Какво искат да ни кажат Сънищата?

  • 46 984
  • 298
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 622
Lubo[itko,
Цитат
Сънувам, че пътувам с майка ми в тролей. Виждаме баща и дете- момиченце на съседна седалка. Усмихвам се на детето и го закачам. Изведнъж става ужасна катастрофа....

 - Първо виждам че имаш състрадателно сърце, особено към децата, склонен съм да "виждам" в съня ти  Освобождаващ сън, освобождаващ те от съзнателните и подсъзнателните ти страхове сън, въпреки че има основания и за пророчески сън, но две неща "натежаха" - това че си закачила момиченцето и после подсъзнанието ти го е "спасило", и майка ти е добре, но най-вече проличава постоянното ти безпокойство да не изчезнат "всичките ти документи и пари..."  smile3529


Прав си за парите и документите.  hahaha Joy Точно такава съм. Постоянно ръката ми е върху чантата и едва ли не този страх да не ми я откраднат се превръща в мания... Какво ще рече освобождаващ сън? Като се събудих се чувствах толкова натоварена, направо изцедена...

# 211
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Понякога, много, много рядко, Ужасът от високо е толкова Страшен, че скокът от високо е единствения изход за претоварената нервна система...
 - Психолозите отдавна познават този Синдром.
 - И за да те предпази от това, подсъзнанието ти представя това чрез... сън smile3529

# 212
  • Мнения: 2 013
А аз рядко си спомням сънищата си. Това знак за какво е? Значи ли, че трябва да обръщам внимание на всеки сън, който си спомням?

# 213
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Какво ще рече освобождаващ сън? Като се събудих се чувствах толкова натоварена, направо изцедена...

 - Прочети мааалко по-нагоре за Освобождаващите сънища Peace

  - Уморена, изцедена? дааа, няма безплатен обяд Simple Smile - представи си колко си го трупала този страх! Тялото ти е изморено, но Душата ти се е Разтоварила. smile3529

# 214
  • Мнения: 2 768
И аз имам един много често повтарящ се сън, ако го разгадаеш по някакъв начин, много ще ти бъде благодарна Alex 1 !   bouquet
Та значи, сънят ми е свързан с планински връх, много висок, направо величествен, като го видиш дъхът ти секва. Обикновено пътувайки се опитвам да го зърна, но най често съм на върха и искам да се спусна със ски, до някъде успявам, понякога имам някакви препятствия при спускането. Но в никакъв случай не изпитвам страх. По скоро е вълнение, положителни емоции.
Това е, повтаря се от доста години, може би от както отидох за пръв път в Банско и се качих на връх Тодорка (аз съм морско чадо и планинските пейзажи много ме вълнуват)

# 215
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
eta,   Сънят ти е наистина много красив и вълнуващ! защото това е един ...
  - Пожелателен сън! - и наистина ти не изпитваш страх, а положителни Емоции - дай Боже всекиму!

# 216
  • Мнения: 1 153
Сигурен съм че само ти не си харесваш носа, и евентуално някой кинооператор в Холивуд да поиска да го напудриш повече, LOL!  Grinning
 - Всички останали ги "грабва" усмивката и веселите ти, усмихнати очи!  Embarassed
Мерси за комплимента поне тези две неща си ги харесвам Grinning Party

# 217
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
А аз рядко си спомням сънищата си. Това знак за какво е? Значи ли, че трябва да обръщам внимание на всеки сън, който си спомням?

 - По принцип не ни е дадено да помним сънищата, за да не може да затворим порочния кръг на Страх - Сън - Страх - Сън , особено пък ако ровим и вярваме на Ужасяващите "предсказания" на някой "Съновник"! Shocked
  - Затова и спомена от сънят ни бързо отлита  smile3535след събуждане.
 smile3529

# 218
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Този сън го сънувам всяка нощ,от както мама не ме пусна на купон  #Cussing out  #2gunfire

Та отивам аз на въпросният купон,а те там са само десетокласници и пускат всички мои любими песни.Всичко върви прекрасно,докато не решавам да отида до тоалетна.Тогава виждам,че моята приятелка взима наркотици.Изтръгвам пликчето от ръцете и и тогава влиза полиция и ме арестуват като наркоманка,но аз само исках да спра приятелката си и да хвърля наркотиците.
После помня само че ми взимаха някакви проби.
Много ясно помня процесът срещу мен и още няколко момичета и момчета.Съдията се оказа жена,млада на около 25-30г.Тя ме осъжда на 5г. под домашен арест(знам че такава присъда не дават)-аз почвам да плача и викам на съдията че няма какво да правя в къщи и трябва да ходя на даскало(явно съм се побъркала,да искам на даскало)
След седмица получавам подарък от съдията-кукла-бебе с люлка и дрешки и незнайно защо почвам да плача и се събуждам,а  възглавницата ми е мокра от сълзи.

Алекс1 какво означава този сън?

От Таня

# 219
  • Мнения: 2 768
Сега се сещам и за още един доста често повтарящ се сън, който за разлика от първия е много стресов.
В училище съм, края на срока, нямам още оценка по химия, не съм учила, нямам домашно....продължението не помня, но сънят е кошмарен. Резултат е явно от стреса в ученическите ми години и от вечните срокове, които гоня в ежедневието.

