Мами дупничанки хайде де къде сте...

  • 2 363
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 232
Ей душици има ли от мами от Дупница!Да си пуснем и ние тумичка,а!Така де!Да се чуе и за нас!ЦЕЛУВКИ Hug Heart Eyes  bouquet Joy  love001 newsm51

# 1
  • Мнения: 232
Е да ви кажа това не го очаквах.НЯМА НИКОЙ.УЖАС! Cry smile3506 smile3518 newsm12 newsm45

# 2
  • Мнения: 1 006
Ехейййййй Hug
Откога чакам да се появят дупничанки тук!!!

Аз вече 10 години съм в Пловдив, ама ми е мило, да знаете! Ще чета редовно тук!
Дими, в кой квартал си Simple Smile

# 3
  • Мнения: 232
Мале тя каква стана,дупничанки тука няма.Тц-Тц!ЛОШО! smile3518 newsm45.Е Съкровищница само сме си двете.К`во да правиш!  love001 smile3525Целувки на детенце!Скоро ще се прибирате ли?  love001

# 4
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
наистина ли сте само двете???
моя приятелка от Дупница ви търси ли , търси ама неможа да ви намери , а ето че аз попадам на вас....
Ще икажа , че има двечки, а скоро можеда сте и трички Laughing

# 5
  • Мнения: 232
Увеличаваме се бавно но славно!ХИ ХИ ХИ  Joy Laughing Hug  bouquet

# 6
Здравейте, аз съм от Дупница, но живея в София. Радвам се че има такава темичка, отдавна я търся.

# 7
  • Мнения: 826
Откога 4акам някой да пусне ''дупнишка'' тема! Hug
Аз съм дупни4анка,но от шест години живея в щатите.
Приятно ми е да се запознаем! Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 2 070
Момичета, ние от сдружение „Настоящи и бъдещи майки” искаме да ви инфромираме за положителните промени, които Парламентът прие в Кодекса за социално осигуряване, в частта му за майчинството. Досега майките получаваха 90 % от осигурителния си доход 3 месеца след раждането. Сега този период става 9 месеца. След това майката продължава да си взима 160 лв до 2-годишна възраст на детето, догодина най-вероятно ще са 170 лв. Измененията предвиждат и нова възможност, ако майката иска да се върне на работа след изтичането на тези 9 месеца тя ще може да си наеме детегледачка от Бюрото по труда и държавата да й плаща тези 170 лв на нея. Това не означава, че другите варианти - да се взима половината майчинство или да се прехвърли майчинството отпадат. Детегледачката е просто нова възможност. Искам да благодаря на всички, които взеха участие в протестите и в подготовката им, както и на всички които се подписаха в подписката. Уверявам ви, че тези промени бяха приети и благодарение на нас, което беше публично признато. Надяваме се като видите, че от нас зависи децата ни да имат по-добро бъдеще и че можем да променим нещата да се включите по-активно в бъдещите ни мероприятия. Сега на дневен ред са детските, приемаме всякакви предложения – моля обаче давайте ги в темата “настоящи и бъдещи майки – майчинство, права на майките”http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120073.0

# 9
  • София
  • Мнения: 172
Ами да се разпиша и аз, че съм си дупничанка, нищо че живея в София. Радвам се за темичката.

# 10
  • Мнения: 224
Здравейте!
Аз не съм дупничанка, но живея в Дупница  Mr. Green от 6 годинки /лелееее как лети времето/

# 11
  • Мнения: 6 206
Аз така да се каже съм от Дупница!
Там съм родена, баба ми и дядо ми са там и въпреки, че от 20 години живея  в Пловдив, се чувствам дупничанка!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 802
Аз пък имам село до Дупница и мога да кажа, че там ми минаха най-веселите и безгрижни години. Затова много си го обичам този град и се чувствам до полудупничанка  Mr. Green Лятото можем и среща да си организираме?!  Thinking

# 13
  • Мнения: 6 206
Откога 4акам някой да пусне ''дупнишка'' тема! Hug
Аз съм дупни4анка,но от шест години живея в щатите.
Приятно ми е да се запознаем! Heart Eyes
Къде живееш в Дупница?
Може и да се познаваме.
Нашата къща е до бившото лятно кино и студентските общежития.

# 14
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Моля ви, подкрепете нашата инициатива, защото много малко мами и татковци от провинцията са ни подкрепили!  Hug Hug Hug

Момичета и момчета,
за да няма повече такива съобщения,

Дете с крайна степен на недохранване почина



ние - и вие - написахме ПЕТИЦИЯ!


Прочетете, подпишете и на приятелите си пратете!Колкото повече хора научат, толкова повече от тях ще се присъединят!

Общи условия

Активация на акаунт