Какво искат да ни кажат Сънищата?

  • 46 971
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 138
Много интересна темичка,моите поздравления към автора.Ако мога и аз да се включа към нея.


Значи преди две години правихме цялостен ремонт на къщата,в която живея.Оттога сънувам сънища,чийто действие се развива в нас,но къщата е винаги такава,каквато беше преди ремонта.Чувството,което изпитвам докато сънувам е едно такова напрегнато и винаги имам усещането,че нещо ме дебне,за да ми направи нещо лошо,че трябва незабавно да избягам.А да и винаги е едно такома сумрачно,сякаш не влиза достатъчно светлина.

Надявам се да не е много смахното и да можеш да го разтълкуваш.

# 271
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Благодаря за бързият отговор!!!

# 272
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
А какво имаш предвид под "зомбиращи" (пия ги от скоро)?
- имам предвид че те обикновено правят човек отпуснат, апатичен, безразличен, сигурно пиеш някой по-нежен вариант, но гледай да не ги предозираш. И какво - цял живот ли ще ги пиеш или за определен срок?

Цитат
александер можеш ли да разтълкуваш какво значи когато сънуваш нещо и в съня ти е нощ, тъмно е , не е през деня. действието се развива през ноща. не си спомням последния ми такъв сън, но беше тъмно. няколкоо пъти съм сънувала такива тъмни сънища и ми е много странно?

 - А какво беше усещането ти, по време на съня и след като се събуди?
 - И имала ли си силно изразен страх от тъмното като малка.

Цитат
Аз напоследък доста често сънувам, че съм бременна.Не стигам до самото раждане, сънувам бремеността.
- Ако не е "пожелателен сън" - за още едно дете, тогава може би се опитваш се да "родиш" някоя нова идея, да си промениш живота, но още не се решаваш да "родиш" това...

Цитат
Освен това откакто почина баща ми(вече 4 год. и половина) го сънувам почти всяка седмица.
Тези сънища са толкова реални-обикновено разговаряме, пътуваме, случват ни се хубави неща.
Не ми се иска да се събуждам...

 - Това е "Астрално посещение" на баща ти, който с тези посещения ти показва че е добре "от другата страна", за повече виж в книгата на Силвия Браун тук: http://www.izvorite.com/ - кликваш на "Даунлоуд" - и пишеш: Силвия Браун Peace

# 273
  • София
  • Мнения: 143
Благодаря ти за отговорите! Hug

# 274
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
но в момента преди да се сабудя някой ми каза" Господ праща трупове и гръм"и се сабудих от силна гръмотевица/вече реална от днескашния дъжд/ От тва последното найстина ми стана доста криво
  - Трупове и други гадости може да се сънуват и по тривиална причина - ниско кръвно (или по друга причина - преяждане, препиване...)... и от там по-слабо оросяване на мозъка.

Цитат
...аз като малка много често сънувах, че ме викат някакви женски гласове... Викаха (да не казвам крещяха) ми името
- Тук можеш да видиш в темата ми :
"Има ли някое дете, разказвало нещо необикновено на родителите си?"                     http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110882.0
Цитат
преди две години правихме цялостен ремонт на къщата,в която живея.Оттога сънувам сънища,чийто действие се развива в нас,но къщата е винаги такава,каквато беше преди ремонта.Чувството,което изпитвам докато сънувам е едно такова напрегнато и винаги имам усещането,че нещо ме дебне,за да ми направи нещо лошо,че трябва незабавно да избягам.
  -  От една страна, възможния отговор е че още не си преодоляла промяната на динамичния ти стереотип, и това явно не ти се отразява добре.
 - Друг възможен отговор е: Не си на ясно със самата себе си, имаш някакви твои проблеми, които трябва да разрешиш, и тогава този сън ще се проясни  Peace Hug

# 275
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 138
Мерси за бързия отговор  Hug

П.С. А какво мислиш за книгите на Лиана Антонова? Тъй като аз съм чела някои от тях и ми е интересно да разбера и мнението на други хора.

