Какво искат да ни кажат Сънищата?

  • 46 975
  • 298
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 376
А аз често сънувам, че се возя в асансьор в някаква административна сграда. Слизам на някакъв етаж и установявам, че някак като в матрицата етажът се е променил докато съм била в асансьора. После се връщам в асансьора и слизам на друг етаж, но и там всичко е някак мистично променено. Накрая опитвам да изляза от сградата, но не намирам даже асаньора ooooh!

# 181
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз сънувам, че летя.  Всъщност отдавна не съм сънувал.  Но си спомням, че имах проблеми със скоростта - трудно ускорявах и въобще не стигах висока скорост.

Всичко се крие във правилното улавяне на въздушните течения:)
Ако се срещнем в някой сън...ще ти покажа:)))))))

# 182
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Adara , Gaming  карамелена и всички летящи

 - Когато усещането е като Истинско, сънят е Цветен и с  Логически сюжет, но въпреки това съзнавате че е сън, това най-вероятно е Астрално пътуване, летене
- Медитация  по време на сън
 - Това се отразява много здравословно на тялото, защото знайно е че, Душата боледува най-много, най-чувствителна е, и когато не се вземат мерки, след време това се проектира върху тялото като ... Болест!
 - Затова, Будистките Монаси, чрез Медитация, чрез отделяне на Душата от тялото лекуват... тялото от физическите болести.
 - Извода е: - Приятно летене  smile3529

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 15:52 от Alex 1

# 183
  • Мнения: 1 462
Adara , Gaming   и всички летящи

 - Когато усещането е като Истинско, сънят е Цветен и с  Логически сюжет, но въпреки това съзнавате че е сън, това най-вероятно е Астрално пътуване, летене
Аз му викам Дано-не-ми-се-допикае пътуване, че веднъж като се събудя и не мога да заспя пак.

# 184
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Гризката

 - Твоят сън отразява това, че имаш проблеми в службата, в кариерата, чакаш заслужено повишение,  но все нещо се обърква... може би искаш да смениш работата... smile3529

# 185
  • Мнения: 1 288
Цитат
захапа ме по гърба,

 - От коя страна - Ляво или дясно? smile3529

точно по средата, но някак си отдясно се изви.
алекс,  Praynig

# 186
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
захапа ме по гърба,

 - Отдавам го или на остра физическа болка в гърба, или на подло "ухапване" (говорене) зад гърба ти... изобщо нещо неприятно.

# 187
  • Мнения: 779
Жалко , че чак сега виждам темата  ooooh! . А сънищата са ми слабост.
Сънувам много, сънувам цветно и ужасно реално.
Сънищата ми са на нещо като етапи. В смисъл, че сънувам на определена тема определено време. Най - тежки са "кървавите сънища" ( така си ги наричам), в които съм виждала такива ужасни жестокости, че съм се молела да не заспивам. Изнасилвания, ритуални убийства...Няма да забравя , как веднъж видях целия плаж отрупан с трупове на делфини и коне ( а години след това видях същата картина във филма "Предизвестена смърт", само че само с коне  Shocked )
Сякаш живея в два свята. Сънищата са моят начин да избягам от реалността. Да преживея и видя неща, които иначе не бих могла.
Последният шокиращ сън, който имах беше преди около месец. Няма да се впускам в подробности, краят беше в едно старо помещение . Застреля ме един мъж, в гърлото и аз сякаш наистина умирах. Усетих адска болка, не можех да дишам и ми причерня пред очите. "Умирайки" очаквах нещо да се случи, да видя светлина, тунел, ангел...нещо...каквото и да е. Обаче нищо не се случи. И тогава дойде най- страшната мисъл в главата ми -" Ами ако няма живот след смъртта? Ако всичко просто свършва? ". Изпитах най- големия страх в живота си от мисълта, че просто ще си отида, ей така, умирам и край.

# 188
  • Мнения: 3 376
Гризката

 - Твоят сън отразява това, че имаш проблеми в службата, в кариерата, чакаш заслужено повишение,  но все нещо се обърква... може би искаш да смениш работата... smile3529

Аа, мерси, нищо чудно така да е Peace А какво значи, ако сънувам бебета и малки деца? Една нощ сънувах, че крада чуждо бебе Cry Или по-точно ме обвиниха, че го крада, а аз само исках да му се порадвам.

# 189
  • Мнения: 2 804
Два дни преди да почине майка сънувах че са ми паднали 2 зъба един до друг събудих се плачейки , дядо ми почина някде около 45 дни преди майка туй какъв сън е цяла истина?!?
Аз от малка зная кога умират хората много пъти ми се е случвало да позная но за този  път ме е много яд .

# 190
А какво озна4ава да сънува6 ба6та си в аудитория  4е държи дипломата и  пита за6то имам две 5тици а останалото са смао 6тици??
И о6те не6то много 4есто ми се слу4ва да сънувам целят апартамент залят в кръв след голямо убийство направо си ходя до кръста в кръв и първо аз ги откривам убитити и това го сънувам от години какво озна4ава това понякога като се събудя и съм много притеснена все едно найстина се слу4ило???
Благодаря предварително Grinning

# 191
  • Мнения: 1 052
хайде сега и от мен казус:сънувам живи хора, че са мъртви, и обратно. А вчера, не се смейте, сънувах, че Иисус идва с ангелите и ми казва, ти ще родиш момче, новия цар....
А сега де! hahaha
И моля ви, не викайте хората със стегнатите бели ризи, аз не съм си повярвала още.

# 192
  • Мнения: 2 254
рени, много интересно това. и аз съм водолей и ме е страх от водата. плувам само, ако усещам дъното. иначе изпитвам панически страх.
простете, че спамя. не се сдържах
Познавам много Водолей и нито един не може да плува Crazy Не казвам, че няма изключения.
 smile3505
а стига бе doh
аз пък съм решила че ако си водолей няма начин да не си ок с водата

# 193
  • Мнения: 2 013
хайде сега и от мен казус:сънувам живи хора, че са мъртви, и обратно. А вчера, не се смейте, сънувах, че Иисус идва с ангелите и ми казва, ти ще родиш момче, новия цар....
А сега де! hahaha
И моля ви, не викайте хората със стегнатите бели ризи, аз не съм си повярвала още.
Wink Wink Wink Направи си тест Wink Wink

# 194
  • Мнения: 4 195
аз пък на морето сънувах че имам въшки Sick, ама адски много да му се невиди, на сутринта звъня на свеки да ми пусне бързо тот - ще пада голямата печалба, отиваме на плаж, тръгвам да си търся мидички и рапани, но по - встрани от хората и както си вървя с племенницата - хоп  10 лв, ухаааааааааа, поогледах за още Embarassed, не видях и продължихме, на връщане племенницата ме пита къде точно ги намерих, в момента в който и соча къде точно - хоп още 10 левааааааааа, хахахах целия плаж разбра - толкова се кефихме и двете - изхарчихме ги за отрицателно време, хаха а детето ми вика - абе щом някой е имал 20 лв да изгуби, сигурно и още е имал - дай да идем да търсим още hahaha hahaha
та този сън явно бе пророчески - нали въшките са на пари
а иначе за съжаление, два пъти съм се сънувала булка и стоя в мътни води и един риби се блъскат в краката ми - първия път почина татко, втория път - баба Cry

Общи условия

Активация на акаунт