С бебе на море

  • 966
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте мами,
Помогнете ми при избора за почивка на море с бебе.Какво трябва да предвидя и какво да търся при избора на място? newsm78Бебока, живот и здраве да е, ще бъде почти на 7.5м в началото на септември,когато сме замислили почивката.

# 1
И аз мисля през септември да ходя на море с бебока. Миналата година бяхме на Бялата лагуна и останахме много доволни. Много е чисто и няма опасност от зарази. Тази година обаче много са вдигнали цените и чакам промоции. Само стаите не са много голями, но пък всички гледат към морето
и имат балкони.
Според мен основното е да е чисто и да не е в голям и шумен комплекс като Слънчев бряг например.

# 2
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 222
Ние тръгваме на 15 на Равда със бебена 7 месеца и батко на 2.10г. за мен най важно беше всичко да е разервирано предварително не да отидем и да търсим че с тези мъници .Другото за което мислим е да тръгнем през ноща да пътуваме хем да спинкат в колата хем да избегнем жегите и трафика.Добре е да помислиш и за слънцезащитни кремчета за бебока. Избери курорт който не е много шумен и квартира близо до плажа.Ако кърмиш лесно ако не помисли и за храната ами това е прекрасна почивка ви пожелавам.  bouquet

# 3
  • Мнения: 649
ами аз се върнах преди няколко дни от Бургас, вече не е съвсем бебе, но ще се опитам да дам някоя идея...  та значи аз си носех за вечерното АМ уред за затопляне на шишето с мляко ( по принцип в къщи ползвам МВ, защото е по-бързо), освен това  си топлех и допълнително вода за сутрешното мляко и си я слагах в термосче (ако е на кърма е още по-лесно); не знам какви пюрета ядете, но аз се видях малко в зор, защото сме на Хип и въпреки че бяхме в Бургас нямаше голям избор  Confused  освен това си имам и сгъваема кошара, защото бебо така спи по-спокойно отколкото ако е мужду нас на спалнята...
иначе в хотела беше спокойно, ходихме по цял ден из парка на разходки ( задължително за бебо слънцезащитен крем!), той си спа през деня почти винаги в количката, а ние през това време си хапвахме и пийвахме на спокойствие...

приятна почивка!

# 4
  • Мнения: 645
Здравей, ще се опитам да ти помогна от моя личен опит. Миналата година бяхме във вила до варна. Наехме апартамент с обзаведена кухня, баня, спалня, хол и мноого мголяма тераса. Вилата беше с два апартамента и затова беше много спокойно. Условията бяха същите като в къщи така че нямаше никакви неудобства. Двора беше с басеин и барбекю и така дори и да не сме на плажа малкия се забавляваше, а и ние вечер си почивахме и купонясваме без да му пречим на съня. Самата Варна е страхотен град, и има страхотни борси за храни, памперси, дрехи и тн. На плаж ходихме предимно сутрин с колата до кабакум или някой друг. В общи линии хем бяхме на море, хем си починахме хем нямаше никакви неудобства и притеснения. Та търси такава къща, ако ти хареса написаното. За съжаление тази е заета за целия сезон, но знам че има и много други подобни. Ние тази година сме на къмпинг newsm41

# 5
Благодаря ви мами!
За сега сме го замислили да бъдем на Албена - хубав и чист курорт. Миналата година бяхме там и много ни хареса.Е,тогава все още Ники беше в корема на мама. Има реновирани бунгала в "Горска фея" на Албена - те са добри.А относно нашето хранене - предимно на кърма сме,а на обяд със зеленчуково пюре и плодово следобяд,които за сега аз му ги правя.Та, не знам, на морето сигурно ще ги купуваме newsm78
Иначе слънцезащитен лосион и сега ползваме,когато излизаме на разходка.

# 6
  • Мнения: 2 751
Здрасти, Габи  Hug
Ние бяхме с Калоян за първи път, когато той беше на 4 мес.
Беше страхотно, много добре му понесе.
По цял ден си спеше и гукаше в количката на сянка, ядеше си добре.
И той беше само на кърма и му бях взела оттук готови зел. пюрета и сокове.
Мажех го по цял ден със слънцезащитни кремове (ползвам на Бюбхен).
Също вечер го пръсках с репеленти п/в комари и насекоми.
Спеше си в количката, под сянката.
Мисля, че на Ники ще му е добре  Laughing
Ние бяхме на палатки.  Sunglasses

# 7
  • Мнения: 1 209
Ние се върнахме преди две седмици от морето. Малкия беше на 8 месеца. Мазах го обилно. И на плажа го държах в количката под чадъра. От време на време го топвах или в басейна му или в морето.
Изкарахме страхотно...

# 8
  • София
  • Мнения: 555
Kalli, какъв репелент против комари си ползвалзвала за толкова малко бебче? Аз където и да попитам не препоръчват нищо за тази възраст.

# 9
  • Мнения: 67
 току що се връщаме и ние.,с бебето само разходки рано сутрин по плажа за да диша йодните пари от морето.на плажа-НЕ.много мазане със слънцезащитен крем/имам на Chicco-50/а вечер с антикомарния пак на Chicco-ZANZA 0+

# 10
  • Мнения: 2 751
Kalli, какъв репелент против комари си ползвалзвала за толкова малко бебче? Аз където и да попитам не препоръчват нищо за тази възраст.

OFF на Джонсън.
Иначе сега ползвам AUTAN Junior. Мился, че също става за бебоци.  Sunglasses

# 11
моми4ета знаете ли как е на поморие ние отиваме там а малката калина Simple Smile е на 1 год  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт