Graffiti

  • 880
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 569
Харесвате ли графити? Трябва ли да бъдат разглеждани като престъпление или просто не харесвате всичко да е изрисувано, а е желателно да има специално обособени за целта места ?

Вижте тук няколко десетки филмчета, някои от които с много яка музика.http://video.google.com/videosearch?q=graffiti+

Това е доста приятно.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Да, графитите са изкуство, някои доста ми харесват, само че не ако ги изографисат на къщата ти или гаража ти Grinning

# 2
  • Мнения: 6 847
Харесвам много добре направените графити, някои са много красиви. Но не ми харесват разни грозни надписи по будки и блокове.
И да, мисля, че трябва да има специални места за тези цели.

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да, харесвам графити (но добре направените).

# 4
  • софия
  • Мнения: 33
ИМА И КРАСИВИ стига да не са по обществените сгради

# 5
Харесват ми графитите,това си е цяло изкуство да го направиш но където трябва да се рисуват,а не по обществените места Peace

# 6
  • Мнения: 1 462
Една подходяща рисунка на удачно място е нещо, което приветствам.  Преди време имаше такава на моста над линията на трамвай 20 при басейн "Червено знаме".  Беше красиво червено-жълто цвете на фона на огромния сив бетонен монолит.  Не знам сега какво има, не съм минавал скоро оттам.  Беше красиво.

Не ми харесва на какво се е превърнал подлеза за коли и трамваи при НДК.

# 7
  • Мнения: 4 806
определено много харесвам графити, естествено тези, които са хубави,,,
даже съм си говорила с познати, че в градовете има достатъчно места, които си струва да бъдат обявени за места за графити - всеки да си рисува... Разни огради, подпорни стени... наистина си струва...

# 8
  • Мнения: 1 533
Много са ми интересни като  цяло. Миналата година посред нощ ми се обадиха да отида да прибера дъщеря ми от Районното, аз изтръпнах и питам за какво е прибрана - прибрали 20-тина души от сградата на Енергото, рисували. Тръгнах и си мислех да я трепя ли, какво да я правя...
Отивам, какво да видя, само аз и още две рошави недоспали майки прибират непълнолетните си диванета. Всички останали от групата - пълнолетни, симпатични млади хора, тъкмо бяха приключили с показания и т.н. и се канеха да тръгват - та всички седят кротко, вглъбено, като в друго измерение, в добрия смисъл. Направо ми се дощя и аз да съм от тяхната дружинка.
На другия ден говорих с един познат дознател, каза ми че са ги прибрали и всички са писали показания, абсолютно идентични - "не съм рисувал, казаха ми че имало хубави графити на тази сграда, дойдох да разгледам"...и така случайно се срещнали 20-тина души по едно и същи време на едно и също място...НИкой никого не е натопил, никой не е посочил имена. Леко им се възхитих, да ви призная...

Общи условия

Активация на акаунт