Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София, кв. Витоша

При ехографски преглед се оказа, че детето е с "леко" уголемен черен дроб - с пояснението, че при децата е нормално някои от вътрешните органи да изпреварват растежа на тялото. Има ли такова нещо? Може ли да е уголемен от лекарства, щото тази година доста антибиотици изкльопа пилето Sad?
Цитирай

Най -вероятно е от лекарствата щом е пил много антибиотици .
Цитирай
Потърсете и мнението на друг лекар  Peace
И споко, в ИСУЛ има добри.
Цитирай

София, кв. Витоша

Защо ИСУЛ - на мен ми трябва гастроентеролог, нали? Ако е от антибиотиците, какво следва, черния дроб възвръща ли си формата??? Какво ще ни кажат??????
Цитирай

София

Да сте карали мононуклеоза? После може с месеци да е уголемен, но в този случай и далака е уголемен. На най-вероятно е от антибиотиците, не се притеснявай.
Цитирай

Защо ИСУЛ - на мен ми трябва гастроентеролог, нали? Ако е от антибиотиците, какво следва, черния дроб възвръща ли си формата??? Какво ще ни кажат??????
Да ако не пие поне 4-5 месеца никакви антибиотици постепенно си възвръща размерите
Цитирай

София, кв. Витоша

Това с четири-петте месеца си е направо рекорд, който не бихме могли да постигнем, егати!! Тя всеки божи месец пие антибиотик!!!
Цитирай

София

Защо не пробвате с водорасли или хомеопатия, то на детето имунна система не му е останала.
Цитирай

Това с четири-петте месеца си е направо рекорд, който не бихме могли да постигнем, егати!! Тя всеки божи месец пие антибиотик!!!
Ами това е положението  Tired.Тя ходи ли на ясла или градина -спри я за един два месеца иначе ............ няма как да се възстанови Tired -казвам го от личен опит Rolling Eyes
Цитирай

София, кв. Витоша

Ходи на градина, то разправии ли не бяха с директорката за хапчетата, дето ги бутат в ръцете на учителките, то жалби до общината и хеи ли не бяха, егати и загубената детска! В предната не беше такава слободия!
Добре, и като я спра от детска за два месеца, ще се оправи и после пак... Абе шантава работа!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.