Прекъсване на бременност.

  • 4 176
  • 31
  •   1
Отговори
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Преди седмица правих аборт и искам да питам,колко време кърви след това?Аз още кървя.До колкото разбрах е нормално,но все пак искам и вашето мнение.

# 1
  • Мнения: 145
Мисля, че при всеки е различно. Но по принцип е около седмица до две. При мен например продължи почти 2 седмици. След това спря, но още си имах силни болки както при М. Ако те интересува нещо повече, можеш да ми пишеш на лични.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 391
И при мен беше около 2 седмици, но се наложи да го правя, когато дъщеря ми беше на 4м, и докторката каза. че ще кървя по-обилно, защото още не съм се възстановила от раждането.

# 3
  • Мнения: 4 621
Би трябвало да е около седмица до десет дни Thinking

# 4
  • Мнения: 3 537
Към 10 дни. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
МОля кажете колко време след аборт идва нормалният цикъл??? Praynig Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 372
Нещо не мога да ти разбера въпроса newsm78
Веднага след аборта, след ставане от масата си вече с течение, което би трябвало да е по- силно от обикновенния ти цикал, и следващия месец ти идва, както си е нормално. Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Нещо не мога да ти разбера въпроса newsm78
Веднага след аборта, след ставане от масата си вече с течение, което би трябвало да е по- силно от обикновенния ти цикал, и следващия месец ти идва, както си е нормално. Grinning


така е

# 8
  • Мнения: 468
на мен ми прескочи един месец докторите казаха че било нормално

# 9
  • София
  • Мнения: 6 743
на мен ми прескочи един месец докторите казаха че било нормално
Ох, олекна ми от това  Rolling Eyes Embarassed
Правих аборт преди месец, а ми го няма.Правих си тест за всеки случай - отрицателен, но ми е притеснено  Sad

# 10
  • Мнения: 918
около 40 дни

# 11
  • Мнения: 1 975
Аз до колкото зная при всеки е рзлично, но може и да ти прескочи един месец, така че споко  bouquet

# 12
  • Мнения: 5 391
Нещо не мога да ти разбера въпроса newsm78
Веднага след аборта, след ставане от масата си вече с течение, което би трябвало да е по- силно от обикновенния ти цикал, и следващия месец ти идва, както си е нормално. Grinning

Ама това течение след ставане от магарето дълеч не е цикъл.Цикълът идва някъде до към 40-я ден, на мен ми е идвало на 37-я след подобна интервенция.

# 13
  • Мнения: 14 133
Аз до колкото зная при всеки е рзлично, но може и да ти прескочи един месец, така че споко  bouquet
Така е, различните организми реагират по различен начин.

# 14
  • Мнения: 666
 40 -45 след аборта

Общи условия

Активация на акаунт