Ефикасен препарат за отпушване на тоалетна

  • 36 142
  • 14
  •   1
Отговори
Водата в тоалетната ни се оттича много бавно.Знаете ли някакъв препарат ,с който да я отпушим?Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 35 770
Пробвайте  с вакуум /уред с дръжка/ ,  много гореща вода и много като количество да изливате наведнъж /напр. с  леген,кофа.../

# 2
Пробвахме,но ефекта беше минимален.Затова питам за някакъв препарат.

# 3
  • Мнения: 6 039
минала седмица ни се случи и след няколко дни изобщо спря да се оттича
не сме я ползвали през това време, имаме и друга, но постоянно пробвах как ли не и накрая извикахме човек, който да не ти казвам каво прави амама
разглоби тоалетанта чиния, махна меката връзка и я оправи.....
друг начин няма

# 4
  • София
  • Мнения: 650
Тубуфло препоръчвам. Внимавайте обаче много с него и се придържайте към инструкциите

# 5
  • София
  • Мнения: 35 770
Или сода каустик и след това вряла вода...но не ми е ясно какво става с връзките.../не сме пробвали, но съм чувала че става/

# 6
  • Мнения: 7 640
да не сте изпуснали нещо в нея- чорап, гащи, парцал, щото ако е така- само водопроводчикът ще помогне

# 7
  • Мнения: 306
СОДА КАУСТИК! Peace

# 8
  • Мнения: 231
Препоръчвам препарат за отпушване Apta - много сме доволни и гледам да си имам в резерва, че от преди ми е писнало да измислям всякакви варианти на отпушване на канали....родих се с него. Wink

# 9
  • Мнения: 513
Или сода каустик и след това вряла вода...но не ми е ясно какво става с връзките.../не сме пробвали, но съм чувала че става/

Аз съм за

# 10
да не сте изпуснали нещо в нея- чорап, гащи, парцал, щото ако е така- само водопроводчикът ще помогне

Ами незнам,но е възможно да има нещо, преди живееха квартиранти.

# 11
  • Мнения: 7 640
да не сте изпуснали нещо в нея- чорап, гащи, парцал, щото ако е така- само водопроводчикът ще помогне

Ами незнам,но е възможно да има нещо, преди живееха квартиранти.
иначе не е логично да не може да я отпушите с препарат

# 12
  • София
  • Мнения: 985
да не сте изпуснали нещо в нея- чорап, гащи, парцал, щото ако е така- само водопроводчикът ще помогне

Ами незнам,но е възможно да има нещо, преди живееха квартиранти.
иначе не е логично да не може да я отпушите с препарат

На старата квартира имахме абсолютно същия проблем. Изсипала съм килограми препарати и нищо. И с вакуум става временно и след това пак се запушва и не оттича. Казаха ми тогава, че препаратите разграждат само органични материи и ако например е пусната капачка от буркан или нещо друго, което не се разгражда единственото решение е разглобяването на тоалетната чиния. Тогава имах подозрения , че малката е пуснала нещо вътре, но слава богу се преместихме и така и не стигнахме до разглобяване. Да му мислят следващите , които са се нанесли там Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil.

Последна редакция: ср, 05 юли 2006, 17:06 от Mila77

# 13
  • Мнения: 5 312
Със сода каустик.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 968
Ефикасно отпушвам канали с Тубофло, но за тоалетна не знам  дали ще има същия ефект newsm78

Общи условия

Активация на акаунт