Лятна жега или бурен дъжд, НОЕМВРИ ще си дойде изведнъж

  • 13 739
  • 276
  •   1
Отговори
  • Мнения: 815
1. Amelia              01.11-  28г. Бургас, второ бебе, батко Димитър на 9 години
2. ЗЛАТИ              01.11- второ бебе, батко Теди на 5 години stork-boy
3. esma                02.11 - първи бебета- близнаци
4.qal8vd -             03.11 - 34г., Бургас, първо бебе
5. dil -                    03.11 - 33г. Варна, трето бебе, батко Иван на 10 год. и батко Димитър на 4 год. stork-boy
6. mama tery        04.11 - 29г., първо бебе stork-girl
7. Tanija             05.11- 30г. Ямбол, второ бебе
8. Dr.Jend            ЩЕ СТАВА ТАТКО на 06.11 - мама Мими, второ бебе, кака на 14 години
9. Vessela s         07.11  - 31г. София, второ бебе, батко Ради на 6 години  stork-boy
10. Mucunka-        07.11 - 28г., Варна, второ бебе
11.Nana                07.11 - 30г., Монтана
12. AngelEyes       08.11 - 22г. Бургас, първо бебе  stork-boy
13. Цветина         08.11 - 25г. - София, второ бебе, батко Ран на 1 година и 3 месеца stork-girl
14. Salvy -            08.11 - второ бебе, кака Йоанна на 2 години и 8 месеца
15. silvia_b           08.11 - първо бебе
16. Тами               08.11- 31г. София, първо бебе stork-girl
17. Catty              09.11- 20г. София, първо бебе stork-girl
18. Роси74           09.11- 31г. София, второ бебе, кака Йоана на 4 години и 8 месеца stork-girl
19. daniart1         09.11 - първо бебе
20. insait              09.11- трето бебе- батко на 13г. и кака на 7г.
21. vesi1              10.11 - 28г. София - второ бебе, батко на 2 години и 8 месеца
22. Точка           10.11 - 27г. Добрич,  първо бебе    stork-boy
23. TALI 1             10.11  24г. София, първо бебе  stork-boy
24.bedstvieto       10.11 - второ бебе, батко на 6 год.
25. Били                10.11- 30г. София, първо бебе stork-girl
26. kami2               10.11- Русе, първо бебе
27. Sbruny             11.11 - 26 г. София, първо бебе stork-girl 
28. Кity                 11.11- първо бебе
29. jenny b           11.11 -26г.- София - първо бебе  stork-boy
30. Denitca            11.11-  Стара Загора, първо бебе
31. Дари М           12.11- 28г. - София- първо бебе stork-boy
32. sheherazada  13.11 - 31г. Благоевград - първо бебе
33. iviche-             13.11 - 30 г. София, второ бебе, кака на 3 години и половина stork-girl
34. Karil                13. 11- 35 г. София, трето бебе, две каки- близначки на 14 г. stork-boy
35. ZLATNA           13.11- 27г.  Ботевград - първо бебе stork-girl
36. Lussy              13.11- 28г. София, първо бебе stork-boy
37. Мишенце       14.11- 30 г. - Франция - второ бебе - батко Борис на 2 години stork-boy
38. diana_vr         14.11 - 26г. Враца, първо бебе
39. mamaminion   14. 11- 28г., София, второ бебе, батко на 6 години stork-boy
40. ДАЧИ              14.11 - 26г., София, първо бебе
41. luchia              15.11- 29г. София- първо бебе stork-boy
42. sofkobofko      15.11- 32г. САЩ-Флорида,  първо бебе stork-boy
43.  raliar              15.11 - В. Търново, второ бебче, батко stork-girl
44. benighted       16.11- 26г. София, второ бебе-батко Велизар на 7 години stork-boy
45. 4efi                  16.11- UK- първо бебе
46. gugule -          16.11 - 27г., София първо бебе stork-boy
47. Rali84              16.11- 22г. София, първо бебе stork-girl
48. Klukarkata       17.11 - първо бебе stork-boy
49. Зиза                18.11  27г. Варна, второ бебе- кака на 6 години
50. bubalina          18.11  първо бебе
51. София             19.11   30г.  София - първо бебе
52. Ая                    19.11 26г. Пловдив, второ бебе, батко на 2 години и 2 месеца
53. goris                19.11- 27г. София, първо бебе
54. Borislava BC    19.11- Англия, първо бебе
55. Gugi                 19.11- 26г. София, първо бебе stork-girl
56. Interlax            20.11 - 32г. , трето бебе, двама батковци stork-girl
57. Anika 82           20.11 Видин,  първо бебе stork-girl
58. МЕРЕЛИН        21.11  26г. София, първо бебе stork-girl
59. СЮ                  21.11 - Варна, първо бебе
60. CJ                    22.11 - 35г., второ бебе, батко на 9 годни
61. Фъстъчка       23.11  28г. София, първо бебе stork-girl
62. iveto 75          23.11 -първо бебе stork-boy
63. sdsm               24.11  28г. София- първо бебе stork-boy
64. ronja               24.11  29г. Варна- първо бебе stork-girl
65. Вени               24.11   32г. Варна- първо бебе  stork-boy
66. Габриела       24.11  29г., Велико Търново, първо бебе     
67.  mina77          25.11   33г. Варна, първо бебе  stork-boy
68.  lina d             25. 11  35г. Бургас, второ бебе, кака на 8 години  stork-boy
69. Bimba25         26.11 - 25г- Италия- първо бебе stork-girl
70. Pam_219        27.11 - 31г. Русе- второ бебе- батко Даниел на 7 г. stork-girl
71.veselinka         28.11 - София, първо бебе stork-girl
72. Tedi 91            29.11 - София, второ бебе, батко на 14 г. stork-boy
73. bebonina - 29.11- 28г. София, първо бебе stork-girl
74. grig                30.11- 29г. София -първо бебе stork-girl
75. Шоколадкина 30.11-33г. САЩ- Атланта, второ бебе, батко Велизар на 15 месеца

ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ:
Ние сме 74 мами и 1 татко!!!

За сега чакаме:
22 момченца
22 момиченца
Имаме една двойка БЛИЗНАЦИ

45 от нас ще стават мами за ПЪРВИ път
22 от нас ще станат мами за ВТОРИ път
4 от нас ще стават мами за ТРЕТИ път
Таткото ще се радва на ВТОРО детенце

НАШИЯТ АЛБУМ
потребител noemvri парола 12345

ПОСЛЕДНИТЕ НИ 5 ТЕМИ:
Към НОЕМВРИ с ритничета - чакаме момчета и момичета!!!
С корем, без тен, но секси- до НОЕМВРИ без комплекси!!!
През НОЕМВРИ ще си има мама сладък мъж или пък нежна дама!
Минават бързо седмици и дни, през НОЕМВРИ сбъдват се мечти
Няма радост по- голяма, да си НОЕМВРИйска мама!!!

ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ:
модни тенденции
калкулатор за килограми

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 18:52 от Цветина

# 1
  • Мнения: 325
страхотно заглавие аз съм"ЗА"'-времето лети така бързо  и ноември ще доиде наистина неусетно,че имам чувството ,че пупата ми расте с часове Joy Joy JoyИ моя мъйж не иска да ходя даже на фетална според него щом се чуствам добре и доки казва че всичко е наред значи нямало смисал макар да си мисля ,че е прав направо ми се насълзяват очите като прочета как други мами са броили пръсчета на краченца и рачички

# 2
  • Мнения: 558
Юруш на новата тема, мамчета!!!!  Crazy
Да ни е честита  Peace...
Браво Цвети!!!!!   bouquet

# 3
СТРАХОТНА ТЕМИЧКА. АМИ ДА ТО МИНАХМЕ ВЕЧЕ СРЕДАТА, а аз хич и не усетих кога е станало.
ЦЕЛУВКИ на всички

# 4
  • Мнения: 3 210
Здравейте, момичета и честита ни нова темичка!
Относно вагиналния секрет - незнам дали е задължителен за бременните, но аз сама изисках да ми го пуснат. Не че имаше голям смисъл, защото ми откриха гъбички, но доки каза, че засега няма да ги лекуваме ( в смисъл, че те вредят на бебчо при раждането, а иначе има опасност при лечението им). Вчера го питах ще ги лекуваме ли вече, а той каза засега да правя промивки с вода и сода бикарбонат, а след това ще ми предпише вагинални свещички. Честно казано, обаче, мен ме е страх да правя промивки, като се има предвид, че никога не съм правила, едва ли сега е моментът да започна. Някой има ли идея дали е редно да се правят - доки каза, че може....
А ние смятаме да се поразходим този уикенд и да пообиколим Черноморието. Мъжо иска пак да ходим на 3Д ехограф - този път във Варна - да сме си събирали снимки на бебка Laughing Пък и съм обещала на следващия преглед да взема и баткото да гледа. Не съм очаквала, че ще бъде толкова заинтересован от предстоящото събитие, но е факт, че постоянно милва и целува тумбачето ми и говори на бебчето ("Ей, бебче, какво правиш? Аз съм батко ти и много те обичам. "  Laughing)
Много целувки от мен!!

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 69
Здравейте,момичета!
Честита нова темичка,да я изпишем само с щастливи случки и сьбития!
benighted,радвам се че вече си добре!Почивай си повече и се пази.
Пожелавам на Karil по-скоро да се прибере у дома.
Цвети,и ние с нашия татко искахме момиченце,но док каза че ще е момченце.Да са ни живи и здрави-момченца или момиченца ще са най-прекрасните бебенца.
klukarkata,кажи на таткото че дьржиш да отидете на фетална независимо как се чувстваш и колко ти е пораснало коремчето.
Лек ден на всички и много усмивки newsm10

# 6
  • София
  • Мнения: 1 067
Здравейте и от мен в новата темичка,

benighted, радвам се че вече си навън, дано всичко вече е наред при теб.

Аз да си кажа чувствам бебчето всеки ден... и то доста. Малко даже преигравам, защото като нямам какво да правя си стоя в креватчето и се забавлявам да го гледам как мърда и надига бобонки на коремчето ми от ритничетата... много сладурско...

Много се радвам, че се се запознах вчера с Роси74, Ивиче, Джени Б, и Бебонина. Обменихме инфо, и за бременността, раждането и дори за гледане на бебчовците.  Дано скоро се видим пак, че все ми изникват разни въпроси.

Аз понеже не съм си правила фетална, я ми кажете, колко време предварително трябва да се запиша, и в коя седмица най-късно? Аз не смятах да я правя, но след вчерашната среща друг акъл ми дойде... Та ако някой може да ми прати координати на някое от светилата във феталната и инфото на лични, месри предварително. 

# 7
  • Мнения: 3 034
benighted, добре дошла !  bouquet Надявам се това да ти е последното влизане в болница преди ноември !
Дано и  karil скоро се прибере !
Фъстъчка, не знам дали не си позакъсняла, по принцип за фетална записванията стават 1 месец предварително, но все пак пробвай ! След малко ще ти пратя на лични тел. на доц. Томова.

# 8
  • София
  • Мнения: 549
Здравейте и от мен! Доста сте изписали и не мога да ви смогна да прочета всичко Grinning
Относно вагиналния секрет - незнам дали е задължителен за бременните, но аз сама изисках да ми го пуснат. Не че имаше голям смисъл, защото ми откриха гъбички, но доки каза, че засега няма да ги лекуваме ( в смисъл, че те вредят на бебчо при раждането, а иначе има опасност при лечението им). Вчера го питах ще ги лекуваме ли вече, а той каза засега да правя промивки с вода и сода бикарбонат, а след това ще ми предпише вагинални свещички. Честно казано, обаче, мен ме е страх да правя промивки, като се има предвид, че никога не съм правила, едва ли сега е моментът да започна. Някой има ли идея дали е редно да се правят - доки каза, че може....
Аз (доколкото съм запозната) знам, че по време на бременността не трябва да се правят влагалищни промивки с каквото и да било!!! По-добре да слагаш глобулки. newsm78
Все пак нека и другите да изкажат мнение!!!
Лек ден на всички мами Flutter

# 9
  • Мнения: 2 332
...
Вчера го питах ще ги лекуваме ли вече, а той каза засега да правя промивки с вода и сода бикарбонат, а след това ще ми предпише вагинални свещички. Честно казано, обаче, мен ме е страх да правя промивки, като се има предвид, че никога не съм правила, едва ли сега е моментът да започна. Някой има ли идея дали е редно да се правят - доки каза, че може....
....

А моята д-рка изрично ми каза, че не трябва да се правят вагинални промивки... Затова пък преди месец и нещо ми изписа Гино Паверил - без да ми вземе цитонамазка, просто и казах, че имам течение и оплаквания... Сега се чудя дали другата седмица да не я накарам да ми вземе все пак.

# 10
  • Мнения: 206
Здравейте, ноемврийски мамчета,
Вчера се запознах с Фъстъчка, Роси 74, и iviche. Всички сте голями сладурки  Hug , точно като на снимките от предното ви събиране. Роси, отново много благодаря за диска с йогата,  bouquet
На всички майки, които са в болница или се възстановяват вкъщи, УСПЕХ  Peace и само положителни емоции.
Стискайте ми палци, днес съм на фетална при Томова. Чакам я цял месец, такава нерва ме друса... baby_neutral
После ще ви разкажа как е минало  Whistling
Много целувки по тумбаците

# 11
  • Мнения: 2 332
Здравейте, ноемврийски мамчета,
Вчера се запознах с Фъстъчка, Роси 74, и iviche. Всички сте голями сладурки  Hug , точно като на снимките от предното ви събиране. Роси, отново много благодаря за диска с йогата,  bouquet
На всички майки, които са в болница или се възстановяват вкъщи, УСПЕХ  Peace и само положителни емоции.
Стискайте ми палци, днес съм на фетална при Томова. Чакам я цял месец, такава нерва ме друса... baby_neutral
После ще ви разкажа как е минало  Whistling
Много целувки по тумбаците

Писах в предишната тема - много ми беше приятно на срещата  Heart Eyes. А за феталната - спокойно, всичко ще е наред - това е много приятен преглед!!! Да не говорим, че твоя изчислен риск от БХС беше в десетки пъти по-нисък от моя, нали така? Така че - успокой се!  Hug Хайде, ще чакаме после да споделиш как е минал прегледа Simple Smile.

# 12
  • Мнения: 2 274
   Хайде и аз да се включа с "размисли и страсти" по темата "гъбички и промивки"  Mr. Green! И аз съм чувала, че не е хубаво да се правят промивки по време на бременност, но на Карил една позната гинеколожка и препоръчала да си прави плитки промивки с Тантум Роза! Може би в по-големите месеци не е опасно, знам ли  newsm78! От друга страна съм чувала, че нелекуването на гъбите може да бъде опасно и през самата бременност, а не само за бебето при раждането! А и ако се лекуват навреме, ще са се размножили по-малко и ще е по-лесно лечението!
   Роси, как така ти изписват лекарства без микробиология  Shocked! Аз от началото на бременността съм с обилно течение, но да чукна на дърво всеки месец резултатите ми са нормални и нямам нужда от лечение! Дори в дебелите книги за бременни пише, че през втория семестър може да се появи обилно течение, без то да е причинено от гъби или бактерии! Според мен трябва да си искаш микробиология и след като се установи какво е тогава да слагаш някакви глобули! Направо ме шокират такива доктори, които назначават лечение, без дори да знаят какво му е на пациента  #Crazy!
   И нещо друго! Има разлика между цитонамазка и микробиология! Цитонамазката се взима от шийката на матката и се изследва освен за нашественици и за ракови изменения! Докато микробиологията се взима от влагалището и се гледа само за нашественици!!! Мен ми взеха "на частно" цитонамазка след като се оплаках, че са ме ошашкали в МД че имам рак!
   Хайде със здраве, че пак трябва да лягам!   bouquet

# 13
  • Мнения: 2 332
   
   Роси, как така ти изписват лекарства без микробиология  Shocked! Аз от началото на бременността съм с обилно течение, но да чукна на дърво всеки месец резултатите ми са нормални и нямам нужда от лечение! Дори в дебелите книги за бременни пише, че през втория семестър може да се появи обилно течение, без то да е причинено от гъби или бактерии! Според мен трябва да си искаш микробиология и след като се установи какво е тогава да слагаш някакви глобули! Направо ме шокират такива доктори, които назначават лечение, без дори да знаят какво му е на пациента  #Crazy!
   Хайде със здраве, че пак трябва да лягам!   bouquet

Ами явно може... казах и какви са оплакванията - моите и на мъж ми, и тя ми изписа глобулите... Хихи, съвсем ме надъха да си искам микробиология следващата седмица Wink. И приятна почивка на теб!!!

# 14
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте!  Party
Страхотна темичка като винаги!   bouquet
Да се запишем и ние с  baby_neutral в нея!
benighted, добре дошла, надявам се с бебо да сте добре и чак през ноември да се видим в някоя болница, за да се похвалим с бебчетата си  Peace
Относно промивките - и на мен ми казаха, че не е препоръчително да се правят, и сега се мажа с Певарил крем! Ефекта според мен е почти никакъв, но все пак правя нещо по въпроса, ще видим утре на изследванията дали сме се преборили! Стискайте палци!
Мамчета на мен вече малко ми личи, даже ме разпознават по улицата  Mr. Green
Желая Ви лек, прохладен, приятен и емоционален ден!
Целувки на бебетата  Party

Общи условия

Активация на акаунт