Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 юли 2006, 19:54 ч.

Как се маха забоядисано

• 965
  • 2
  •   1
Отговори
от черна блуза върху бял панталон?  newsm78 С белина пробвах, не стана, по гайките черното си стои и освен, че боята се разнесе и горната част на панаталона стана сива друг ефект нямаше. Помогнете със съвет ако знаете

# 1
Да не те "окуражавам" прекалено много, но и аз съм го имала, в момента имам и предполагам - винаги ще имам този проблем и досега не съм чувала нещо да помага.
В момента проблемът ми е с почти нов мой панталон, който за джоба ми никак не беше евтин - опитах да изкарам едни дребни тъмнички петна - така и не разбрах от какво се бяха появили - с Vanish, а сега е на белезникави ивички от Вениша. Следваща стъпка - изпиране с белина (светличък е) и предполагам съвсем ще го досъсипя, както винаги е ставало.
Уффф, кога ли ще се науча и аз да пера newsm61

# 2
Да не те "окуражавам" прекалено много, но и аз съм го имала, в момента имам и предполагам - винаги ще имам този проблем и досега не съм чувала нещо да помага.
В момента проблемът ми е с почти нов мой панталон, който за джоба ми никак не беше евтин - опитах да изкарам едни дребни тъмнички петна - така и не разбрах от какво се бяха появили - с Vanish, а сега е на белезникави ивички от Вениша. Следваща стъпка - изпиране с белина (светличък е) и предполагам съвсем ще го досъсипя, както винаги е ставало.
Уффф, кога ли ще се науча и аз да пера newsm61

Пробвах с Бингола, след това с един немски препарат /а те се славят с разнообразието от препарати/ и накрая вече не издържах и в разтвор от белина и вода ги натопих и двата. Този, който беше 100% памук като че ли се изпра, но другия ... Като изсъхнат ще видя резултата. Все благодаря ти за отзива   bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт