Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 69 отговора

мечтая за собствен дом заедно с любимите ми две деца и съпруг

Crying or Very sad от една седмица не съм на себе си, адски много му вярвах на моя мъж, обаче намерих смс от някоя поли, която му пише за срещи в събота /през април/ и скоро /юни/ той беше в командировка и имаше смс да се видят в бургас ако в неделя е още там. говорих с него той ми каза че е стара позната и се видяли случайно и така мислели да пият кафе само. обеща да не се чуват и виждат. обаче са се видяли миналия четвъртък. по принцип никога не съм му ровила в нещата, но незнам защо го направих и ето какво открих - не знам дали да вярвам или не ... newsm78 Crying or Very sad
Цитирай

newsm78Може наистина само кафе да са пили.
Цитирай

Варна

Ееее, хайде сега, заради някоя Поли, която може да няма нищо интимно да си разваляте семейството Wink.
Мъжът ти глупак ли е?(не се засягай, а си отговори на въпроса)Ако не е- едва ли ще остави смс от чужда жена в телефона си, ако има нещо притеснително около тях Peace.
Цитирай

незнам дано но все си крие телефоните, все нищо не казва, за четвъртък каза че отива до майка си, но ... иначе мислех че нещата при нас са идеални - ooooh!
Цитирай

Не прави прибързани изводи. Говори с него и му кажи какво те притеснява.
Цитирай

Sofia

Заради зачестилите такива теми не докосвам телефоните на мъжа ми!
И разпечатката дойде, до мен е плика, но няма да го отворя!

Ако искаш да си запазиш семейството приеми, че са само познати и сложи точка на случая.
Ако си готова да стигнеш докрай, включително развод,   давай - разпити, сълзи, обяснения, заплахи....
Цитирай

вярно,момичета нищо не е станало със сигурност, обаче аз му имах голямо доверие, а той нищо не споделя  #2gunfire ще мине време може да забравя, но сега ... newsm50
Цитирай

Добре, а защо наистина да не е само позната, с която са се срещнали случайно след години и не са решили да се видят няколко пъти, когато той има път към нейния град? Не е нужно веднага да се очаква, че му е любовница или нещо подобно.

Моят мъж, например, има няколко колежки, с които излизат на кафе или се прибират заедно (вози ги до тях). Дори едната понякога се обажда в събота, когато е дежурна, за да го пита разни служебни неща и винаги ми праща поздрави (аз не я познавам).
Аз също излизам с приятели мъже - дори онзи ден ходих с един приятел на концерт.
Нито един от двама ни не обича другият да му се рови по нещата - телефони, документи и др. - не ги крием, но и не ни е приятно. Имаме си доверие.
Ако иска да те излъже, няма да остави смс-ите.

Съгласна съм с Карен, а и има една приказка "Нека не се дебнем, че да не се хванем."  Peace
Цитирай

тя не е от бургас, а от софия, защо ще иска среща в Бургас? - тя явно му знае програмата,  fight
Цитирай

незнам, имаме две деца не искам да се задълбаваме в такива проблеми, но ми е неприятно. Сигурно ще ми мине, 1dating 1luvu а и той гледа да ми угажда 
Цитирай

MUC

Ааааа, аз си мисля, че ако ти изневеряваше с нея, поканата нямаше да е за кафе...
Де да знам, звучи ми точно все едно стари познати да се видят на по кафе да си полафят.
Дано не греша де.
Цитирай

Заради зачестилите такива теми не докосвам телефоните на мъжа ми!
И разпечатката дойде, до мен е плика, но няма да го отворя!

Ако искаш да си запазиш семейството приеми, че са само познати и сложи точка на случая.
Ако си готова да стигнеш докрай, включително развод,   давай - разпити, сълзи, обяснения, заплахи....
правилно казано.на мен ми се бе6е слу4ило не6то подобно поговорихме си и накрая вси4ко се оправи каквото и да е все пак тиси негова жена
Цитирай

Благоевград

[/quote]правилно казано.на мен ми се бе6е слу4ило не6то подобно поговорихме си и накрая вси4ко се оправи каквото и да е все пак тиси негова жена
[/quote]
Цитирай

Koh Samui

Според мен не е редно да се ровичкаш в телефона на мъжа си,всеки има право на лично пространство.Освен това,ако тя му беше някаква със сигурност щеше да е изтрил всичко от нея,едва ли щеше да рискува да си развали семейството.
Цитирай

днес тук, утре там...

Според мен не е редно да се ровичкаш в телефона на мъжа си,всеки има право на лично пространство.Освен това,ако тя му беше някаква със сигурност щеше да е изтрил всичко от нея,едва ли щеше да рискува да си развали семейството.
  Peace ще добавя самао не позволявай съмнението и ревността да те обсебят!!!! #Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 69 отговора