# 220
  • Мнения: 622
Много редовно сънувам, че съм на работа. Тази нощ сънувах колежките си и сегашното ми работно място. Но често ми се случва да сънувам бивши колеги и предишните ми работни места. Много ми е интересно това... Дали защото предишният колектив ми беше "легнал на сърцето" и ходех с кеф на работа и до ден днешен ми липсват, дали защото ми се иска да не се беше връщала жената, която замествах, не знам...

# 221
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Този сън го сънувам всяка нощ,от както мама не ме пусна на купон 
Та отивам аз на въпросният купон,а те там са само десетокласници и пускат всички мои любими песни.Всичко върви прекрасно,докато не решавам да отида до тоалетна.
- До тук сънят ти е Пожелателен - явно е, че много си го искала този купон.
Цитат
- Тогава виждам,че моята приятелка взима наркотици.Изтръгвам пликчето от ръцете и и тогава влиза полиция и ме арестуват като наркоманка,но аз само исках да спра приятелката си и да хвърля наркотиците.
После помня само че ми взимаха някакви проби.
Много ясно помня процесът срещу мен и още няколко момичета и момчета.Съдията се оказа жена,млада на около 25-30г.Тя ме осъжда на 5г. под домашен арест(знам че такава присъда не дават)-аз почвам да плача и викам на съдията че няма какво да правя в къщи и трябва да ходя на даскало(явно съм се побъркала,да искам на даскало)
- тази част от съня те е Освобождаващ сън - освобождаващ те от напрежението и конското, набивано ти от .... знаеш кой Peace

Цитат
- След седмица получавам подарък от съдията-кукла-бебе с люлка и дрешки и незнайно защо почвам да плача и се събуждам,а  възглавницата ми е мокра от сълзи.
  - Пак Пожелателен сън - пожелаващ ти да пораснеш, безпрепятствено минавайки през опасната възраст с наркотични и други изкушения - до свободата да си щастлива с бебето си, и тогава......... тогава си спомни съня и отрони една щастлива сълза  Hug
 smile3529

# 222
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Titkaa
Цитат
аз сънувам че ме гони мечка или някакъв друг див звяр а краката ми са схванати и немога да бягам и едва ги местя!но всеки път се измъквам!и мн често самувам че ми падат заби и че мн ме болят

 - Това че ви гони някакво животно, още не значи че иска да ви нападне - според вярванията на Североамериканските индианци, това е вашето животно - Тотем, което тича за да е близо до вас. Ако можете да си владеете съня, трябва да спрете и и да го погледнете, и тогава....
и то спира и ви поглежда.
Цитат
краката ми са схванати и немога да бягам и едва ги местя!
- По време на сън, подсъзнанието блокира движението на мускулите, с изключение на мускулчетата движещи очните ябълки. Това се прави от съображения за сигурноста ни  Grinning
Цитат
мн често самувам че ми падат заби и че мн ме болят
- Зъбите са Архетип,  символ на нашата способност за защита и отстояване на независимоста ни. Народа казва "какво ми се зъбиш" Сънят че се клатят зъбите, показва нашия страх че  няма да отстояваме себе си, че ще се "огънем и отстъпим"  - Противно на Съновниците, където се опитват да ни Стресират, че някой може да умре... 
  - Това че много те болят, би могло да означава и предупредителен сигнал, че наистина ще те заболи някой зъб, моли се да не е така Praynig
smile3529

Lubopitko 
Цитат
Много редовно сънувам, че съм на работа. Тази нощ сънувах колежките си и сегашното ми работно място. Но често ми се случва да сънувам бивши колеги и предишните ми работни места. Много ми е интересно това... Дали защото предишният колектив ми беше "легнал на сърцето" и ходех с кеф на работа и до ден днешен ми липсват, дали защото ми се иска да не се беше връщала жената, която замествах, не знам...

 - Пожелателен сън и ти сама си го изтълкува  Peace

# 223
А какво озна4ава да сънува6 ба6та си в аудитория  4е държи дипломата и  пита за6то имам две 5тици а останалото са смао 6тици??
И о6те не6то много 4есто ми се слу4ва да сънувам целят апартамент залят в кръв след голямо убийство направо си ходя до кръста в кръв и първо аз ги откривам убитити и това го сънувам от години какво озна4ава това понякога като се събудя и съм много притеснена все едно найстина се слу4ило???
Благодаря предварително Grinning

Алекс кажи ми моля те и на мен за какво иде ре4   bouquet  bouquet  bouquet Simple Smile

# 224
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
сънува6 ба6та си в аудитория  4е държи дипломата и  пита за6то имам две 5тици а останалото са смао 6тици??
- означава явно голям Респект стигащ чак до чувство за вина пред баща ти.
Цитат
4есто ми се слу4ва да сънувам целят апартамент залят в кръв след голямо убийство направо си ходя до кръста в кръв и първо аз ги откривам убитити и това го сънувам от години какво озна4ава това понякога като се събудя и съм много притеснена все едно найстина се слу4ило???

 - Апартамента, домът ти - това си ти самата. Дай си сметка какви неотработени страхове - стигащи до Ужас те тормозят... или това е страх и ужас от живота? - не ми се вярва! по-скоро е реакция на твоята чувствителност и впечатлителност - тогава сменяй канала, ако попаднеш на поредния Американски филм с кървища и трупове.
 
- Забележка: след такива Ужасяващи филми, човек е много по-внушаем и податлив на Рекламите!, така че няма нищо случайно...  smile3528

Последна редакция: нд, 16 юли 2006, 13:10 от Alex 1

Общи условия

Активация на акаунт