разбрах, че ме е лъгал

  • 6 943
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 364
Ако наистина имаха връзка мъжът ти би изтрил смса от телефона. Може би са пили само кафе.
Гледай напред и забрави за тази история

# 31
  • Мнения: 4 621
Според мен не е редно да се ровичкаш в телефона на мъжа си,всеки има право на лично пространство.Освен това,ако тя му беше някаква със сигурност щеше да е изтрил всичко от нея,едва ли щеше да рискува да си развали семейството.
И аз мисля така Peace

# 32
  • Мнения: 1 150
Преди 5 години мъжът ми се върна от  чужбина. До като се изредят всички съученички и познати, ако трябваше да подскачам на всеки смс или телефонен разговор с жена - трябваше да съм откачила.
По спокойно, в живота човек среща хора, които не е виждал от години, няма лошо да подновят приятелството си.

Ако толкова те притеснява, поискай да те запосне с нея.

# 33
  • Мнения: 7 914
Cry от една седмица не съм на себе си, адски много му вярвах на моя мъж, обаче намерих смс от някоя поли, която му пише за срещи в събота /през април/ и скоро /юни/ той беше в командировка и имаше смс да се видят в бургас ако в неделя е още там. говорих с него той ми каза че е стара позната и се видяли случайно и така мислели да пият кафе само. обеща да не се чуват и виждат. обаче са се видяли миналия четвъртък. по принцип никога не съм му ровила в нещата, но незнам защо го направих и ето какво открих - не знам дали да вярвам или не ... newsm78 Cry
При положение, че си го питала и той е оставил нов смс... не се притеснявай... би трябвало да е супер нагъл, ако имаше нещо,  да го афишира така под носа ти.. Hug

# 34
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
моя обеща да няма повече връзка
аз искам да опитаме... затова се старая да не мисля, но пък и той не ми дава поводи, а и не ходи никъде освен в къщи и на работа ... но човек ако реши - ще го направи пред очите ти и няма да разбереш
та като препатила - просто се опитай да забравиш - говори, обсъждай докато психически възвърнеш стабилитет
пък и ти не си намерила дори част от туй дето четох...
но ако не си възвърнеш поне частично доверието така, че да не страдаш ти... не ви виждам как ще продължите

# 35
  • Мнения: 394
Аз мисля,че нищо не се е случило. Peace
Имам един бивш колега, с който се виждаме вече доста рядко.От дъжд на вятър се обажда или пуска СМС-и да се видим и си уреждаме срещи.И кво са,ако мъжат ми види такъв СМС.Да започне да ревнува и да търси под вола теле.Аз не ги трия и по всяко време може да ги види.Но това не се случва,защото не си ровим по нещата.Мисля,че трябва да си имате доверие,да си вярвате повече.То ако има нещо,определено ще си проличи и то не от СМС-и.

# 36
  • Мнения: 742
На мен ми звучи абсолютно невинно.
В крайна сметка, освен общия ви семеен кръг от познати, всеки от вас си има и друга среда, нали? Поне при мен с мъжа ми е така. Не можеш да очакваш, че ще говори/другжи/контактува само с мъже, за да си спокойна ти. Защо си толкова несигурна в него, все пак голяма работа- някаква с Поли пила два пъти кафе с него. Другия път го накарай дая покани у вас, да се запознаете.  Wink

# 37
  • Мнения: 5 647
Аз пък не мога да ги разбера тия мъже, тъпи ли са, какви са, че си пишат смс-и с разни там особи. Така винаги има риск и без да има нещо да стане семеен проблем. Като толкова иска да се види с някоя и не иска да разбере жена му, защо не й се обади, а праща като тийновете смс-и.

Последна редакция: чт, 06 юли 2006, 10:31 от Madeline

# 38
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Приеми обяснението му за вярно.
Това с sms и аз не го разбирам - много прост народ!

# 39
  • София
  • Мнения: 3 421
Приеми обяснението му за вярно.
Това с sms и аз не го разбирам - много прост народ!

И аз това се чудя - от какъв зор ще си пишат SMS, та да се заформят латиноинтриги. И защо пък после не ги трият ако действително има нещо.

Не съм поглеждала в телефона на мъжа ми никога. Дори не знам има ли съобщения, пише ли въобще такива. Не знам дали и колко имена на жени има в телефона си и не ме интересува.
Не искам да си създавам излишни главоболия. Така ми е спокойно. Вярвам му.

# 40
  • Мнения: 8 917
Предполагам, че се чувстваш зле, но мисля, че трябва да решиш ке от двете да правиш:


Ако искаш да си запазиш семейството приеми, че са само познати и сложи точка на случая.
Ако си готова да стигнеш докрай, включително развод,   давай - разпити, сълзи, обяснения, заплахи....

Peace

# 41
  • Мнения: 1 350
Тая драма с доверието ми е до болка позната.Те,мъжете,никога не правят нищо нередно,никога нищо не е станало със сигурност и могат да бъдат супер нагли,че да го правят под носа ти,както му викат "да пият кафе",че и смс-и да си пращат,разбира се невинни.Тя винаги е стара позната или колежка от работата.Естествено,че ще заложи на това,че му вярваш и го обичаш.Естествено,че параноичката ще си ти. Twisted EvilЗнам колко те боли,но ще трябва да си преболедуваш,мила.Тука има патили хора,зрели,в които можеш да се вслушаш....А може и нищо да няма?! newsm78

# 42
  • Мнения: 1 350
И в двата случая,с вина или без вина все като глупачка ще се чувстваш. newsm78...едно известно време.В крайна сметка с или без изневяра ще продължиш да го оби4аш или ще престане да ти пука.А може и двете... Thinking newsm78 ooooh!

# 43
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Ей, момиче, осъзнай се преди да си казала нещо необмислено!!! Хората се делят на мъже и жени. Нима очакваш мъжът ти да комуникира само с мъже?! Не се самоизмъчвай, че ще си провалиш живота!(живота Naughty, а не брака, защото съмнението ще те изгризе от вътре). Май нямаш доверие на човека до теб? Защо? Той ли го е провокирал? Поговорете спокойно и трезво- без укори и подмятания, без уловки и капани. Успех!

# 44
  • Мнения: 668
Приеми обяснението му за вярно.
Това с sms и аз не го разбирам - много прост народ!

И аз това се чудя - от какъв зор ще си пишат SMS, та да се заформят латиноинтриги. И защо пък после не ги трият ако действително има нещо.

Не съм поглеждала в телефона на мъжа ми никога. Дори не знам има ли съобщения, пише ли въобще такива. Не знам дали и колко имена на жени има в телефона си и не ме интересува.
Не искам да си създавам излишни главоболия. Така ми е спокойно. Вярвам му.
той също не поглежда в моя телефон.

Общи условия

Активация на акаунт