Мнения и впечатления за магнитните постелки?

  • 7 987
  • 9
  •   1
Отговори
Имате ли някакви преки или непреки впечатления от магнитните постелки? Аз се сдобих с две такива на една рекламна екскурзия до Кръстова гора, след като това направи преди мен съседката. Доста са скъпи - единична и двойна ми излезнаха над 840 лв. (е, на изплащане, но пак не е малко). Едната подарих на Любовта и той казва, че при него има ефект. Ние с Дребус също спим на такова чудо, но при мен няма нищо специално за лечение, ако не обръщаме внимание на "звучните" колена, който продължават да плющят яко. Опитвам се да разбера дали съм се набутала. Ако имате мнения и впечатления, моля, споделете ги тук! Ако може, без да се влияете от написаното от мен.

# 1
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз поначало съм с много ниско кръвно и не мога да кажа че съм се чувствевала добре; Дадох я на майка ми и тя се чувствува добре

# 2
  • Мнения: 431
Какво е туй чудо? Образовайте непросветените  Laughing

# 3
  • Мнения: 863
и аз за първи път 4увам newsm78 newsm78 newsm78

# 4
Според тези, които ги продават, магнитните постелки са едва ли не чудодейни, когато става въпрос за здравето. Немско производство, много прилично изглеждащи, наистина са напавени от качествени материали - от едната страна вълнени, от другата копринени. Постилат се под чаршафа, за да не се цапат. Казват, че най-добре действат на кръвното и на ставните заболявания, но като цяло би трябвало да въздействат укрепващо на организма. Чувала съм много положителни мнения, но понеже аз нямам такива проблеми, не мога да усетя въздействието й. Противопоказни са за болни със сърдечни имплантанти. Ами, общо взето, това е.

# 5
  • Мнения: 205
аз сщо ходих на такава екскурзия,постелките са прекалена скъпи,купих на майка ми гривна,която е към 30 лв. и тя е доволна,екскурзията е на символична цена и има много бабички и с надутата цена от постелките избиват всичко станало

# 6
  • Мнения: 2 495
Имате ли някакви преки или непреки впечатления от магнитните постелки? Аз се сдобих с две такива на една рекламна екскурзия до Кръстова гора, след като това направи преди мен съседката. Доста са скъпи - единична и двойна ми излезнаха над 840 лв. (е, на изплащане, но пак не е малко). Едната подарих на Любовта и той казва, че при него има ефект. Ние с Дребус също спим на такова чудо, но при мен няма нищо специално за лечение, ако не обръщаме внимание на "звучните" колена, който продължават да плющят яко. Опитвам се да разбера дали съм се набутала. Ако имате мнения и впечатления, моля, споделете ги тук! Ако може, без да се влияете от написаното от мен.
Ама и аз бях там #Crazy

# 7
  • Мнения: 3 457
Какво е туй чудо? Образовайте непросветените  Laughing
явно сме доста Mr. Green

# 8
  • Мнения: 205
туй чудо е екскурзия на бек райзен,получавали сте брошурки в пощата най вероятно.аз ходих до седемте престола,сутринта в седем тръгнахме с автобус от люлин,през дефилето до своге,там в някво заведение ни зарибяваха час и половина,след което имаше яко ядене,което седемте лева които бяхме платили не можеха да покрият,който си беше купил постелка плати и яденето и пътните,след това отидохме до манастира седем престола,и след това ходихме до още един манастир към мездра,мисля че беше черепишки,прибрахме се по тъмно,в общи линии е това

# 9
  • Мнения: 2 495
туй чудо е екскурзия на бек райзен,получавали сте брошурки в пощата най вероятно.аз ходих до седемте престола,сутринта в седем тръгнахме с автобус от люлин,през дефилето до своге,там в някво заведение ни зарибяваха час и половина,след което имаше яко ядене,което седемте лева които бяхме платили не можеха да покрият,който си беше купил постелка плати и яденето и пътните,след това отидохме до манастира седем престола,и след това ходихме до още един манастир към мездра,мисля че беше черепишки,прибрахме се по тъмно,в общи линии е това
smile3521Точно така!Много яко зарибяват.Като видях колко хора си накупиха от тези постелки....Този, който води презентацията наистина има дар слово, само че мен не можа да ме впечатли Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт