Помагайте!Добър дерматолог в София

  • 6 406
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 880
Не съм ходила досега на дерматолог,но ето че ми се налага.Моля ви,препоръчайте ми добър специалист и кажете горе долу какви пари да си приготвя.

# 1
  • Мнения: 2 241
Аз съм доволна от д-р Божикова в МЦ "Лора", ул. "Позитано" 10, тел. за записване на час 980 80 65.

Ако си с направление - само таксата, ако си без - 20 лв. първичен преглед и май 10 лв. контролен преглед. Поне преди няколко месеца така беше. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 91
Запиши се на 0886 91 65 17-супер Ще питаш за парите

# 3
  • София
  • Мнения: 223
Д-р Ангелова - 0899419181!Кабинета й се намира в 29-та поликлиника,мисля ,че работи и със здравната каса, а иначе прави чудеса! Wink

# 4
  • Мнения: 958
Здравей аз ходя при д-р Божикова но ако си на зор излиза за един месец отпуска трябва да я чакаш да се върне иначе знам двама мноог добри лекари в клиниката по дерматология и венерология в александровска
д-р Балабанова
д-р Бърдаров (ако не му бъркам името
потърси в нета трябва да им има координатите
9230445 е телефона на клиниката

# 5
  • Мнения: 880
Здравей аз ходя при д-р Божикова но ако си на зор излиза за един месец отпуска трябва да я чакаш да се върне иначе знам двама мноог добри лекари в клиниката по дерматология и венерология в александровска
д-р Балабанова
д-р Бърдаров (ако не му бъркам името
потърси в нета трябва да им има координатите
9230445 е телефона на клиниката

вчера ходих до "лора",но ми казаха,че д-р Божикова ще приема след 17 юли.а тези в александровска работят ли със здравна каса?иначе колко струва прегледа?

Общи условия

Активация на акаунт