# 276
  • София
  • Мнения: 6 555
Скоро не съм го сънувала, но допреди 1 година имах едни периодично повтарящ се, тягостен сън.
Трябва да се обадя потелефон на някого (не зная точно кой) много спешно, а не мога. Причинити и телефоните бяха различни. Първо автомат с шайба и жетон, който или гълташе жетона или шайбата му не работеше или аз избирам 1 цифра пък се набира друга и така. После беше гсм, който пак набираше неправилно или пък му падаше батерията. Направо умирах от отчаяние  ooooh! ooooh! ooooh!. А разговорът беше много, много важен Rolling Eyes
Мъжът ми пък , често сънува, че се явява на матура по литеретура и не може да напише нито 1 ред Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

# 277
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сънувах (ама имах и това усещане), че:
Цяла нощ ме лазят някакви буболечки. Не знам точно какви, но аз си представях, че са хлебарки  Sick ooooh! Tired Crazy

# 278
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
А какво мислиш за книгите на Лиана Антонова?
- мога да кажа че е един много добър български Езотерик!

Цитат
Скоро не съм го сънувала, но допреди 1 година имах едни периодично повтарящ се, тягостен сън.
Трябва да се обадя потелефон на някого (не зная точно кой) много спешно, а не мога...Направо умирах от отчаяние  ooooh! ooooh! ooooh!. А разговорът беше много, много важен.
  - Мъжът ми пък , често сънува, че се явява на матура по литеретура и не може да напише нито 1 ред

 - Всичко това отразява трудни и нерешени проблеми от живота... твоят проблем май се е решил преди 1 година Peace

# 279
  • Мнения: 1 063
Моите сънища ми предсказват какво ще ми се случи. И при баба ми бе така. Понякога са буквални, друг път са символи, които обаче разгадавам едва след случката.
Единственото нещо, в което вярвам са сънищата. На гледачки и др. такива - не!

# 280
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Цяла нощ ме лазят някакви буболечки. Не знам точно какви, но аз си представях, че са хлебарки
- Лазят те мислите ти, неприятни и досадни, защото хлебарката е неприятна и досадна...


 Ив  
Цитат
Понякога са буквални, друг път са символи

 - Точно така Символите и Усещанията ни са важните в съня, а не дребните подробности.

Цитат
No comment за това, че във форумското пространство, някой все се опитва да налага правила дори на душата (на човек)!
- Може би не е лично, въпреки че така го възприемаме.
 - По-скоро е проекция върху другите, отбранителна реакция, спрямо вътрешни противоречия, колебания и страхове...
 - Защото всичко което виждаме около себе си не е нищо друго, освен ............. Самите себе си...

Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 11:15 от Aleksander

# 281
  • Мнения: 1 288
сънувах, че цялата улица беше покрита с яйца, които започват да се пукат и от тях да изкачат пиленца. много яйца, много шум и много пиленца. какво може да значи това  newsm78

# 282
  • Мнения: 221
Имам един сън, който се повтаря от няколко години и много ме плаши. Сънувам хубав обикновен ден, всички са спокойни, хората се разхождат по улиците, всичко е напълно естествено, нормално и реално и в един момент минава самолет, пуска бомба (атомна) и разбирам, че е дошъл краят ... не умирам в съня си, събуждам се от страх.
Искам някой да ми каже какво означава и защо се повтаря толкова често. Дори снощи сънувах и мислех да пусна тема днес, но реших да се включа тук.
Преди години се е случвало да сънувам такива сънища много рядко, но доста зачестиха след като гледах филма 'На брега" (преди 5-6 години). Направо ужасно, толкова често, че дори през деня се замислям като видя самолет.
Кажете мога ли да направя нещо за да спре?

# 283
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Кажете мога ли да направя нещо за да спре?


 - Навярно си от поколението живяло при комунизма - тогава имаше реална заплаха от световна Атомна Война!
 - Но след 1989г поне тази опасност отпадна!

 - Иначе толкова си обсебена от този страх, че подсъзнанието всячески се мъчи чрез тези "Освобождаващи сънища" да те освободи от напрежението. Засега явна безуспешно...но опитите продължават Praynig

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 12:01 от Aleksander

# 284
  • Мнения: 221
Александър, не мисля, че сънят ми има нещо общо с времето на комунизма, защото аз тогава съм била малка и съзнанието ми не би могло да се ангажира с такива проблеми. Споменах, в поста си че сънят ми стана натрапчив, след като гледах гореспоменатия филм, и мисля, че ако ти не би могъл да разтълкуваш значението му, то аз ще приема, че филма е много силен и затова ми е повлиял на сънщата.

Общи условия

Активация на акаунт