Защо се обиждат жените ...

  • 2 291
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
стига да не си е облякла наопаки дрехата
Синът ми държи да си облича дрехите наопаки.  Проблем?
формализъм според мен и е проблем.
Говорим за дами в темата, на възраст над 6 години. По-добре внимателно да кажа, Облякла си си наопаки блузата, отколкото някой добряк да подвикне: Ей, чш, що си си сложила наопаки блузата? Хахаха"
Проблем?

# 31
  • Мнения: 3 447
По-скоро липса на такова, ако питаш мен. Все пак ние жените сме суетни.
И аз така си мисля,че липсата на самочувствие ни кара да се обиждаме
Аз мисля, че по-скоро липсата на самочувствие ни кара да правим забележки на други жени  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 298
Не съм убедена, че липсата на самочувствие ни кара да се обиждаме. Съгласна съм с Дона, че по-скоро би ни накарала да обиждаме други жени.
Струва ми се, че жените се обиждат, тъй като влагат много старание (обикновено) в това да изглеждат добре. Дори да не са се престарали, те възприемат това, като абсолютно основополагащо за личността им. Когато се каже на една жена, че не изглежда добре, това разклаща устоите и.
За мъжете не е така - ако днес са мърляви, с неизрязани нокти и парцаливи обувки, това не ги прави по-малко ценни. Просто утре ще изглеждат по-добре.

# 33
  • Мнения: 1 462
стига да не си е облякла наопаки дрехата
Синът ми държи да си облича дрехите наопаки.  Проблем?
формализъм според мен и е проблем.
Говорим за дами в темата, на възраст над 6 години. По-добре внимателно да кажа, Облякла си си наопаки блузата, отколкото някой добряк да подвикне: Ей, чш, що си си сложила наопаки блузата? Хахаха"
Проблем?
Не отговарям на критериите - няма човек - няма проблем.

Аз бих попитал нещо, например дали така е модерно, именно защото може би тя вече знае как носи дрехата си.

Тия "добряци" в общия случай се надяват да започнеш да се преобличаш веднага пред тях и ако може да си без сутиен Grinning

# 34
  • Мнения: 1 462
ако днес са мърляви, с неизрязани нокти и парцаливи обувки, това не ги прави по-малко ценни.
Сещам се за онзи лектор, който смачкал една 20-доларова банкнота, после я стъпкал на земята, после я разгънал и попитал колко струва тази банкнота.  Изводът бил, че независимо колко са те мачкали и тъпкали, стойността остава.

# 35
  • Мнения: 5 622


Тия "добряци" в общия случай се надяват да започнеш да се преобличаш веднага пред тях и ако може да си без сутиен Grinning


Ааа, тия дет се надяваха да махнем сутиените май си заминаха безвъзвратно от форума  Joy

Общи условия

Активация на акаунт