Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора

в страната на чудесата

Бащата на Съвестин ще се самозапали в Брюксел
04 юли 2006 / News.dir.bg
Бащата на отвлечения през 1997 г. Съвестин Тодор Деянов възнамерява да се самозапали в Брюксел. Това той обяви в открита покана до президента Георги Първанов, съобщи БГНЕС.
Поканата е препратена до еврокомисаря по разширяването Оли Рен, европейския комисар по правосъдие и вътрешен ред Франко Фратини, председателя на Европарламента Жозеп Борел, председателя на НС Георги Пирински, както и до омбудсмана на България Гиньо Ганев. “Българската държава овъгли душата и сърцето ми. Остава само да се самозапаля. Правителство, МВР и Президентството отказват да тиражират дори портретите на Съветин“, посочва бащата. Той кани на лична делова среща или публичен диспут президента Първанов. “МВР и правителството на Сергей Станишев пречат на издирването на Съвестин“, посочва още Тодор Деянов. Той настоява президентът да съдейства, за да бъдат тиражирани портретите и данните на Съвестин в пресата в конкретни западни държави, където да бъдат наети детективи, след като България няма орган за издирване на деца зад граница. “Последното мирно нещо, което възнамерявам и съм решен да направя, е да се самозапаля в Брюксел, където проведох гладната си стачка през 2004 г.“, отбелязва Тодор Деянов, като допълва, че смята да го направи на рождената дата на Съвестин - 22 септември.
Цитирай

Бургас

Не знам какво да напиша. Думите са слаби и не стигат. Не мога и не искам да си представя нечовешката мъка да не знаеш какво се случва с детето ти. Не мога да си обясня бездействието на властите.
Жалко само, че със смъртта си само ще предизвика поредната медийна сензация, която ще отшуми за 3 дни. Мисля, че само жив би бил полезен на сина си . Така се надявам да е живо и здраво момченцето  Crying or Very sad
Цитирай

София

Боже, колко мъка има по този свят, Боже! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
За 9(!) години ни звук, ни стон от това дете си е нечовешка болка. ooooh!
Дано Съвестин е жив и здрав и денят, в който ще прегърне баща си предстои! Praynig
Цитирай

горкия човек, толкова се намъчи!
Цитирай

Много ми е трудно да го напиша, но не вярвам във щастливата развръзка... Сърцето ми се свива всеки път като се сетя за този случай Sad
Цитирай

Бургас Славейков

Не знам какво да напиша. Думите са слаби и не стигат. Не мога и не искам да си представя нечовешката мъка да не знаеш какво се случва с детето ти. Не мога да си обясня бездействието на властите.
Жалко само, че със смъртта си само ще предизвика поредната медийна сензация, която ще отшуми за 3 дни. Мисля, че само жив би бил полезен на сина си . Така се надявам да е живо и здраво момченцето  Crying or Very sad
newsm10 smile3518 smile3518 smile3518
Цитирай

София

Това е страшна трагедия. Дори и да намери сина си... какво ли ще си спомня момчето? Та то вече е голямо... Дано все пак се намери! Дано този баща получи възмездие за многогодишните си усилия!   Praynig Praynig
Цитирай

(Варна - София) - NYC, USA

От години следя този случай. Знам и сайта на бащата на Съвестин, ако някой се интересува - ето го:
http://savestin.org/

Има го на няколко езика.

По една теория, която според мен е доста вероятна е детето да е убито ще когато е изчезнало и са замесени държавните власи - полицаи (там в случая с Дениз - приятелчето на Съвестин и неговия втори баща - пласьор на дрога ли беше...).

Проблема е в държавата и че нищо не прави за такива случаи.
В Америка ликовете на изчезналите деца се разнасят по кутиите с мляко, както и има специални програми по телевизията, които около час се дават само такива "обяви" за изчезнали деца с преработените им лица (как биха изглеждали) от компютър.

БАХТИ, ТОЛКОВА ЛИ Е ТРУДНО ДА СЕ НАПРАВИ И ТУКА!!!!
ТОВА е въпроса!  #Cussing out #2gunfire

Взмутена!
Цитирай

няма ли кой да му каже истината на тоя човек и да му даде покой веднъж завинаги!

абсолютно съм убедена, че т.нар власти знаят всичко, но ако наистина има замесени техни служители...

бях на един семинар преди 1-2години, където ченгета споделиха, че нямаме система за ранно предупреждаване за изчезнали деца. т.е докато полицай на кое да е КПП получи инфото за изчезване, детето може да е в Австралия.
ако и сега положението е такова тия са направо престъпници!
при толкова трафик на деца ижени, който минава през БГ!
Цитирай

Колко се напати този човек. Crying or Very sadНе е истина просто. Sad
Сърцето ми се къса всеки път като прочета или видя нещо за този случай.Нямам думи за безотговорността и безхаберието на всички власти и скапаната ни държава.
Цитирай

Много тъжно, настръхнах.
Мъчно ми е за този човек.
Спомням си преди време имаше публикации по вестниците, че го бил разпознал по снимки в нета ли беше, не мога да си спомня.

Крепи го надеждата, че детето му е още живо.
Не вярвам, че е лесно да се приеме факта, че съществото, което осмисля в много голяма част живота ти го няма Sad

А за държавата и бездействието й по случая, нищо хубаво не мога да кажа.

Цитирай

София

Страшна трагедия. Възхищавам се на силата на този човек...
Срамно е, че толкова години не се направи  нищо за съдбата на това хубаво българско  дете...
Цитирай

Това е най- голямата тъпотия, за която съм чела....ясно, че му е мъчно и т.н............... но този човек явно е полудял от мъка.............
Цитирай

Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops

Това е най- голямата тъпотия, за която съм чела....ясно, че му е мъчно и т.н............... но този човек явно е полудял от мъка.............

Абе да го категоризираш като тъпотия е много ограничено,
не се ли сещаш, че освен от мъка, той е "полудял" и от безсилието си
да накара някого да му обърне винимание?
Чак пък най-голямата тъпотия, за която си чела   Confused newsm78
Цитирай

София

Много ми е мъчно за този баща Crying or Very sad..и за момченцето.Дано има хубав край.А това дете майка няма ли?Никога не съм чувала да се говори за нея,милата.Кой знае пък на нея какво и е!?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора