за алерголога д-р Мустаков

  • 33 943
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 341
д-р Мустаков работи към Медицинска Академия (алергология). препоръчаха го на една моя приятелка като много добър специалист в тази област. Правил някакви специфични изследвания на кръвта преди детето да навърши три години. Ако някой е водил детето си при него, много моля да сподели впечетленията си за него. Предварително благодаря на всички

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Да, добър е. Изследванията, за които говориш е кръвния тест за установяване наличието на IgE тела, за установяване на алергия, но той не винаги препоръчва този тест, защото колкото по-малко е детето, толкова е по-неточен теста. Освен това е скъп, и освен това показва реакция ( ако за храна става въпрос) към суровите продукти. Какъв е проблемът при вас?

# 2
  • Мнения: 4 358
Оги му е пациент вече повече от година и половина и съм много доволна!

# 3
  • Мнения: 1 341
Аз благодаря на Господа нямаме проблеми.
Въпроса го зададох заради една моя приятелка. Тя води детето си при доц. Маринова, но е чула за въпросния доктор и мисли да направи консултация с него. Детето е с алергия към белтъка на кравето мляко. То е на строга диета и не яде всичко, което може да предизвика алергия. Стилиан (так се казва то) е на година и четири месеца.

# 4
  • Мнения: 4 358
А детенцето с кожни прояви на алергията ли е или със стомашни?

# 5
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Този тест дали може да се направи на моето човече или сме много малки?

# 6
  • Мнения: 1 341
на 3 месеца откр ихва алергията със стомашни, но при захранването напраи бронхеолит, разтройство и гоями, тъмни и острипъпки по ръцете и краката

# 7
  • Мнения: 4 358
В подписа ми има линк към клуб Алергии. Ако майчето ходи по клубове, там може да прочете доста за тази алергия и диетите покрай нея.

# 8
  • Мнения: 4 358
Цитат на: Valery
Този тест дали може да се направи на моето човече или сме много малки?

Мустаков пуска тест само в краен случай. Може при вас да не се налага.

# 9
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: tedi_b
Цитат на: Valery
Този тест дали може да се направи на моето човече или сме много малки?

Мустаков пуска тест само в краен случай. Може при вас да не се налага.

Знаех си, че така ще кажеш  Thinking Искаше ми се просто да се установи изведнъж от какво му е алергията и да си го храня по -нормално детенце, а не да ме е страх сега да му дам каквото и да било. Sad

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Valery
Цитат на: tedi_b
Цитат на: Valery
Този тест дали може да се направи на моето човече или сме много малки?

Мустаков пуска тест само в краен случай. Може при вас да не се налага.

Знаех си, че така ще кажеш  Thinking Искаше ми се просто да се установи изведнъж от какво му е алергията и да си го храня по -нормално детенце, а не да ме е страх сега да му дам каквото и да било. Sad


Тестът може да бъде много подвеждащ и вместо да се установи алергията, може да ви обърка още повече - той затова го препоръчва в краен случай.

# 11
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: mam4e

Тестът може да бъде много подвеждащ и вместо да се установи алергията, може да ви обърка още повече - той затова го препоръчва в краен случай.

АМи по-добре да не стигаме до тест въобще май.
Искам да е алергичен към праха за пране  Praynig (най-безобидно ми се вижда) Praynig

# 12
  • Мнения: 1 341
Цитат на: tedi_b
В подписа ми има линк към клуб Алергии. Ако майчето ходи по клубове, там може да прочете доста за тази алергия и диетите покрай нея.

Тя е на ти с диетата му, интересно й беше да разбере нещо повече за въпросния доктор и за този тест

# 13
  • Мнения: 4 358
Цитат на: Evjeni
Тя е на ти с диетата му.......

Тогава може да е полезна за други майки  Wink

# 14
  • Мнения: 1 341
Цитат на: tedi_b
Цитат на: Evjeni
Тя е на ти с диетата му.......

Тогава може да е полезна за други майки  Wink

със сигурност, но няма компютър и съответно интернет у дома си

Общи условия

Активация на акаунт