Варненки помагайте-парк хотел Магнолия?

  • 10 227
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 259
Сия - обадих им се по телефона и направих запитване. Но това беше към 20-24 юли, а досега все още нямам никакъв отговор от тяхна страна.
Аз искам края на август и не знам, дали да не им звънна пак, да ги подсетя  newsm78

Аз ще взема да ги попитам по мейла или евентуално по факса, ако не отговорят до 2-3 дена и ще им звънна.  Mr. Green Както писах, мен ме интересува за септември. А ти непременно им звънни, че ако им е по-пълен хотелът през август може и въобще да не си направят труда да ти се обадят.  Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 454
Най-добре по телефона, защото на запитването ми по мейла въобще не отговориха, а когато им позвъних по телефона си записаха и след няколко дена ми потвърдиха. Явно мейла им е само за добро впечатление Simple Smile

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ще им звънна - дадено. Само да видя дали от ваканция.бг ще ме огреят с резервация за Сириус-а.

Коя варненка ще ми подреди от север на юг курортите?
Варна-->Дружба-->Сл. ден-->Ривиера-->Златните
Правилно ли е и точно преди Златните ли е сп. Писател?
Ами Журналист и Трифон Зарезан къде се падаха...?
За Ален Мак да питам ли?  Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 6 259
Най-добре по телефона, защото на запитването ми по мейла въобще не отговориха, а когато им позвъних по телефона си записаха и след няколко дена ми потвърдиха. Явно мейла им е само за добро впечатление Simple Smile

Мерси за инфото, да не си губя значи времето да им пиша!  Hug Нищо, че ми се струва за съвсем нормално, особено за хотел с 3 или 4 звезди...

# 34
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Коя варненка ще ми подреди от север на юг курортите?

Варна-->Дружба-->Сл. ден-->Ривиера-->Златните

Правилно ли е и точно преди Златните ли е сп. Писател?
Ами Журналист и Трифон Зарезан къде се падаха...?
За Ален Мак да питам ли?  Mr. Green

 ooooh! забравиха ме варненки  Confused

# 35
  • Мнения: 695
Коя варненка ще ми подреди от север на юг курортите?

Варна-->Дружба-->Сл. ден-->Ривиера-->Златните

Правилно ли е и точно преди Златните ли е сп. Писател?
Ами Журналист и Трифон Зарезан къде се падаха...?
За Ален Мак да питам ли?  Mr. Green

 ooooh! забравиха ме варненки  Confused
Варна-->Дружба-->Сл. ден-->Ривиера-->Златните
Правилно е , но е от юг на север.А между Сл. ден и Ривиера-Писател, Журналист ,Трифон Зарезан/Те са комплекс Чайка

# 36
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мдааааааааа, така е. От юг-->на север е.

Мерси soniapro  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 454
Ще им звънна - дадено. Само да видя дали от ваканция.бг ще ме огреят с резервация за Сириус-а.

На нас ни отказаха за Сириус. В началото на юни се бяхме записали за почивка от 20 август и преди една седмица се обадили в агенцията, че ни отказват. От агенцията ни казаха, че са имали доста заявени резервации за Сириус за различени периоди и нито една не е била потвърдена

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз искам през агенция за Сириус-а, защото цената е 140лв./ден за след 26.08. А аз искам от 28.08 да идем.
Но от самия х-л ми казват, че увеличават пиковия сезон до 31.08 и ще е по 180лв./ден и чак през септ. ще стане по 140лв./ден.

Демек искат да ме цакат с 160лв. повечко за 7дни. Ми това си е горивото до там и обратно бре Crossing Arms
И сега чакам вече 3-ти ден от някоя от 3-те агенции при които си дадох заявката да ми се обадят поне... всички ме уверяваха, че до 24ч. ще се обадят.... аман  ooooh!

# 39
  • София
  • Мнения: 6 259
А да знаете кои агенции в София работят с Магнолията? Мерси предварително!  Hug

# 40
  • Мнения: 695
А да знаете кои агенции в София работят с Магнолията? Мерси предварително!  Hug
Никоя бълг. агенция не работи с тях. Те работят само с ITS и BGtours./германски/Но пък докато бях там чух им рекламата по Дарик Варна.Затова че резервация направо в хотела , но непосредствено преди почивката, защото постоянно им идвали резервации от чужбина.
Ето тук може да видите на какви цени почиват германцитеhttp://www.bgtours.de/Може да си изберете и някой хотел за вас и после по телефона в хотела Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 6 259
А да знаете кои агенции в София работят с Магнолията? Мерси предварително!  Hug
Никоя бълг. агенция не работи с тях. Те работят само с ITS и BGtours./германски/Но пък докато бях там чух им рекламата по Дарик Варна.Затова че резервация направо в хотела , но непосредствено преди почивката, защото постоянно им идвали резервации от чужбина.
Ето тук може да видите на какви цени почиват германцитеhttp://www.bgtours.de/Може да си изберете и някой хотел за вас и после по телефона в хотела Grinning

Много благодаря! Изключително бърз и изчерпателен отговор.   bouquet

# 42
  • Мнения: 193
колежката ми сега е там. казва: всичко е перфектно! красота!
само дето пясък бил малко по-едър, а не както на повечето места по северното черноморие ситен

# 43
  • Мнения: 66
Звънях вчера в хотела. Питах за резервация след 26.08. Отговориха ми да се обадя след 13.08, защото постоянно им пристигали оферти от агенциите, с които работели и можели с една дума да ми гарантират резервация, направена само в последния момент.

# 44
  • София
  • Мнения: 6 259
Шани, а ти звъня ли им вече? Какво ти казаха?

Общи условия

Активация на акаунт