Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София / Doha (Qatar)

Мами, искам да правя покани за кръщене. Първо мислих да поръчам, после се замислих ен мога ли аз да направя  newsm78 Някой правил ли е такива/може и по други поводи/. Приемам всякакви съвети - от къде, как, колко Smile   bouquet
Цитирай

Аз купих покани и ги надписах чрез принтера....на вс. покана написах и това стихче...

Кръстничка и кръстник ме кръщават
името Христиана те ми дават.
Баба, дядо не сърдете
скъпи гости ни бъдете!!!
Цитирай

София

стихчето е чудесно:)
Ние когато правихме кръщане аз също исках данапраяв покани и тогава една майка ме упъти към магазин Премаман на бул Тодор Александров
Там има няколко вида картички,от които можеш да избереш и след това да надпишеш с текст по желание.
Успех!
Цитирай

София / Doha (Qatar)

Много хубаво стихче Smile
slan4ogled, а помниш ли какви бяха цените в Премаман?
Цитирай

София

Много хубаво стихче Smile
slan4ogled, а помниш ли какви бяха цените в Премаман?
3лв за бройка
Цитирай

а мойте ги направих в офис 1 със снимка на малката и баба и беше съчинила някакво много готино стихче,но сега нямам под ръка покана 35
Цитирай

а и по лев и нещо ми излязоха Peace
Цитирай

София / Doha (Qatar)

е ако се сетиш за тектса ще съм ти благодарна   bouquet
Цитирай

София

Мами, искам да правя покани за кръщене. Първо мислих да поръчам, после се замислих ен мога ли аз да направя  newsm78 Някой правил ли е такива/може и по други поводи/. Приемам всякакви съвети - от къде, как, колко Smile   bouquet

Аз се бях засилила да правя покани за първия рожден ден на беба. Употребих доста време да свалям разни интересни картинки от Интернета и мислех да е някаква комбинация със снимката на беба. И таман да действам по същество убеждавайки таткото да ми ги печата (има рекламна агенция и прави и покани всякакви), той ми заяви, че няма време да обикаля из цяла София и да разнася покани, а ще кани гостите по телефона. Стори ми се глупаво да им ги връчвам после на място като дойдат на празника и така се разминахме с поканите ...
Но идеята ти е добра и действай!
Цитирай

до кога ти трябва текста?че поканата е при майка ми и трябва да си отида до там?
Цитирай

София / Doha (Qatar)

е има време
Кръщенето ще е на 26.08, а рожденния ден му е н а10.09  Hug
Цитирай

ок тъези дни ще отида до маика мик и ще я взема
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.