Въпрос за кръвотечението след раждане?

  • 9 815
  • 31
  •   1
Отговори
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Здравейте,мами!Искам да попитам колко време след раждането имахте кръвотечение?
Аз родих преди 20 дни и ми течеше една такава кафеникава кръв,но вчера започна да ми тече червена като в цикъл,дори имах такива болки!Това нормално ли е или трябва да отида на гинеколог  Tired
Предварително Ви благодаря!

# 1
здравей
Иди на лекар кървенето се дължи най вероятно от остатък на плацента или нещо от раждането.Трябва да те види лекар

# 2
  • Мнения: 2 019
по добре за да си спокоина отиди на лекар

# 3
  • Мнения: 5 475
по добре за да си спокоина отиди на лекар

 Peace

# 4
  • Мнения: 3 360
Може и да е цикъл-при мен така се получи/около 20 ден/.Но по добре-за да си спокойна иди на лекар!

# 5
  • Мнения: 1 860
 И при мен кръвотечението продължи, мисля че дори повече от 20 дена. Докторката ми не го сметна за ненормално. Цикъла ми се възобнови на 4 месеца.

# 6
  • София
  • Мнения: 790
Аз раждах секцио и имах течение - кръв и слуз и други такива гадости  Sick - до 40 ден. После ходих на лекар за да каже как е хавата. ако се притесняваш и ти посети твоя.

# 7
  • Мнения: 4 621
И при мен се получи така - реших, е е цикъл, след няколно дни намаля и спря.
Ако все пак се притесняваш отиди на лекар.

# 8
  • Мнения: 694
При мен ту намаляваше, ту се увеличаваше. Имаше дни в които кръвта беше много червена, а на дрегия не. Все още не ми е дошъл нормално цикъла и мисля другата седмица да посетя док.

# 9
  • на село
  • Мнения: 1 028
При мен продължи до 40-я ден.

# 10
  • Мнения: 8 917
И при мен се получи така - реших, е е цикъл, след няколно дни намаля и спря.
Ако все пак се притесняваш отиди на лекар.
Peace

# 11
  • Мнения: 296
това са лохии, няма нищо обезпокоително, на мен ми тече около 42 дни и кръвта си сменяше цветовете Wink
но за твое спокойствие можеш да направиш консултация с дофтор Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 3 804
това са лохии, няма нищо обезпокоително, на мен ми тече около 42 дни и кръвта си сменяше цветовете Wink
но за твое спокойствие можеш да направиш консултация с дофтор Peace
И при мен беше така.

# 13
  • София
  • Мнения: 43 900
при мен лохиите продължиха повече от 2 мчесеца, ту ярка кръв, ту кафява, ту жълтеникаво течени....цикълът ми дойдепреди месец и пополина. но ако се притесняваш иди на д-р.

# 14
  • Мнения: 554
Искам да използвам тематаи да попитам идването на цикъла обвързано ли е с кърменето. Аз не кърмя и имам още лохии... и ми е интересно кога ще ми дойде след това първия цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт