Борса за бебешки дрешки

  • 1 211
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Открих страхотна борса за бебешки дрешки в Хаджи Димитър!  Grinning Боди - между 2,50 и 3 лв., комплектче ританки и блузка - около 5-7 лв., непромокаема пелена за повиване - 3-5 лв., камизолка за новородено - 1,20 лв. ... Да не изброявам, но всичко се шие на място и е от много хубав памук! Има всякакви дрешки и аксесоари и за по-големи дечица! Ако някой се интересува, да пише на лични и ще му обясня къде се намира точно /за да не се приеме като реклама/.  Grinning

# 1
  • Мнения: 5 140
Да това е Бялата къща - така и казват.

# 2
  • Мнения: 90
privet mami ot mama v ocakvane na avgustovsko sluncize Grinning
kakav e adresa na tazi borsa?

# 3
  • София
  • Мнения: 3 054
privet mami ot mama v ocakvane na avgustovsko sluncize Grinning
kakav e adresa na tazi borsa?
Нарича се Даяна и Ник,
София,  ж.к. Хаджи Димитър,  ул. Ильо войвода No.30 , тел.: +359 2 9454020

# 4
  • Мнения: 3 886
ходила съм там и не мисля че е кои знае каква разликата в цените само дето там ги шият а ко лигавчето е 1лв то по магазините е 1.50ама и ходенето до там

# 5
  • Мнения: 4 428
Аз отидох веднъж и не мисля да повторя. Наистина са евтини нещата, но си личи, че са евтини. Бодитата, които взех бяха с крива кройка, отделно където въобще не са толкова мекички, колкото другите за които съм давала 1-2лв отгоре Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 9 900
аз съм доволна. За два лева боди - ако ще утре да се разкриви. А всъщност вече два месеца нонстоп ги ползваме. Имам и готино лятно комплектче с панталони с презрамка оттам.

# 7
Супер некачествени неща продават.

Общи условия

Активация на акаунт