Юли дойде, време е за море(03-09.07)

  • 3 525
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ами с цистит съм от днес. Загубена работа. Twisted Evil
Lali, няма ли надежда, по какъв начин пречи този цистит? Weary И все пак аз ще се  newsm17

# 61
  • Мнения: 3 376
Лали, съжалявам  Cry Но и аз като другите момичета ще кажа: дано стане въпреки цистита Praynig Мен поне докторите винаги са ме уверявали, че циститите не пречат много.

Джазибейби, много много съжалявам за лошата тръба Cry Защо са толкова сигурни за другата, че се е деформирала? Но в края на краищата, докато има надежда, няма да се отчайваме! "Класическото инвитро", както се е изразил докторът, има голяма успеваемост при проблеми с тръбите. Хайде дано успееш да "прилъжеш" любимия за спермограма, и тя да е отлична Peace

Момиче, добре дошла в Скайпа  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 553
Лали, съжалявам  Cry Cry Cry Никаква надежда ли няма все пак? Дано въпреки цистита да има резултат  Praynig Praynig Praynig

jazzybaby и за теб ми стана мъчно  Cry Cry Cry. Но надежда винаги има, щом и докторът така ти е казал. А защо не лапароскопия, а коремна операция? Не е ли по-щадящо все пак? Ще ти стискам палци поне другата тръба да е добре  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed, а на мъж ти му кажи, че пред коремната операция спермограмата е приятно занимание  Wink

Успех на всички от мен  Hug

# 63
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Е какъв е сега този цистит  Twisted Evil Лали, няма ли шанс вече?  Praynig

jazzybaby съжалявам за лошите резултати  Confused И моят мъж се дърпаше в началото за спермограмата, срам го беше... дори се наложи аз да му записвам час и да ида с него до клиниката за кураж. Но пък при нас се оказа мъжки фактор. Засега единственият ни вариант е ИКСИ, но ще изчакаме да видим на какво се дължат лошите резултати и поправимо ли е.

Аз днес бях на преглед, ову-то ми май е минало този месец рано-рано. В понеделник съм пак на преглед за потвърждение и евентуално ще пия дуфастон хеле ми се регулира малко цикъла. Мъжото днес е на ендокринолог да изследва хормони, а във вторник е на втора спермограма. Мислим да направим и една микробиология на еякулат, той нямаше левкоцити в миналата спермограма, но пък си мисля че не е излишно и това да имаме. Хламидия да изследваме ли?  newsm78  Аз имам едно кръвно изследване от октомври миналата година, отрицателно. Той никога не се е изследвал за хламидия.
Препоръчаха ни да му направим генетични изследвания, защото и брат му е с проблеми. Какви са генетичните изследвания и къде се правят?

# 64
  • Мнения: 4 324
Най - после и аз се завръщам Wink след почти месец отсъствие Simple Smile

Здравейте момичета.
Сега чета темите и мненията назад. Много сте изписали бе Wink

Весел ден на всички и приятен уикенд!

# 65
  • Мнения: 4 017
Добре дошла, госпожо Верити! Hug

# 66
  • Мнения: 740
Здравей Верити!

# 67
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте, мина моята втора цветна снимка и нямаше нищо общо с първата. Резултатът според док е, че единствената ми тръбичка е проходима и на всичкото отгоре нямаше никакви болки. Идва ми да крещя от кеф и се смея като обезумяла. newsm44 newsm68 newsm44 rotfImbo

Добре дошла при нас отново Верити.

# 68
  • Мнения: 553
Честито Пета! Много се радвам за теб! Хайде следващото, с което ще се похвалиш да е  EFP fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Добре дошла Верити  Hug

# 69
  • Мнения: 415
Благодаря за съчувствието, момичета  Hug  Аз вече попреглътнах лошите новини и се опитвам да си върна оптимизма  Laughing
Гризка, раздутата ми тръба е с размери 7 на 5 см., а беше и по зле преди противозачатъчните. Та докторката предполага, че е засегнала и другата тръба. И при тия размери, каза че е по добре коремна операция. Аз така се надявах този път да се размина с лапаро...  Е поне обеща да ми изреже грозния белег от първата операция  Mr. Green
Жабче и мойто мъж го е срам, ще се водиме и ние за ръчичика  Mr. Green Но аз вече прилагам на pkoprinkova съвета, разказвам какво ще ми правят на мен, ако не го е срам нека мрънка Laughing Laughing Все пак му за първи път, надявам се поне при него да няма проблем, че ще ми дойде в повече... Дано при вас втората спермограма да е добра  fingerscrossed За хламидия и ние не сме се изследвали  Embarassed
Добре дошла на Верити  Hug
Приятен уикенд на всички.

# 70
  • Мнения: 7 716
Повторихме днес инсеминацията на току-що спукан фоликул.  Laughing
Ще пия ципрофлоксацин до неделя за цистита. Twisted Evil

# 71
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Ееее браво Лали! Стискам палци!

Пета, честити ти хубави резултати!

# 72
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Супер Лали, дано, дано, дано!
Пета честита ти добра новина за тръбата, това означава ли, че няма да правиш ин-витро?

# 73
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Бравоооо, Lali. Много се радвам за теб. Благодаря ви момичета. Ами, Ва май това означава за сега. Обаче наистина съм решила лятото да си почина да походя на плаж и после ще му мисля. Grinning Щом не става, значи има все пак нещо. Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 7 716
Пета, браво!
Таня, добре дошла отново при нас. Да не ходихте до Карибите на сватбено пътешествие?

Общи условия

Активация на акаунт