Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца с увреждания и хронични заболявания
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля ви за помощ.Племенника ми е с вродена малформация на ушето-ушната мида е малка и  със затворен проход.Правиха операция в Александровска болница,но сестра ми не е доволна от недомлъвките на доктора-подхвърлил само че не може да се стигне до средното ухо и това е.Някой с подобни проблеми може ли да ми даде информация как да постъпим и къде да потърсим мнение на добър лекар за възможност за имплантант или друга операция?
Остава една година до първи клас и много се тревожим.
Благодаря за всеки съвет!
Цитирай

Враца

Здравей!Криси го имплантираха преди 2 месеца във  ВМА.Много съм доволна.И доц. Цветков и д-р Златанов наистина си разбират от работата.Докато бяхме там правиха пластика на спукано тъпанче и други най-различни операций.Там ще бъдете в сигурни ръце.Екипа е страхотен.Желая ти успех и пиши за резултатите!
Цитирай

Благодаря!Вече втора публикация за ВМА.Ще потърсим консултация със споменатите доктори и ще споделя.
Цитирай

Анкх-Морпорк

Бих Ви препоръчала да се консултирата и с Университетската клиника в Пловдив, хирургиите на Пещерско шосе. Лицево-челюстната хирургия и УНГ работят в тандем и са много добри. Ние сме от София, но ходихме там за операция, моя син имаше цепнатина на небцето.
Ето сайта на асоциацията на пациентите с лицево-челюстни аномалии
http://www.ala-bg.org
Цитирай

гр.Пловдив

Здравей, моя син преди 3 месеца го водих в Герания за операции, едната от които беше извършена от УНГ, българин. Той идва да оперира и тук в България, но повече подробности не знам. Ако искаш мога да те свържа с него!
Цитирай

Не зная за какъв специалист сме.може би трябва да се запознаят с документите по случая и да се прецени за какво става дума.Благодаря ви.
Цитирай

Столицата-Разсадника

Здравей!Криси го имплантираха преди 2 месеца във  ВМА.Много съм доволна.И доц. Цветков и д-р Златанов наистина си разбират от работата.Докато бяхме там правиха пластика на спукано тъпанче и други най-различни операций.Там ще бъдете в сигурни ръце.Екипа е страхотен.Желая ти успех и пиши за резултатите!

newsm10

Съгласна съм с тебе,много са добри и особено внимателни лекарите yes Ивета също е оперирана там за щастие Love

Ако искаш мога да ти дам GSM-мите на докторите и на тримата  newsm78
Цитирай

Да ,ако обичаш.Щом си доволна от лекарите там.
Благодаря ти .
Цитирай

Столицата-Разсадника

Д-р Цветков  -0888901100
д-р Дончев   -0888901873
д-р Златанов-0888902147

Значи,Цветков оперира,Дончев настройва апаратите,а Златанов newsm78   асистира на Цветков и също оперира.Нас ни оперира Цветков-най-добрият е Hug
най-добре се свържи с него.
УСПЕХ   Peace
Цитирай

Д-р Цветков  -0888901100
д-р Дончев   -0888901873
д-р Златанов-0888902147

Значи,Цветков оперира,Дончев настройва апаратите,а Златанов newsm78   асистира на Цветков и също оперира.Нас ни оперира Цветков-най-добрият е Hug
най-добре се свържи с него.
УСПЕХ   Peace
Янева, благодаря за телефоните! Smile
Цитирай

Враца

На нас на епикризата пишеше,че ни е оперирал Златанов.Бяха и двамата на операцията,а кой е бил .. Rolling Eyes По принцип Златанов движи кохларните имплантаций и ние се запознахме с Цветков непосредствено преди операцията.Така ,че и към който и да се обърнеш... все ще случиш.Успех и пиши!
Цитирай

Столицата-Разсадника

На нас на епикризата пишеше,че ни е оперирал Златанов.Бяха и двамата на операцията,а кой е бил .. Rolling Eyes По принцип Златанов движи кохларните имплантаций и ние се запознахме с Цветков непосредствено преди операцията.Така ,че и към който и да се обърнеш... все ще случиш.Успех и пиши!

Не исках така да прозвучи  Embarassed  Естествено,че всички са добри....щом са там 
Цитирай
Моля ви, дайте ми координати та този лекар. Синът ми има нужда от пластика на тъпанчето. Не мога да намеря лекар, тук който да я направи ......

Здравей, моя син преди 3 месеца го водих в Германия за операции, едната от които беше извършена от УНГ, българин. Той идва да оперира и тук в България, но повече подробности не знам. Ако искаш мога да те свържа с него!

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.