Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Заради габаритите (размер 48) не мога да пазарувам от всеки магазин Confused до сега купувах от един в Монтана, но до петък няма как да отида до там, а и нямам възможност да обикалям много с детето в София ooooh!
Ако някой е попадал скоро на семпли костюмчета, не е задължително да са супер официални, че не си падам много по тях  Blush нека да пише  Praynig
Цената също не е без значение, до 50 лв.  Stop

Спешно е! За петък вечерта  Tired

# 1
  • София
Никол, в Търговския на втория етаж има два магазина за костюмчета разни. Мисля, че има и големи номера /то 48 не е толкова голям  Wink/.

Също на пазара в белите павильони в посока руския пазар, от лявата страна има магазинче със свежарски /не лелинските модели/ дрешки и костюмчета. Обикновено изкарват на манекени отпред разни парцалки. Правят и корекции, а мисля, че и по поръчка могат да направят номера.

# 2
Biby, супер, ще проверя първо там, че ми е близо  Hug

Milena B., къде има магазин на  Embarassed

# 3
  • София
Не знам точно какво търсиш, но по-официални са в търговския.
Ако си харесаш нещо да не забравиш да се похвалиш  Hug

# 4
  • Германия
Вчера видях в Дима Стил - има по-големи размери, а и моделчетата не бяха свръх официални. Аз гледах в магазина на Ангел Кънчев.  Като за мен имаше, а аз съм над 48-ми размер  Laughing
Успех и със сигурност ще си намериш нещо, пък и то на хубав човек, всичко му стои добре!

# 5
Umbra, а цените какви бяха, ориентировъчно  Simple Smile

# 6
  • Германия
Ами това което аз гледах - бяла ленена риза - 25 лв. Бяла пола - 35 и 40 лв.
Гледах и един панталон, но той беше към 50 лв.
За костюми точно не мога да те ориентирам(като цени), защото нямах време да зяпам  Sad

# 7
Ами това което аз гледах - бяла ленена риза - 25 лв. Бяла пола - 35 и 40 лв.
Гледах и един панталон, но той беше към 50 лв.
За костюми точно не мога да те ориентирам(като цени), защото нямах време да зяпам  Sad

Благодаря  Hug

# 8
  • Германия
Пак заповядай   bouquet

# 9
  • Чикаго / София
Аз преди две седмици си купих костюм-панталон 7/8 и сако с къс ръкав- по-дългичко /да прикрива някои стратегически части Wink/ от много лек и приятен плат за 40лв. от едно магазинче на пазара в Младост. Ама този пазар където е магазина на Стил99-за обувките. Имаше всякакви номера та чак до 58ми.
 Май ти е доста далечко Младост, но ако решиш ще се опитам да обясна горе-долу къде е магазинчето.
Успех!

# 10
irka, Младост не ми е проблем, кажи къде е, ако не открия в тези, които Biby посочи ще отскоча до там   Hug

# 11
  • Чикаго / София
Значи ще се опитам да ти обясна, дано да се справя, че Младост не ми е много познат.

Пазарчето се води май на Младост 1 или Младост 1А не съм сигурна. На спирката на автобусите 313, 213, 305, 88 .... Както написах известно е с това, че там е магазина на Стил 99 за обувки. Та това пазарче има няколко редици /май 5 бяха/ от магазинчета. Магазинчето за което аз писах се намира във втората редица от дясно наляво като застанеш с лице към пазарчето,т.е. с гръб към спирката. Магазинчето се пада някъде по средата на редицата в дясно и вътре работи една възрастна жена. То е малко и се продават предимно костюми, официални блузи и панталони.

Да спомена, че това е редица с по-стари павилиончета а не от тези с новите.

Ох, много объркано ти го обясних, сори! Embarassed Ако нещо не ти е ясно питай, ще се опитам да се поправя!

# 12
irka, идеално е обяснението, познавам Младост добре и се ориентирах веднага, благодаря  Hug

# 13
  • Sofia
Никол, в Дика само сако с намалението е 80 лв.  Confused

Веригите Нико (на Графа са 3 м-на) имат голям избор от костюмчета на добри цени, но платовете не са върха.
Виж в Кенсол (Месалина) на ъгъла на края на Пиротска, до трамвая за пазара.

# 14
Никол, в Дика само сако с намалението е 80 лв.  Confused

Веригите Нико (на Графа са 3 м-на) имат голям избор от костюмчета на добри цени, но платовете не са върха.
Виж в Кенсол (Месалина) на ъгъла на края на Пиротска, до трамвая за пазара.

Благодаря  Hug
Очаквайте утре да се похваля  Flutter

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт