Няма, бягат. Особено през лятото не можеш да ги видиш даже. Усещат ни много преди ние да разберем, че са били наоколо и се махат. Даже и майки с малки предпочитат да заобикалят хората. Затова съм много изненадана от себе си и съня си.

Общи условия

Активация на акаунт