Мами в Италия 12

  • 16 295
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 427
Какво е ферроград?Нещо съдържащо желязо май? newsm78
А от левофолен някави оплаквания?Или всичко е ок?

# 31
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
МАЦКИ, ЧЕСТИТА ВИ ПОБЕДА вЧера  bouquet  bouquet  bouquet
надникнах, че пак ми и3ле3е че имате нова тема, опитах се да попрочета нещо, ама ви е си говотите на италиано Grinning, и я3 нищо не вдянах Blush....така че си оставам само с Честитото Hug Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 2 427
Деси ми то до седмица след термина не е фатално да се изчака,мисля...вече ако говорим за от 10 дни нататък можело и да те резнат,толкова като са държали.То както има една дума, за раждане, смърт и данъци подходящо време нямало...
Аз нали съм много против всякакви излишни интервенции,със сигурност доста ще си порева ако ми кажат ,че ще ми правят секцио,та даже ще поспорим достатъчно с докторята по въпроса.Преди време,като си счупих един кътник с камъче в хляба и като трябваше да ми слагат корона ревах една седмица,да не говорим как ще се дам да ми резнат корема.Суетноста не беше ли един от седемте смъртни гряха,това си спомням от "Седем"
Пък като чета разни италянски форуми,колко жени пожелание решават секцио...не мога да ги разбера.Освен че след това те боли зверски една седмица,ами и ти остава грозен белег!
Аз тука едни стриички ги мисля от сума ти време и се чудя с какво да ги третирам а хората...

# 33
  • Мнения: 2 427
Амеи,питай и ще ти се каже,ако има нещо за превод ние сме насреща Wink

# 34
  • Мнения: 714
Привет на всички!
Сколасах да се намърдам и аз! То човек да не реши отпуска да вземе ... после не смогвам да изчета романите на италианските ви потайности!
Направо се замаях като видях колко неща сте обсъдили!

Отчитам се - ходих до БГ  Sunglasses
малко в София и малко на море с приятелка рускиня. В София се побърках от административни простотии от сорта на държавен рекет  Crossing Arms а на морето ме сполетяха бури и урагани, направо ни удави! Върнах се инкаццата ама и доволна, абе с противоречиви чувства ...
Все пак 3 годинки бяха не бях ходила на родна земя. Мноооого е интересно да погледнеш с други очи на нещо, което си мислиш, че си познавал.
Възползвах се от някои неща, например по-ниските цени на много неща и си татуирах веждите  Sunglasses  Sunglasses след дълго ровене в нета за проучване на цени и качество на услугата. Една БГ мама от форумите ме насочи към едно момче дето работи много добре и на цена 5 пъти по-ниска от тази, която ми поискаха тук си направих СТРАХОТНИ вежди.
С разликата от цената отидох на море  Sunglasses   Sunglasses  Sunglasses
Да се оплача че и двата ми полета за отиване и връщане с Алиталия бяха ужасни, със закъснения, отврат обслужване и т.н. На отиване минахме през страшна буря близо до София, с ръка на сърцето ви казвам, не знам как излязохме от нея  Cry аз все пак имам опит по аеропланите, ама ситуацията беше много критична, самолета се мяташе като риба на сухо  Confused имаше хора, които крещяха от ужас (в това число и аз).
За да не забравя за "хубавото" преживяване, както си бяхме на морето с мойта руска Наташка и както си жулехме мартинито по бикини на терасата една прекрасна вечер, обсъждайки живота, света и мъжкото съсловие, като се изви една адска буря  Shocked  Shocked цяла нощ дъжд, направо потопи Китен!!
На сутринта вместо да спре, се обърна в ураган!! И цялата следваща нощ бушува .... нямам думи ... прибрах се в София като проскубана кокошка!!
Днес се прибрах пак с отврат полет, ама поне нямаше буря  Peace
Абе плюсове и минуси, кво да праИш. Поне си купих и моя цвят боя за коса Лореал на цена два пъти по-ниска отколкото тука в Италия.
Поне пак съм си вкъщи и се връщам към рутинните си задължения!
Приятна вечер на всички!

# 35
  • Мнения: 2 804
Добре завърнала се от ваканция Дона зад воланте!
Лека ви нощ , че явно вече сте по леглата!

# 36
  • Мнения: 1 545
Вале, добре дошла пак при нас! Тъкмо се бях зачудила къде се загуби. Бая премеждия си имала.
Я разкажи, освен бурята в Китен, какво друго има там? Че съм се запътила през август за една седмица, даже и хотел си резервирах.
Влади, ми не е много една седмица след термина, ама накрая реших да послушам доктора. Той реши направо секцио, вместо да предизвиква раждане, защото имал сума ти случай на започнато раждане, часове на мъчение и накрая пак наложило се секцио. Аз не бих си го поискала в никакъв случай сама, но напр. майка ми беше доволна, като ми е разправяла как са минали нейните раждания... А болките след това съвсем не са зверски цяла седмица, на мен ми беше най-тежко първата нощ, а на 4-тия ден бях на мотора да си регистрирам детето. Всичко е много индивидуално и не може да се каже кое е по-добре.

# 37
  • Мнения: 5 462
Привет на всички!
Сколасах да се намърдам и аз! То човек да не реши отпуска да вземе ... после не смогвам да изчета романите на италианските ви потайности!
Направо се замаях като видях колко неща сте обсъдили!

Отчитам се - ходих до БГ  Sunglasses
малко в София и малко на море с приятелка рускиня. В София се побърках от административни простотии от сорта на държавен рекет  Crossing Arms а на морето ме сполетяха бури и урагани, направо ни удави! Върнах се инкаццата ама и доволна, абе с противоречиви чувства ...
Все пак 3 годинки бяха не бях ходила на родна земя. Мноооого е интересно да погледнеш с други очи на нещо, което си мислиш, че си познавал.
Възползвах се от някои неща, например по-ниските цени на много неща и си татуирах веждите  Sunglasses  Sunglasses след дълго ровене в нета за проучване на цени и качество на услугата. Една БГ мама от форумите ме насочи към едно момче дето работи много добре и на цена 5 пъти по-ниска от тази, която ми поискаха тук си направих СТРАХОТНИ вежди.
С разликата от цената отидох на море  Sunglasses   Sunglasses  Sunglasses
Да се оплача че и двата ми полета за отиване и връщане с Алиталия бяха ужасни, със закъснения, отврат обслужване и т.н. На отиване минахме през страшна буря близо до София, с ръка на сърцето ви казвам, не знам как излязохме от нея  Cry аз все пак имам опит по аеропланите, ама ситуацията беше много критична, самолета се мяташе като риба на сухо  Confused имаше хора, които крещяха от ужас (в това число и аз).
За да не забравя за "хубавото" преживяване, както си бяхме на морето с мойта руска Наташка и както си жулехме мартинито по бикини на терасата една прекрасна вечер, обсъждайки живота, света и мъжкото съсловие, като се изви една адска буря  Shocked  Shocked цяла нощ дъжд, направо потопи Китен!!
На сутринта вместо да спре, се обърна в ураган!! И цялата следваща нощ бушува .... нямам думи ... прибрах се в София като проскубана кокошка!!
Днес се прибрах пак с отврат полет, ама поне нямаше буря  Peace
Абе плюсове и минуси, кво да праИш. Поне си купих и моя цвят боя за коса Лореал на цена два пъти по-ниска отколкото тука в Италия.
Поне пак съм си вкъщи и се връщам към рутинните си задължения!
Приятна вечер на всички!
А освен ураган , на Северното черноморие си имахме и торнадо !!!! smile3556 #Shocked

# 38
  • Мнения: 5 475
Добро утро!  Hug

Честит ни съперник-Франция!  Peace
Както се изказа вчера Масимо,накрая току виж на майтап Италия станела шампион (това с ироничен тон!).Бъзикаше ме,че ако стане-неделя трябва да се кача на покрива  на колата и да данся с италианското знаме..щото иначе нямало гражданство да ми дадат!  Laughing

Честито перемсо на Дани!   bouquet
Бенвенута на Валя!  Hug

Заминавам на пазара...и после ще пиша пак!

Лек ден на всички!

  bouquet

# 39
  • Мнения: 6 167
добро утро .... уф, как ми се спииииии
пия кафе, но нещо не действа, май ще правя още...
къде сте, мацки?
айде, дайте тон за песен
бременните как сте?

# 40
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Лени като Ще слагаШ кафето пусни едно и мен,4е едвам си държа о4ите отворени  Tired Rolling Eyes
Ха добрутро ви  Hug

# 41
  • Мнения: 1 100
Добро, добро...  bouquet

Ей ме на и мен, от групата на бременните Blush

Да видим какви Ще ги бистрим днес Heart Eyes

Безкофеиновото кафе въобЩе не ми действа освежително, това със сигурност Peace

Чакаме и други дами, хайде ставайте мързелани Laughing

# 42
  • Мнения: 1 100
А Макдирок е вече сигурно на бач?
Лек и успеШен ден от мен.

# 43
  • Italia
  • Мнения: 4 492
А Макдирок е вече сигурно на бач?
Лек и успеШен ден от мен.

Тъй вярно  Wink
Я ми кажи,4е умирам от лЮбопитство ти какво си мислеШе за ника ми  Embarassed Rolling Eyes Laughing

# 44
  • Мнения: 1 100
Понеже не предполагах, 4е има хора с такива брилянтни и оригинални идеи за ник...си мислех, 4е това ти е фамилията и мъжът ти е  от Шотландски произход Embarassed Ха сега може и да ми се смееШ... Wink

Общи условия

Активация на акаунт