Подкрепете тази инициатива

  • 1 902
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Момичета, имам удоволствието да ви представя  една все още неиздадена книга!!!
Както сами ще се убедите от линка - тя е не само красива, но и е посветена на благородна кауза!
Нека всеки, който има възможност подкрепи начинанието и да го разпространи сред свои близки, познати, приятели и бизнеспартньори!


http://www.acrista.com/to-be-a-woman-bg.htm

Предварително Ви БЛАГОДАРЯ !!!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 314
Стиховете са много нежни,  картините са хубави и се надявам с тази инициатива наистина да могат да се подпомогнат поне с малко жените, страдащи от злокачествени заболявания!

Надявам се и да се организират повече и по-мащабни кампании срещу рака на гърдата, за да може повече жени да се вслушат в предупрежденията, да обърнат внимание на този проблем и да не го отминават с "това на мен не може да ми се случи".

Използвам случая да призова всички жени - ходете на прегледи редовно, подсещайте за това и майки, сестри, приятелки!

# 2
  • Мнения: 7 263


Използвам случая да призова всички жени - ходете на прегледи редовно, подсещайте за това и майки, сестри, приятелки!




  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 698
Прекрасна инициатива, невероятни стихове и зашеметяващи картини... Поздравления, момичета...   bouquet

Къде бих могла да купя екземпляри, в какъв тираж ще излезе книгата?

# 4
  • Мнения: 7 263
Следи линка - всеки нов етап ще се отразява в сайта и така ще си в течение!
А картините наистина са просто вълшебни!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 39 718
Ще се радвам ако мога да помогна с нещо. Като начало ще сложа няколко банери по сайтовете ми. И ще пратя линка на мама. обичам те мамо.

# 6
  • Мнения: 7 263
Супер - всяко едно популяризиране на идеята е прекрасно  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Освен това има приложени и банкови сметки, където могат да се привеждат и някакви суми - според възможностите и желанията!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 7
Здравейте дами,

Много благодаря за спонтанната ви реакция на нашата инициатива, която силно се надявам, да стане реалност в началото на есента.
Тиражът, който сме предвидили засега, е 1000 броя, като 300 ще дарим на Асоциацията и те ще се разпространят из страната, част ще се продава на самото представяне, а останалите ще бъдат разпространени из големите книжарници в софия и варна. Средствата ще отидат за подкрепа на различни инициативи, свързани с борба с рака.
Голямото ни желание е да покажем, че не е нужно да си известна личност, за да твориш и даряваш и да изразяваш съпричастност.
Благодаря ви още веднъж!
Ако е необходима още по-детайлна информация, пишете ми, с радост ще отговарям :о)

Александрина

# 8
Браво момичета! Стиховете са нежни, картините - вълшебни, а инициативата - благородна. Дано се докоснете до много жени!

# 9
  • Мнения: 212
 newsm51
Браво!!!Прекрасна инициатива и още по-прекрасна книга!Споделете мястото на събитието през септември,за да ви подкрепим освен морално и физически!
Успех!!!

# 10
  • Мнения: 7 263
Датата е 28.09.2006 година - за сега не знам други подробности, но като наближи времето непременно ще Ви информирам Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 937
А Пловдив?

Искаме и в Пловдив!

# 12
  • Мнения: 712
Стиховете много ми харесаха. Дано повече жени се заинтересуват и разберат необходимостта от профилактика.

Подкрепям начинанието. А 1000 бройки ще стигнат ли?

# 13
  • Sofiq
  • Мнения: 192
Радвайте и се, но и отидете и вие на преглед. Аз го направих и сега съм спокойна. До 40 трябва да сеправят по един проф. преглед на гоина, а след това - по един на две години.
Успех на всички. Да го направим за близките си и за нас самите.

# 14
здравейте отново  Simple Smile

радвам се на позитивните ви отзиви, сега ще отговоря на въпросите

за тиража - спряхме се на 1000 броя като компромисен вариант между цена за производство, намиране на средства за издаването, и възможност за реализация след това на книгата. тъй като искаме тя да е качествена и красива и да се отличава с това, приехме че не можем да го направим с минимум средства. от друга страна, цената, на която ще се продава - 6-7 лева е напълно реалистична, за да успеем да подкрепим други кампании на Асоциацията на онкоболните жени. въпрос на баланс е и на ясна цел какво иска да постигне човек. ако има търсене, впоследствие ще има допечатване :о)

за Пловдив -  Simple Smile - дай боже да продължим с подобни на този проект - и там ще организираме събитие

за мястото - засега сме се спрели на галерия Митков в Кемпински хотел Зографски - но официално ще го оповестим заедно с прес-релийзите и поканите. датата е 28. септември 2006, идеята е с книгата да се открие тазгодишната Кампания за борба с рака на гърдата, стискайте палци всички, ще имаме нужда от всякакъв вид подкрепа, най-вече позитивност!!

обновена информация публикуваме тук: http://www.acrista.com/to-be-a-woman-bg.htm
така че, посещавайте! оставам на разположение за въпроси

хубав ден от мен!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт