Нови придобивки и тенденции лято-есен 2006

  • 20 589
  • 382
  •   1
Отговори
# 45
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Карчева, блузката особено ми допадна! Със здраве да си я носиш!

# 46
  • Мнения: 565
Дидка, Мimozata и Мilena B. благодаря!   newsm51

Lady Marmalade тези обувки с тънкото токче в черно-бяло са страхотни.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 289
Лио,Бомбо,Дидка,Дуци-мерси! Hug

# 48
  • Варна
  • Мнения: 11 340
ДидКа и Milena,  Heart Eyes Hug!

Писка Лиска, и аз иска-а-м такава поличка! Невероятна е! И ти стои страхотно!

КАРЧЕВА, блузката е страхотна - направо се влюбих в нея!

# 49
  • Мнения: 4 785


за този бански какво ще кажете? На мен много си ми харесва и само чакам да минат изпитите да си го поразходя Crazy

# 50
  • Мнения: 7 430
treisy, страхотен е банския, но я дай да го видим в по близък план Wink
Карчева - много сладки неща си си напазарила Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 897
Момичета сори за офф-а, но имам нужда от помощ.   Пуснах тема в "на пазар", но там никой не ми обръща внимание. Sad  Носи ми се нещо зеброво или тигрово- панталон с потник, пола, не знам точно. Нямам време и възможност да обикалям магазините, ако сте стрещали нещо такова помагайте. Heart Eyes А после ще показвам снимки.

# 52
  • Мнения: 5 622
Момичета сори за офф-а, но имам нужда от помощ.   Пуснах тема в "на пазар", но там никой не ми обръща внимание. Sad  Носи ми се нещо зеброво или тигрово- панталон с потник, пола, не знам точно. Нямам време и възможност да обикалям магазините, ако сте стрещали нещо такова помагайте. Heart Eyes А после ще показвам снимки.

Аз само искам да кажа, да не прекаляваш с тигровото, защото ако е прекалено натрапчиво, стои кичозно и даже курвенско. Трябва да е с мярка и по-скоро като акцент (имам предвид не от горе до долу да си тигрова Peace )

# 53
  • Мнения: 5 622
Снимката е от миналата седмица и така се бях натъпкала с миди, че не е истина какво ми е шкембето!




Ти добре ли си?! Шкембе???! Къде е? А аз какво оправдание да намеря за моите паласки ?  Crossing Arms

Супер ти стои банския   bouquet


Между другото, някой купувал ли си е тази година бански от Делфина? Аз наскоро влизах в онлайн магазина им и си харесах отново някои неща..Скоро ще имам повеече бански от бельо  Embarassed

# 54
  • София
  • Мнения: 897
Момичета сори за офф-а, но имам нужда от помощ.   Пуснах тема в "на пазар", но там никой не ми обръща внимание. Sad  Носи ми се нещо зеброво или тигрово- панталон с потник, пола, не знам точно. Нямам време и възможност да обикалям магазините, ако сте стрещали нещо такова помагайте. Heart Eyes А после ще показвам снимки.

Аз само искам да кажа, да не прекаляваш с тигровото, защото ако е прекалено натрапчиво, стои кичозно и даже курвенско. Трябва да е с мярка и по-скоро като акцент (имам предвид не от горе до долу да си тигрова Peace )

Абе аз не искам да прекалявам, просто искам нещо по-забележимо. Много харесвам зеброво, далматинско, но все не мога да си намеря нещо такова.  Всичките ми дрехи са прекалено изчистени...След бременността и напълняването съвсем останах без дрешки, ежедневието ми се върти около бебка и е време да се взема в ръце и малко да освежа гардероба си. Хайде де, помагайте... Praynig

# 55
  • Мнения: 258
Някой знае ли дали " БРАЙТ " имат магазин в София? Просто не обичам да пазарувам от онлайн магазини. Предпочитам традиционния метод, за да съм сигурна какво точно взимам и че няма разминаване между снимките в сайта и действителността. Blush

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 929
Това яке си купих , но в пъти по-евтино.
http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/46_47_89/products_id/547

# 57
  • Мнения: 5 622
Момичета сори за офф-а, но имам нужда от помощ.   Пуснах тема в "на пазар", но там никой не ми обръща внимание. Sad  Носи ми се нещо зеброво или тигрово- панталон с потник, пола, не знам точно. Нямам време и възможност да обикалям магазините, ако сте стрещали нещо такова помагайте. Heart Eyes А после ще показвам снимки.

Аз само искам да кажа, да не прекаляваш с тигровото, защото ако е прекалено натрапчиво, стои кичозно и даже курвенско. Трябва да е с мярка и по-скоро като акцент (имам предвид не от горе до долу да си тигрова Peace )

Абе аз не искам да прекалявам, просто искам нещо по-забележимо. Много харесвам зеброво, далматинско, но все не мога да си намеря нещо такова.  Всичките ми дрехи са прекалено изчистени...След бременността и напълняването съвсем останах без дрешки, ежедневието ми се върти около бебка и е време да се взема в ръце и малко да освежа гардероба си. Хайде де, помагайте... Praynig

Уф....не мога да помогна. Аз и във Варна не се сещам къде има такива дрешки  Thinking

Що не тръгнеш по магазините, там из София?Със сигурност ще намериш нещо. Иди и на Илиенци. От там има доста ценни попадения  Wink Или в МОЛ-а в София....

# 58
  • Мнения: 4 371
Дуцка, страхотно тяло имаш Crossing Arms
Завидях

Много ме накефи банския ти както и червените обувчици...аз нали си умирам за този цвят Wink

Ъъъ, на живо изглеждам още по-добре Mr. Green
Виж какво, почвай да правиш онази диета за кърмачки и повече да не съм те чула, че си дебела. Искам да ми кажеш, че си супер Heart Eyes
Аз имам нова пола, пак от Фокс я забърсах, но какво да направя, като има готино намаление - 2 или повече неща на 1/2 цена. Та и мъжа ми намаза. Бяхме заедно с Валерия, тя да не се крие, а да показва снимки Laughing
Полата ще я снимам чааак след морето, защото утре заминаваме май, да си мислите за мен и на 12-ти юли да не ме забравите  newsm56 smile3510  Blush

# 59
  • Мнения: 4 629
 Много готини неща   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт