Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

on the beach

ох,писна ми вече!спряха да ми се чупят ноктите,станаха твърди,сега обаче за белят.бях ги пуснала по дълги и се гичинях да ходя на маникюрист,но.....уви. Stop
най тънкия горен слой се обели(е не целия само от части)и ноктите станаха едни слаби,тънки и меки  Crying or Very sad
предполагам че е от дихидратация,но ползвам редовно крем.а възможно ли е да е от ацетона в лакочистителя???напоследък доста ползвам лакочистител Thinking
моля ви за пореден път да ми помогнете,какво да правя???????????????  bouquet
Цитирай

София

Липса на витамини.
Влез в накой сайт за витамини и където пише, че  витамина е за коса, кожа и нокти - купуваш и пиеш.
Ще се оправят за 4 -5 месеца.
Трябват обаче по-високи дози.
Мерц напр. е много слаб за тази цел.
Цитирай

BG

Единият вариант са витамините. Другият е аблсамът за здрави нокти на BioTrade. В една от темите доста го хвалят и аз си го купих. Ефект действително има и то още след първите втривания.
Заздравителите за нокти не вършат никаква работа! Купувала съм какви ли не, но ефект никакъв.
Пробвай балсамчето. Цената му е 3,60лв.
- това е!  newsm10
Цитирай

newsm78 Не разпитвай и не чакай,а отиди в хотел Диана1 или си запиши час на 0886 91 65 17 да знаеш,че ще забравиш за винаги за проблемите си с ноктите.Това е за  специалист по медицински маникюр и педикюр, а там има точно такъв.
Цитирай

В полите на Пирин планина

Е, аз ще предложа един друг метод - мазане с йод. Почистваш ги от лака, изплакваш ги с вода и ги намазваш с едно тампонче, напоено с йод. Стават кафяви, но за около 12 часа си възвръщат цвета. Затова може да ги намажеш вечерта, а сутринта няма да има проблеми с цвета им.
Цитирай

София

Единият вариант са витамините. Другият е аблсамът за здрави нокти на BioTrade. В една от темите доста го хвалят и аз си го купих. Ефект действително има и то още след първите втривания.
Заздравителите за нокти не вършат никаква работа! Купувала съм какви ли не, но ефект никакъв.
Пробвай балсамчето. Цената му е 3,60лв.
- това е!  newsm10
Е, аз ще предложа един друг метод - мазане с йод. Почистваш ги от лака, изплакваш ги с вода и ги намазваш с едно тампонче, напоено с йод. Стават кафяви, но за около 12 часа си възвръщат цвета. Затова може да ги намажеш вечерта, а сутринта няма да има проблеми с цвета им.

Тези варианти са добри.Също така аз бих ти препоръчала и масло за нокти на Стар Нейлз.Много е хубаво!Успех   bouquet
Цитирай

Скоро и аз пусках такава тема, ако искаш прочети съветите вътре  Hug
Ето е: Белят ми се ноктите. На какво беше липса това?

Аз се оправих с това кремче, само с 2-3 мазания  Peace
Цитирай

София

Само да вметна, че йода е по-скоро за заздравяване на ноктите - стават по-твърди.
Ако трябва да премахнеш оранжевият цвят - използваш лимонов сок.
Моите са твърди и след като ги мазах преди години се втвърдиха дотолкова ,че вече не се угъваха и направо се чупеха / което също не е добре/
Цитирай

on the beach

витамини категорично-не.пила съм,месрси повече неща.но вижте за това балсамче смятам да го пробвам.чувам само добри отзиви.да знае някой във Варна къде го има???

блгодаря на всички.
Цитирай

София

newsm78 Не разпитвай и не чакай,а отиди в хотел Диана1 или си запиши час на 0886 91 65 17 да знаеш,че ще забравиш за винаги за проблемите си с ноктите.Това е за  специалист по медицински маникюр и педикюр, а там има точно такъв.

Не се заяждам,ама ти все едно си рекламно лице!И в една друга тема съвсем случайно единственото решение на проблема на мамите,който са поставили проблемите си свързани с маникюра и педикюра си във форума според теб е това да си запишат час на тел 0886 91 65 17 при специалист по медицински маникюр и педикюр.Няма да се учудя,ако този специалист си ти!
Цитирай
Az lichno bih ti preporuchala da si kupish produkta na OPI koito e za belene na noktite. Az lichno sum polzvala vtvurditelia na tazi firma , blagodarenie na koito spriaha da mi se chupiat noktite .
Цитирай

Варна

Във Варна балсамчето го има във всички по-заредени аптеки.Моето го взех от Марешки.
Цитирай

on the beach

оу супер.дано го има в марешки.мерси пак на всички отзовали се.
Цитирай

София

А в София продуктите на "Биотерйд" къде ?

Кои аптеки?
Цитирай

А в София, къде ?

Кои аптеки?

Аз го взех от Люлин, ако си в района ще ти кажа от коя аптека.
Иначе би трябвало да го има във всяка, ако го няма, помоли да ти го поръчат, не се оскъпява  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора