Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Обожавам да решавам судоку.Като имам време-не пропускам.Вие харесвате ли го?
Цитирай

София

Да, но вече ми отмина, по едно време решавах всичко което намирах онлайн или на вестник.
Цитирай

Обожавам го Love
Цитирай

BE, 2260

Някои много ми се опъват Rolling Eyes Не знам дали няма специални техники за решаване на судоку, както едно време имаше техника как да подредиш кубчето на Рубик Wink
Цитирай

София

Страхотно развива мозъка. Направо го скъсвам, но откакто научих мъжо да го решава той стана по-голям майстор и за мен вече не остава, всичко той решава.
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

правя го да си разтоваря мозъка, машинално и без мислене-судоку не го изисква, просто прилагаш правила и изключваш възможности, но обичам цифри и така
Цитирай

София

Незнам дали съм маниак... само ще кажа че си свалих игра за тел... СУДОКУ..... от страницата на Глобул.
Реших всички книжки, които бях намерила.....
Определено тренира доста логическото мислене.
Цитирай

София

Аз също съм маниячка, но нещо напоследък няма време. Разпечатвам си от: http://websudoku.com, evil ниво Twisted Evil. Някои ги решавам с дни.
Цитирай

z point

правя го да си разтоваря мозъка, машинално и без мислене-судоку не го изисква, просто прилагаш правила и изключваш възможности, но обичам цифри и така

Peace и аз така...преди това ми изтичаха очите по scrabble blast, сега пък намерих някакво судоку и с букви  35
Цитирай

Аз  Laughing
Напоследък обаче съм се запалила по друга логическа игра - ето я  Peace
Цитирай

София

Мда, и аз обичам. Не мога да кажа, че съм манияк, но имам ли свободно време - решавам с удоволствие.
Цитирай

в стаята

И аз обичам много! Когато имам време решавам особено когато съм на плаж. Very Happy
Цитирай

Sofia/ Silistra

Сега съм се запалила по варианта 16Х16, има ги в някои книжки за Судоку. Доста си блъскам главата над тях.
Цитирай

София

и аз в редиците. само че нямам време да решавам  Sad но обичам като започна, да решавам на спокойствие, не само да притичвам за нещо.
Цитирай

София

Чак маниак не съм. Всъщност досега само веднъж съм опитвала (случайно в една притурка към вестник) и седях до посреднощите от инат да го реша.  Crazy Жалко, че вече хич пък нямам такова време.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора