Какво искат да ни кажат Сънищата?

  • 46 595
  • 298
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 288
Цитат
захапа ме по гърба,

 - От коя страна - Ляво или дясно? smile3529

точно по средата, но някак си отдясно се изви.

# 166
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Янтра , няколко въпроса:
 - имаш ли десностранно главоболие - пулсиращо, влошанващо се от разтърсване, светлина, щум
 - ядосваш ли се "вбесяваш" ли се понякога?
 - При грип, вдигаш ли рязко висока Т. до 40 - 41С
 - Имала ли си артритни (ревматични) болки.
 - В леглото, мъжът ти казвал ли е че "излъчваш" горещина, въпреки че през деня ръцете и краката са ти студени smile3529

# 167
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Често сънувам, че летя. Последният ми такъв сън беше, че гледам някакво дете, ама самото дете е много малко (не на възраст, а като размери - побира се в двете ми шепи) аз си играя с него като го подхвърлям нагоре и то после много бавно пада. Тогава идва някой (не помня кой, но май се водеше баща на детето) и ме пита какво правя и че било опасно, а аз му казвам, че е много забавно и лесно и въобще не е опасно. За да му го докажа започвам да скачам и като размахвам ръце се издигам нагоре и така се рея известно време после пак размахвам леко ръце и пак се рея. Имаше и още неща в този сън, ама не ги помня.

Та, какво означава този сън? И все едни такива идиотски ги сънувам.

# 168
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Цитат
Политане... И си летя като Карлсон.

 - Къде летиш, какво виждаш и срещаш ли някой?
 - Имаш ли странното усещане че е като в действителност?

-Летяла съм на сън къде ли не, даже до морето съм летяла и съм го виждала от горе, над квартала, планини даже над облаците, въобще виждам си всичко както си е, или поне в сънищата ми така изглежда. Летя сама (само веднъж като дете съм сънувала, че летя с приятелка), обаче когато е ден виждам хората долу.
-винаги когато сънувам нещо то си е като наистина и в първия момент като се събудя съм с чувството, че се е случило в действителност, ако не сънувах такива простотии щях да се бъркам кое е сън и кое не е.

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 23 537
Янтра , няколко въпроса:
 - имаш ли десностранно главоболие - пулсиращо, влошанващо се от разтърсване, светлина, щум
 - ядосваш ли се "вбесяваш" ли се понякога?
 - При грип, вдигаш ли рязко висока Т. до 40 - 41С
 - Имала ли си артритни (ревматични) болки.
 - В леглото, мъжът ти казвал ли е че "излъчваш" горещина, въпреки че през деня ръцете и краката са ти студени smile3529
-Не, почти никога не ме боли глава.
-Ядосвам се често Simple Smile
-При грип не вдигам особено висока темп, карам си ги общо взето на крак гриповете, рядко боледувам от грип.
-Болка в кръста от претоварване какво е?
-тук ще си затрая Simple Smile но обикновено краката ми са студени, а ръцете не са.
И за съня - обикновено като нагази в потокоа е студено, а този беше един такъв топличък, приятен.

# 170
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
-Болка в кръста от претоварване какво е?

 - Ами ти даваш отговора  Peace - от Претоварване е, от поемане на "по-голям товар от това което можеш да понесеш" - време е да прехвърлиш малко от твоя "товар" на близките ти  Hug

 - това разбира се е общо и образно казано, но ако болката е постоянна и ти пречи, потърси и лекарска помощ.

# 171
  • Мнения: 3 091
Аз спя като пън! сигурно сънувам, но спомени нЕма... вероятно съм неизлечимо болна... Cry

# 172
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Не разбира се  Peace
 -Просто сънищата си вършат работата дискретно и  обикновено не ги помним,  или пък, много бързо след събужданито ни "бягат"  smile3535

# 173
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Alex 1  искам и за моя сън да кажеш какво означава, моля  Praynig Много ми е лИУбопитно!

# 174
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз чакам вече отдавна  Sad

# 175
  • Мнения: 1 685
Лелеее,най-накрая да открия и други хора които сънуват че летят.До скоро си мислих, че това е нормален сън, който всички хора сънуват.От година някъде обаче, синът ми постоянно говори колко много иска да може да лети като птица.Разказах му за моите такива сънища и го питах той не сънува ли това.Отговори ми, че никога не е сънувал.От там започнах да разпитвам всичките си познати и те ме гледаха като изтрещяни Shocked.Това ми е много хубав и успокояващ сън.
Друг сън, но пълен антипод като въздействие на този с летенето е, когато сънувам че ми се спи, а не мога да заспя.Например много ми се доспива, а съм в ресторант и няма как да ударя глава на масата.След този сън се събуждам изтощена.
А снощи пък, сънувах че изкормвах мъжки гениталии и ги сервирах в поднос Misc Ghost

# 176
  • Пловдив
  • Мнения: 23 537
Чак пък товар, вярно бремеността тежи, ама няма разтоварване още два месеца, няма как Laughing Иначе си стоя вкъщи, не работя, цял ден се помайвам - нищо не ме товари.

# 177
  • Мнения: 1 462
Аз сънувам, че летя.  Всъщност отдавна не съм сънувал.  Но си спомням, че имах проблеми със скоростта - трудно ускорявах и въобще не стигах висока скорост.

# 178
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз не съм сънувала че летя. Има един сън, които съм сънувала няколко пъти, в които всъщност нищо не се случва, но не знам защо винаги ме е плашел. Просто стоя на нещо като мост много навътре в море от нещо черно и гъсто. Съвсем спокойно море, просто навсякъде е такова черно, небето е нормално, въздуха е нормален, но като че няма нищо живо наоколо, а моста свършва там. Има и един, в който бягам през едни огромни тръби... В смисъл, прескачам ги, за да мога да избягам.

Снощи сънувах Хорейшо и луксозен асансьор, такива сънища предпочитам, мдам.

Почти винаги сънищата ми са напълно логични, направо режисирани, точно тип филм са. Един мой познат каза че понякога сънувал със субтитри. Всякакви луди има. Wink

# 179
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Снощи сънувах Хорейшо и луксозен асансьор, такива сънища предпочитам, мдам.
Беше с него в асансьора ли? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт