Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора

USA / София

Маика ми беше за 6 месеца на гости и след 12 часа си тръгва ,направо ми е толкова тежко на душата че незнам какво да направя Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad.Не исикам да го показвам пред нея и досега не показах и една сълза ,но незнам като затръгваме към летището И на летището как ще издържа.
Лошото е че доиде като се роди дъщерята ,сега и е като втора маика и знам че маика ми обича бебка токова колкото и аз ,не бих могла да си представиа какво и е на маика ми на душата,как ще се раздели с бебка незнам,виждам я и нея как от седмица и се просълзяват очите като заговориме за тъгването и се опитва да скрие мъката.
Просто си мислех че ще ми олекне да споделя с вас вместо да стискам отвътре всичко,вие като маики които живэте далеч от близките си съм сигурна че ще ме разберете.Защо е толкова труден живота понякога..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Стискаите ми палци да  издържа утре ниакак си.Боже как ще ни липсва само.... Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Cтраната на лалетата...

о-о-о колко тъжно... Hug
Наистина това е тежък момент за всички вас...единственото, което ми идва като съвет е: мислете си  за радостта , когато пак се видите... така може би ще е по - лека раздялата!

Hug  bouquet Hug
Цитирай

Sofia/ The Hague- Nl

Мисли си за хубавите ви моменти заедно,за това,че сте имали късмет да прекарате времето покрай раждането на бебето двете и за късмета,който сте имали да може майка ти да дойде.Много баби нямат този шанс....
Цитирай

Италия

о-о-о колко тъжно... Hug
Наистина това е тежък момент за всички вас...единственото, което ми идва като съвет е: мислете си  за радостта , когато пак се видите... така може би ще е по - лека раздялата!

Hug  bouquet Hug

Peace
Цитирай

Там,където се събуждам щастлива.

Hug Мисли за следващата среща и почни да си правиш планове. Дори и да е след много време все ще ти вдъхне кураж....
Цитирай

Ох,много болно,найстина.Не знам какво да ти кажа освен,4е ако е възможно правете планове за скорошно идване.По добре ка4ество отколкото коли4ество и доколкото те разбирам с майка ти имате 4удесна връзка.Тъжно ще ви е и на двете,няма на4ин и със сигурност ще си попла4ете.Аз колко плаках като си тръгна моето баб4е преди 10 дни не е истина.
Цитирай

Italia

Мила Вики ,върна ме три години назад във времето  Tired Моята майка седя тук много по_малко (дойде за раждането ) :само месец,но въпреки това когато настъпи момента да си тръгва беШе траги4но.  Sad И аз като теб стисках до последно,но когато я видях как прегърна бебка и не можеШе да се откъсне от нея и се разплака безутеШно, рухнах.  Crying or Very sad
На мен плакането ми помогна много колкото и налудни4аво да зву4и. СякаШ сълзите отмиха цялото насъбрало се напрежение. И после по4нах да си мисля кога пак Ще се видим.  Rolling Eyes
ПраЩам ти силна прегръдка и дано да се съберете пак скоро  Hug  bouquet
Цитирай

Boston, MA

Ох милата - и на мен така ми е домиляло за майка ми, откакто съм родила, но още не сме се видяли на живо. Май ще е догодина. Ще си говорите по телефона повече, пак имате късмет, че сте били заедно. И пак ще дойде, нали?
Офф - много сладка дъщеричка! Да ти е жива и здрава - гушкай я! Че с децата не знам как ще се разделяме (един ден)...  bouquet
Цитирай

Of the present and into the future

Мила,знам колко ти е тежко! Hug
Моята мама идва само за по месец-два,тя е млада още и си има хубава работа в БГ.
До сега  е идвала три пъти и никога,ама никога не я изпращаме на летището с децата,само таткото ни ходи.Знам колко ще ни е мъ4но и на двете и затова се сбогуваме вкъщи с думите''до следващата година''.
Намерете си компания с малката бебека,излизайте по-4есто навън и времето ще ви минава неусетно.
На майка ти ще и по-тежко,все пак тя остава две деца тук-теб и бебека.
Представи си,какво и е на душата............ Crying or Very sad
Кураж!  bouquet
Цитирай

USA

Много добре знам как се чувстваш, защото аз всяка година изпращах мъжа ми след като е стоял само 1 месец в БГ. Много е тежко, много е трудно, много сълзи се изливат. Но мисли положително- тя все пак е имала шанса въобще да дойде и да си види внучето, при това е стояла цели 6 месеца (Моята майка не може да дойде и най-вероятно няма да си види скоро новото внуче, защото пък ние не можем да се приберем в БГ в близките няколко години). Като е дошла веднъж пак ще дойде! Мисли за следващия път!!!  bouquet Hug Love
Цитирай

Sunshine State (of mind)

Знам какво ти е. Hug Присетих се как бях като болна след като си тръгнаха майка и татко - нямах сили дори да побутна нещата, до които се бяха докосвали - исках да си седят така, както си бяха. Много сме си близки, само те (и брат ми) наистина ми липсват от БГ. Много е тежка раздялата, зная. Но ти си имаш малко съкровище, което има нужда от теб сега и съм сигурна, че бързо ще се стегнеш, заради нея.   bouquet
Цитирай

в шоки-land

спомни си 3а всички моменти, прекарани 3аедно с майка ти и бебка и се усмихни Hug....скоро ще се видите пак....ра3делите са тежки, но след тях винаги идват нови срещи...това им е хубавото... Hug Love от нас
Цитирай

Las Vegas

Чак се просълзих като прочетох поста ти Blush
 И моята майка беше тук, само за 20 дни, но пак съм благодарна. Много ми помогна, видя си внучката, видя ме и като бременна, пристигна 2 дни преди раждането Smile Ние не ги изпратихме до летището, щеше да ни е много тежко Crying or Very sad Сложила съм си VoipBuster на компа и си говорим всеки ден по цял час Hug Сега вече и знае обстановката в къщи, казва ми в коя тавичка да сготвя 35 и така някак си раздялата не е толкова тежка. Мисля че за нея е по трудно, често и потреперва гласа като чуе плача на Йоанка, но вече плануваме следващата среща Love Кураж!
Цитирай

Познато ми е чувстото, и аз винаги се чувствам ужасно като ми е била мама на гости и си тръгва. Но пък после човек някакси се мобилизира и самодисциплинира, знаейки, че няма друг начин и сам трябва да се справи. Малко като Барон Мюнхаузен се хваща сам за косата, за да се измъкне от блатото.
Цитирай

Мисли за това, че първите си шест месеца твоето малко съкровище е прекарало с мама и баба, които го обожават!!! И че времето, когато пак ще се видите, ще отлети като миг. Моят баща почина когато бях в осмия месец, така и не дочака бебока..............
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора