а с какви климатици сте?

  • 45 339
  • 476
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
а с какви климатици сте-ние сме си харесали един Панасоник дванаиска с йонизатор и кислород около 2400лв. правен е в Япония,но за сега не можем да си го позволим-на есен ще видим http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01001797  това е -какво мислите? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 925
Не се връзвай на екстри като йонизатор и кислород, работата, която вършат е приблизително никаква  Peace Климатикът е много добър, но не знам дали ще се доредите до него, защото вече не се внася, в новия каталог на Панасоник вече го няма  Peace Тази машина е може би най-доброто, което Панасоник са правили. Ако го няма свирни, за да ти кажа модели, които са еднакво добри като този, даже и по-добри.  Peace
С тази техника не трябва да се правят компромиси, дори да нямате пари в момента, по-добре събере и си вземете нещо качествено, което с годините ще ви се изплати, отколкото като направите компромис да си го чукате в главата .
  Peace

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 14:59 от Stra4iatela

# 2
  • София/Перник
  • Мнения: 979
Само да ти кажа, че точно този климатик не е правен в Япония, а в Малайзия! И то със сигурност е така! Коментираха го в един друг специализиран форум!  Peace

Аз скоро ще се похваля с климатика си, но нека го закупим  Mr. Green Само ще кажа - Дайкин!

# 3
  • Мнения: 22 525
Mitsubishi inverter-и в трите  стаи.Доволна съм много са тихи.Тази зима ще ги тестваме и за отопление.Галски,привет Grinning.Дайкин в супер популярна марка в Испания и мисля,че много ги хвалеха.

# 4
  • Мнения: 1 925
Галя, на колко лева ще се хванем на бас, че този модел на Панасоник е произведен в Япония ? Понеже ти си решила, че хората от онзи форум, са най-добрите, ако искаш и с тях ще се хванем на бас и ще се срещнем да разглобим една такава машина да видим, кой е прав и кой крив. Аз се хващам на бас на 100 000 лв.   Peace
Дайкин са много добри, но ако искаш мога да ти покажа една машина, която е много по-добра, в момента е върха на сладоледа за България и показателите на Дайкин пасти са яли   Twisted Evil http://ekomatik.com/products.php?sub=mitsubishi&pid=166 Професионалистите от онзи форум какво ще кажат за тази машина, ако са я разглобавяли изобщо...   Joy

# 5
  • София/Перник
  • Мнения: 979
ОФФ:
Има ли смисъл, Страчи  newsm78? И не съм решила, че хората от "онзи" форум са най-добрите, просто се рових предостатъчно из нет-а, вече 2 години почти......
Пък и защо не се внася повече този климатик и го няма в каталога на Панасоник??? Интересно ми е.
Аз все пак не се занимавам с климатици! Hug

# 6
  • Мнения: 3 457
на нас навсякъде ни казваха че е правен в Япония и точно и заради това харесахме него,е и заради другите му данни.Ада знаете от къде можем сега да го купим ,но евентуално на лизинг с ЦКБ?

# 7
  • Мнения: 6 167
Дайкин Инвентер.
Едно тяло е около 1500 евро. с инсталирането
(говоря за Италия)

# 8
  • Мнения: 1 925
Панасоникът няма да се внася, защото официалният вносител К и К електроникс ( Техномаркет ) 1-во няма да се внася за България, 2-ро не е написан за каталога за климатици за 2006 го няма, 3-то изключително малкия пазар на такъв висок клас техника, което е жалко, защото този модел е наистина добър   Peace
Галски, има смисъл да се изясняват нещата на хората, които не разбират и да им се обеснява просто и да им отваряш очите за очевадни неща, също така смятам че е нужно да учиш хората как сами да разбират и сравняват добрите неща.
tsetskabon, не вярвам въобще да го намерите в момента, това, че го има в сайта им не значи, че го имат.... за съжаление. А още по-малко да можете да го вземете на лизинг. Не можете ли да вземете кредит или заем, така е по-веротно да си го купите, ако е останал някъде. Ако намерите друг вариант за плащане свиркай да ти кажа къде да проверите.
  Peace

# 9
  • Мнения: 22 525
Галя, на колко лева ще се хванем на бас, че този модел на Панасоник е произведен в Япония ? Понеже ти си решила, че хората от онзи форум, са най-добрите, ако искаш и с тях ще се хванем на бас и ще се срещнем да разглобим една такава машина да видим, кой е прав и кой крив. Аз се хващам на бас на 100 000 лв.   Peace
Дайкин са много добри, но ако искаш мога да ти покажа една машина, която е много по-добра, в момента е върха на сладоледа за България и показателите на Дайкин пасти са яли   Twisted Evil http://ekomatik.com/products.php?sub=mitsubishi&pid=166 Професионалистите от онзи форум какво ще кажат за тази машина, ако са я разглобавяли изобщо...   Joy
Имам въпрос,аз мога ли да си сменя само вътрешните тела на климатиците с тези,които си показалаПонеже ще купувам нови,за да слагам в еднин апартамент под наем,а моите не ми се размонтират.Та мога ли да оставя външното тяло,а да сменя само вътрешните.Въпросът може да е тъп,ама като не съм в час newsm78???

# 10
Здравей Stra4iatela,

Искам да те попитам у нас продават ли се вътрешни подвижни климатици, нещо такова:

 http://www.delonghi-portable-air-conditioners.co.uk/Delonghi_PAC_S1000.htm

Имам пред вид без външни тела, пробивания на стени и други такива.
 Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 925
МамаДеси х2 , ей такъв въпрос не са ми задавали  Wink Не не може, защото външната електроника управлява вътрешната и обратното, няма как да стане  Peace
IPA, много са шумни, скъпи и не вършат работа, затова и не са се наложили. Защо ти трябва такъв ? Не е рентабилен. Има 2 варианта - 1-ви пак с външно тяло ( кво му е мобилното  Wink ) и 2-ри вариант с въздуховод, дупка ф 150 в стената - и отново нищо мобилно няма в това.
  Peace

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...у нас продават ли се вътрешни подвижни климатици, нещо такова:
http://www.delonghi-portable-air-conditioners.co.uk/Delonghi_PAC_S1000.htm


Мобилни климатици се продават в Метро. Подобни са на показания от Вас.
За ефективността им не се говори, забележи.

# 13
  • Мнения: 2 152
Ние сме с Медея. Някакъв корейски май е. Много сме доволни и не е много скъп. Peace

# 14
  • Мнения: 6 039
Дайкин.
180кв се отопляват само с тази единствена машина, който кавото да ми говори.........има свители.

в ляво на стената"

Общи условия

Активация на акаунт