Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

София

искам да ви питам:
Аз си я различавам овулацията много ясно , тъй като ми изстича под формата на течение и то е няколко дни , ясно се вижда.
При това положение не би трябвало да имам запушени тръби , нали?
Или става въпрос за други тръби? Моля кажете ми какво мислите? Smile
Цитирай

Пловдив

Цитат на: magdalinka
искам да ви питам:
Аз си я различавам овулацията много ясно , тъй като ми изстича под формата на течение и то е няколко дни , ясно се вижда.
При това положение не би трябвало да имам запушени тръби , нали?
Или става въпрос за други тръби? Моля кажете ми какво мислите? Smile

Не, мила, няма как да разбереш дали са проходими тръбите. Всъщност дори не можеш да разбереш със сигурност и дали имаш овулация. Това, което изтича - цервикалната слуз, е само косвен признак за овулация. Макар и достоверен в много голям процент от случаите.
Цитирай

Мели, извинявай, но и аз искам да те питам нещо - при суха и лепкава цервикална слуз през цялото време (изобщо не видях водниста) възможно ли е да е имало овулация?
Цитирай

Пловдив

Теди, при всякакъв вид слуз може да е имало овулация, но да има цервикален проблем поради ниско естрогеново ниво, инфекция, друг хормонален проблем... Овулацията можеш със сигурност да потвърдиш чрез фоликулометрия. А цервикалната слуз се оценява при посткоиталния тест. Smile
Цитирай

Мели, много благодаря!
Лали, извинявай, че в твоята тема... Embarassed
Цитирай

София

Темата , не е само моя Laughing . С изключение на емоциите, разбира се.  Laughing
Обсъждам всичко и разсъждавам на глас единствено за да бъда полезна - като има дискусия, все някой ще каже нещо, от което друг ще си направи изводи за себе си.
Аз се уча от интернет. И някой друг ще научи нещо.
Цитирай

Цитат на: Lali
Темата , не е само моя Laughing . С изключение на емоциите, разбира се.  Laughing

Тези емоции сигурно всички ги имат  Sad ... дано поне не е често!
Цитирай

София

Е, мина ми Laughing Ама следващия месец твърдо ще си почивам.
Цитирай
Видях,че има такава тема и зада не отварям нова ,ще попитам тук.
  След денят пик ли е овулациятя или на самият пик?
   Шийката на матката мека илил твърда трябва да е по време на овуто?
Цитирай

Като ти гледам графиката или ти е минала ову -то или имаш този месец две. Пиеш ли нещо?
Цитирай

Много се чудих къде да попитам и реших да е тук  Embarassed
Тази сутрин за първи път започвам да меря Т орално.
Мерих в 8.00 часа, тогава се събудих. Оказа се, че Т ми е 36,5 (по-скоро между 36,5 и 36,6). Това нормално ли е? Днес ми е 8-ми ден от началото на цикъла (28 дни).
Очаквах по-ниска стойност  Neutral
Цитирай

Пловдив Белащица

Тази температура е идеална. При нормални условия трябва да ти се задължи такава даже до 37 градуса до деня на овулация. После или някъде около овулацията и аз не мога да разбера, кога става точно, трябва рязко да се покачи и да се задължи на 37,1 до идването на М. А ако се задържи повече от 14 дни, има вероятност за бременност.
Цитирай

Мен, ако питаш, трябва да се задържи и повече от 37.1 - най-добре 37.3. Иначе тази, която си измерила е нормална за този ден.
Цитирай

Момичета, благодаря ви! Smile
Цитирай

Пловдив Белащица

Изпуснала съм "Д" - имах предвид над 37,1
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора