Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Изпитвате ли срам? В какви ситуации или заради какво или сте оперирани от това човешко чувство?

Аз се червя, когато някой от противоположния пол ме гледа право в очите, по незнайни причини ме е срам, когато съм на сватба и дойде моя ред да изказвам пожелания на младоженците, срам ме е , когато трябва да подаря цветя на някого по някой повод....ей такива срамежливи неща ooooh!
Цитирай

Springfield, VA

Сигурно всеки има моменти, в които изпитва срам от/за нещо. В момента обаче, не се сещам пример за себе си  Thinking
Цитирай

При хората, които обичам

Срамувам се освен в изброените от теб случаи и заради грешки на другите. Иде ми да потъна в земята от срам, когато трябва да се извиня на клиент заради забавяне на обект или нещо друго. Срам ме е, когато видя дъщерите ми да се плюят. Тогава се разплаквам от срам и обида. Слава Богу все по-рядко ми се случва.
Цитирай

Springfield, VA

Изпитвате ли срам? В какви ситуации или заради какво или сте оперирани от това човешко чувство?

Аз се червя, когато някой от противоположния пол ме гледа право в очите, по незнайни причини ме е срам, когато съм на сватба и дойде моя ред да изказвам пожелания на младоженците, срам ме е , когато трябва да подаря цветя на някого по някой повод....ей такива срамежливи неща ooooh!

Това твоето по-скоро ми прилича на неудобство, не на срам  Thinking
Цитирай

Това твоето по-скоро ми прилича на неудобство, не на срам  Thinking
Срам си е направо, което е тъпо, но... Sad Иначе и аз се срамувам заради хорските простотиии, но  нито мога да променя нещо, нито съм отговорна за поведението и постъпките им.
Цитирай

Burgas

Ами да, случвало се е, но поне видимо не ми личи. Hug
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Аз съм си срамлива мома. Много често се изчервявам. Embarassed Нямам логично обяснение защо примирам от свян с повод и без повод.
Такваз съм си.  Whistling
Цитирай

София

Аз съм си срамлива мома. Много често се изчервявам. Embarassed Нямам логично обяснение защо примирам от свян с повод и без повод.
Такваз съм си.  Whistling

Не си сама Confused. И аз така, с тази разлика, че не се изчервявам, а гласът ми и изобщо цялата започвам да треперя Crazy. Мразя да се чувствам така, ама ...
Цитирай

Срамувам се, че не отделям достатъчно внимание на децата си.  Срамувам се, че не ходя достатъчно често на църква.  Срамувам се заради обещания, които не съм спазил.
Цитирай

Като че ли повече изпитвам срам от нечие поведение, а това вече е проблем.
Цитирай

Варна

Аз съм доста стеснителна, съвсем сериозно. В много случаи "ме е срам".
Цитирай

Mediterraneo

Аз уж не съм от най- стеснителните, но много често ме досрамява от разни дребни нещица. А изчервяването се появава в най- неподходящите моменти, естествено  Mad
Цитирай

у дома

Срамувам се понякога, да.....май честичко ми се случва.  Rolling Eyes За изчервяването да не говорим, Embarassed понякога от какво незнам, но си се червя съвсем без причина ooooh!, така- изведнъж...
Цитирай

Ужасно стеснителна съм Confused Казват, че не ми личало, но на мен ми трепери отвътре при всякакви извънобичайни ситуации. На всичкото отгоре се изчервявам много лесно и много бързо, от най-малкото нещо. Не знам защо, но хората умират като се изчервя, да го отбележат. И тогава ставам лилава от още по-голямо смущение. Embarassed  В един друг форум, където се познаваме и лично, хората казваха, че това човече-  Embarassed - ме изразявало най-добре Confused
Цитирай
Ами  всеки човек може да се срамуваот нещо или някой...това е нещо естествено-за мен, не мога да кажа,че се срамувам Peace а и не съм стеснителна Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора