Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Момичета според вас тест направен 6 дни след евентуално забременявяне дали ще е верен

# 1
  • ГОре на черешата...
Най-сигурно изчакай поне датата на менструацията,а за още по-голяма достоверност - няколко дневно закъснение!Успех  bouquet!

# 2
  • София
Със сигурност ще е отрицателен, независимо от състоянието ти.

# 3
  • софия
Със сигурност ще е отрицателен, независимо от състоянието ти.
много точно казано Peace

# 4
езпетали ли сте горсъвсеп в началото отрицателен,а всъщност има бременност newsm12

# 5
Извинявям се от бързане съм объркала буквите.Исках да питам дали ви се е случвало първо отрицателен тест,а след това се оказва,че има бременност newsm12

# 6
  • Някъде там...
На мен лично не ми се е случвало, но съм чела за много такива случаи. По принцип най-рано тест се прави в деня на очакваната М или след закъснение. Желателно е да се направи с първата сутрешна урина. При някои момичета нивата на хормона на бременността се покачват бавно, така че е възможно дори и при закъснение на М да има първо отрицателен тест, а след няколко дни - положителен.

# 7
На 29 април ми идва мензиса. На 29 май си правя тест за бременност- отрицателен отвсякъде, никаква наченка на втора чертичка. На 05 май теста показа много бледа втора черта, според лекаря- отрицателен. На 09 май положителен тест за бременност и естествено имаше бременност.

# 8
  • София
До сега само на едно момиче от форума/поне за него знам/ тест отчете втора бледа черта седем дни след ову.
Аз не вярвам в толкова ранно засичане от уринните тестове.

# 9
  • BABYLAND
Весси, Вессиииииии............  ooooh!

# 10
Много е рано. Аз си направих тест вчера 5 дни по-рано от очаквана М.. Естествено отрицателен, ама просто бях решила да го направя (макар да беше безмислено).. ще ми се другата седмица да е положителен, ама не ми се вярва..

# 11
Накратко да ти разкажа какво стана в началото на миналия месец. На 1 юни направихме инсеминация при д-р Владимиров и той ми каза на си направя тест след 2 седмици. Изтраях точно 6 дена и на седмия си направих тест, който за мое огромно разочарование беше отрицателен. Приятелят ми веднага ми се накара едно хубаво, че съм прибързала, но аз вече бях решила, че нищо не е станало. Както и да е малко преди да минат детет седмици си направих кръвен тест, който обаче беше положителен и вкъщи направих и един от тестовете от аптеката. С всичко това се опитвам да ти кажа, че няма смисъл да правиш тестове толкова рано, за да не се разстройваш излишно като мен.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт