Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Осиновители и осиновени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте мили момичета!
След 9 години опити за бебе вече се отказах да се мъча и решихме с мъжа ми да си осиновим дете. Моля Ви да ми помогнете, защото не знам какви документи са необходими да попълним, къде се носят тези документи, откъде да ги взема и т.н. Искам да Ви попитам чули ли сте, че според новия Закон за осиновяване ако веднъж откажеш дете вече си губиш реда и чакаш на опашката последен. Вярно ли е това или не? Благодаря Ви предварително за отговорите. Изказвам искреното си възхищение на всички майки и бащи осиновили дете! Вие заслужавате Оскар!
С уважение: Мародиди
Цитирай
Мародиди,

Прегледаи форума по-подробно,иди и в библиотеката на форума.Ще намериш вси4ката информация от която се нуждаеш.

И ние сега трагваме по тоя път.

Успех ти желая.
Цитирай

... какви документи са необходими да попълним, къде се носят тези документи, откъде да ги взема и т.н. Искам да Ви попитам чули ли сте, че според новия Закон за осиновяване ако веднъж откажеш дете вече си губиш реда и чакаш на опашката последен. ...

Привет, marodidi !

Най-добре ще те ориентират и отговорят на всички въпроси в отдел "Закрила на детето" в твоя град.

Там ще ти кажат и какви документи са необходими, общо взето са едни и същи навсякъде в страната, в закованите теми наистина ги има.

Не е вярно, че отказвайки дете се нареждаш на "опашката".

Попрочети старите теми във форума, питай и не бързай - информацията и въпросите ще бъдат много - на всички ще получиш отговор Smile

Пред теб се открива нов свят! Бъди смела и търпелива!

Поздрави!
Цитирай

София

Късмет и да не чакате дълго!  bouquet
Цитирай

София

С Вас сме - стискаме палци и много ви обичаме!   love001
Цитирай

Пловдив

Успех и от мен,ние сега в момента се борим със системата,но крайния резултат си заслужава и то много.Смело напред и преди да се усетите ще се окажете едно щастливо и голямо семейство!
Цитирай

София

Креми Вие трето детенце ли ще осиновявате newsm78
Цитирай

София

Креми ще стискам палци!За едно прекрасно момиченце!  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Пловдив

Lati,да надявам се да е момиченце макар че като знам какви сме с мъжът ми ако ни покажат момченце и ще го вземем.На хартия е лесно, но като ги видиш и....край. Благодаря ти много!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.