добър хематолог в Пловдив-нисък хемоглобин

  • 3 100
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Здравейте майчета.Трябват ми кординати на добър хематолог от Пловдив.имам много нисък хемоглобин-81, а пия много лекарства изписани от моята хематоложка.Искам да се консултирам и с друг хематолог, защото моя предлага да постъпя в болница за кръвопреливане.Моля , всеки, който се е сблъскал с този проблем да ми пише.Предварително Ви благодаря!

# 1
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Др. Иванова окр. болница

# 2
  • Мнения: 380
Ох,разбирам те напълно,не съм от пловдив,но мога да ти кажа че цялата бременност си изкарах с доста проблеми с тоз хемоглобин.3 месеца ми изписваха инжекции B12 за по 5 дни и един куп хапчета.моят беше 83 и успяхме да го вдигнем на 86 и ми казаха че и да се опитваме по-висок неможе да стане.Друг лекар ми предписа Тот'хема (ампули за лечение на желязодефицитна анемия.мисля че са по-ефикасни,но мен ужасно ми се гадеше от тях и изпих само 5.
Но най-интересното е че лекарите ме изкарват че трябва едва ли не да припадам на всяка крачка от ниския хемоглобин,а аз изобщо не чувствам даже и замаиване.

# 3
  • Мнения: 107
здравей.Сиси .аз пия вече 3 месеца тотхема по 2 ампули, фолиева киселина, неуробекс, топ левур и фер ф9, но хемоглобина пада по 5-6 единиси за месец.В началото на бременоста ми беше 101.при 1 вата бременост ми изписах Б12 инжекцийй и го задаржахме докато родя на 95, но хематоложката ми каза, 4е е ощще рано за B12, защото сум в 21 г.с.Кажими в коя седмица ти ги назначиха B12.сега пиеш ли лекарства за покачване на хемоглобина ти защто 86 не е много.Благодаря ти ,че ми отговори

# 4
  • Мнения: 380
ами аз сега съм в 9-ят месец,даже вчера на последните изследвания ми казаха че пак ми е нисък-96. но аз даже се зарадвах че толкова се е покачил.лекаря каза че няма за кога да ми изписва лечение.
бях на инжекции през 6-7-ят  месец и хапчетата бяха феро-градумет, фолиева киселина и фолацид. но си мисля че на теб от бременността ти е паднал толкова(щом в началото си ти е бил нормален), а аз винаги съм си била с нисък-така ми обясни доктора,т.като не усещам даже и замаиване,дотолкова съм свикнала с това състояние.

Общи условия

Активация на акаунт