Да сменям ли хомеопата?

  • 5 471
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 680
Водя дъщеря си при класически хомеопат повече от 1 година. Досега не е успял да и уцели конституционното лекарство. Пробва с 5 препарата и не постига ефекта, който желае.
Сега детето е със зачервени и силно уголемени сливици, с бял налеп, лош дъх. През нощто и се запуши и нослето. Няма температура. Обадих му се - каза да и давам Хомеожен9.
Съмнявам се, че това ще и помогне, нали е в разрез с класическата хомеопатия, сигурно пак ще стигнем до антибиотика.
Какво да правя?[otkacham]

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Не съм се възползвала от услугите на хомеопати досега, но сигурна съм в едно - добрите хомеопати не лекуват по телефона и не използват в практиката си т.нар. специалитети, какъвто е Хомеожен. По-добре порови във форума и се ориентирай за нов лекар.

# 2
  • Мнения: 816
Що за класически хомеопат, който предписва Боаронски продукти? Shocked

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Аз бих те посъветвала да смениш хомеопата. Ходите от толкова време а все още имате проблеми и какъв е тоя хомеожен дето ти го изписва ?  newsm78 Аз водя децата си от година и половина на хомеопат и проблеми със здравето им нямам не са пили лекарства вкл. и капки за нос а за антибиотици и дума не може да става. Боледуват да , но всичко минава леко и бързо.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Що за класически хомеопат, който предписва Боаронски продукти? Shocked

Че те всички хомеопати ги изписват ( освен ако сами не приготвят лекарствата и то в потенция, която не се намира при боаронските препарати), само че монопрепарати, а не "коктейли".

# 5
  • Мнения: 1 116
Я зарежи хомеопатията.Какво му е на детето ?

# 6
  • Мнения: 1 680
Я зарежи хомеопатията.Какво му е на детето ?

Сега детето е със зачервени и силно уголемени сливици, с бял налеп, лош дъх. През нощто и се запуши и нослето. Няма температура.
Личната лекарка моменталически ще предпише антибиотик.

# 7
  • Мнения: 816
Да, имах предид точно коктейли от хомеопатични средства.....
Идете на класически хомеопат...ако искаш ще ти пратя координатите на нашата.

# 8
  • Мнения: 1 680
Да, имах предид точно коктейли от хомеопатични средства.....
Идете на класически хомеопат...ако искаш ще ти пратя координатите на нашата.

Да, моля.

# 9
  • Мнения: 1 116
Най вероятно е наистина за антибиотик ,щом има бели налепи (гной), но странно е защо няма температура.А пробвала ли си с лекарства.Ако не опитай с Биопарох и някакъв макролиден антибиотик (педиатърката ще ти изпише) - Klacid , Sumamed

Последна редакция: ср, 05 юли 2006, 09:59 от Аурелия

# 10
  • Мнения: 1 455
Криси, сменяй го, явно е, че не може да се справи.

# 11
  • Мнения: 1 116
Пиши как варви лечението.

# 12
  • София
  • Мнения: 896
Аз бих го сменила, при положението което описваш.  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 680
Пиши как варви лечението.
Ами хомеопатът не даде нищо хомеопатично, само преборъча Ехинацея и Лактофлор да давам.
Личната лекарка изписа Трахизан и Дактарин. Давам всичко това, не се притеснявам от антидотиране, защото няма какво да се антидотира. Днес налепите са по-малко, а в четвъртък ще излезе резултатът от секрета.

# 14
  • Мнения: 1 116
Интересна комбинация - противогъбичково с Трахизан за малко дете.Но щом помага браво.Да кажеш резултата от секрета.  Simple Smile

# 15
  • Мнения: 1 680
Днес налепи няма. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 8 769
Аз бих сменила хомеопата. Радвам се, че детето вече няма налепи.
Доколкото знам класически хомеопат НЕ използва съвместно с хомеопатичните лекарства и конвенционални такива (дори и да не са антибиотик).

# 17
  • Мнения: 494
Samsara, моля те, пиши кой е хомеопата, за който говориш? И май трябва да го смениш със страшна сила!!! Без да се замисляш... Ние сме от 1 година при д-р Вилма Михайлова и съм най-щастливата майка на света! Ако те интересуват подробности, питай смело!

# 18
  • Мнения: 4 473
Samsara, моля те, пиши кой е хомеопата, за който говориш? И май трябва да го смениш със страшна сила!!! Без да се замисляш... Ние сме от 1 година при д-р Вилма Михайлова и съм най-щастливата майка на света! Ако те интересуват подробности, питай смело!

За кой град говориш? Ако е в София - и аз търся и не отказвам координати и мнения. Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 680
Samsara, моля те, пиши кой е хомеопата, за който говориш? И май трябва да го смениш със страшна сила!!! Без да се замисляш... Ние сме от 1 година при д-р Вилма Михайлова и съм най-щастливата майка на света! Ако те интересуват подробности, питай смело!
Атанас Гълъбов

# 20
  • Мнения: 301
Наталия Недева от Пловдив - страхотна!!!

# 21
chapelita , Нещо повече за тази Наталия Недева.
Виждам, че е от Пловдив. Аз съм от Асеновград, тук няма класически хомеопат/поне аз не съм чула/ и ще се наложи до Пловдив до ходим.Бебчо от както са ни изписали от родилно има  упорита хрема/стафилокок/и не могат да му я излекуват.Само се мъчи детето.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 326
Бихте посъветвала да го смениш, въпреки че е Атанас Гълъбов........

# 23
  • София
  • Мнения: 1 097
 Hug Не те ли бях посъветвала и преди да дойдеш в МЦ при д-р Михайлова? Заповядай!
На част от майките им харесва това, че не работи сама и винаги има и дежурни.
А на мен ми харесва, че е нещо повече от хомеопат.

А д-р Гълъбов и аз го уважавам. Ходила съм лично в кабинета му да си закупя книгата. 

# 24
  • Мнения: 1 680
Благодаря, но при Михайлова не бих отишла! т.е. при нея бих, но тя отсъства постоянно и все пренасочват пациентите и към други хомеопати.

# 25
  • Мнения: 494
Защо, Samsara, не харесваш лекарите, които работят при д-р Михайлова? Ходила ли си при някой от тях? Д-р Колева, д-р Николов, д-р Гадар, д-р Стоименова... А тя самата от доста дълго време не е на работа. Това ме прави малко тъжна, защото тя най-добре познава децата ми, или поне най-бързо нацелва подходящите за тях лекарства.

# 26
  • Мнения: 1 680
защото не съм чувала отзиви за никой от тях и не искам да подадна при който и да е и освен това не искам всеки път да попадам при различен хомеопат, въобще не желая да ПОПАДАМ, а да ИЗБИРАМ.

# 27
  • Мнения: 2 211
Самсара ще ти пратя на ЛС координати на моя хомеопат.

# 28
  • Мнения: 494
Решението си е ТВОЕ!! Аз просто ти давам избор. Нали затова сме тук - за да споделяме мнението си... А и всеки, който е бил веднъж там си има досие и ако някой път се наложи да те лекува друг, то този другия просто ще прочете въпросното досие и пак ще успее да ти помогне!

Общи условия

Активация на акаунт