Декоративна козметика ЕVELINE

  • 2 166
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
Ако я засечете някъде, горещо ви я препоръчвам. Марката е полска, цените са мнооооооооого добри. От цените също съм очарована.
Това, което аз съм ползвала е:
Лак за нокти - 3,20 - издържа ми 4 дни без забележки, през които брах ягоди, затварях ги на компот, прах и мих чинии. Имайте предвид, че аз махам лака при най- леките признаци на дефект.
Спирала за обем 5 лв - страшно съм доволна. Не спластява миглите, после не ги чувствам като намазани с олово. Изобщо давам оценка 8 от 10
Фон дьо Тен - има го в два варианта - тубичка 5,50 и стъклено шишенце към 10 лв. Ползвах този от 10. Много добро покритие, не изглежда като маска, не се събира по гънките, не омазнява, не ми излизат пъпчици от него
Лак за устни  5,50 лв - много ми хареса. От едната страна е цветния гланц, от другата страна е брокатен лак. Много секси изглежда. Имат и течни червила и гланцове, но не се осмелих да ги пробвам, защото ми се стори, че консистенцията е много гъста и лепкава. Много мразя като духне вятър и косата ми да се залепи за туко що сложеното червило Confused

До сега на тази фирма са внасяне основно лакове и част от бялата им козметика (върху нея нямам поглед). Вече ще я продават по- масово и ще има и доста повече от асортимента им.

За мен съотношението качество - цена е повече от перфектно. А аз нямам навика да налитам на евтинка козметика, защото имам кожа доста предразположена към алергии и проблеми. Тази, обаче ме устройства Mr. Green

# 1
  • Мнения: 23
много ти благодаря за информацията. Hug
още утре ще потърся лака им за нокти

# 2
  • Мнения: 324
М, а пък на мен в козметичния магазин като посегнах към един от техните кремове, продавачката ми направи физиономия и ми каза да не си и помислям да купувам, били долна марка... newsm78

# 3
М, а пък на мен в козметичния магазин като посегнах към един от техните кремове, продавачката ми направи физиономия и ми каза да не си и помислям да купувам, били долна марка... newsm78

Аз пък съм с прекрасни впечатления от бялата козметика на Евелин. На който му се чете тук има писано по въпроса - http://cosmetics.forumsplace.com/message826.html  Simple Smile

btw много ми се иска да пробвам нещо от декоративната им козметика, но не съм я виждала никъде засега.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 6 155
Присъединявам се към похвалите за тези продукти:

Дневен крем с Q10 - лек, мирише приятно, заглажда бръчките. Цена - 4.50лв.


Течно червило - наситен цвят, не лепне много, плдов аромат. 4.50 лв.


SPA крем за тяло с лек автобронзиращ ефект и дискретни светлоотразителни частици. Цена 4.40 лв.



САЙТА НА ЕВЕЛИН

# 5
  • Sf
  • Мнения: 808
Присъединявам се към похвалите за тези продукти:

САЙТА НА ЕВЕЛИН[/url]

 Biby,

Благодаря за дадения линк!!! Извор на информация, както винаги  Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 786
На тази фирма съм ползвала крем за около очен кунтур. Доволна съм. Бих пробвала и друго.

# 7
  • Мнения: 1 080
За пръв път чух за тази марка, когато един клиент ме помоли да му преведа и изпратя писмо до фирмата в Полша. Човекът,собственик на верига магазини за козметика, искрено се възхищаваше на техните продукти и много искаше да стане основен дистрибутор за България....както и да е това беше лирично отклонение, НО след като виждам,че има и други доволни мисля да си взема някои техни неща.  Grinning

# 8
От къде си купувате въпросната козмаетика?

# 9
  • Мнения: 1 028
Аз се бях загледала в автобронзант/5 лв/ и изобщо слънцезащитната серия,ама не посмях да взема,ма сега вече съм навита

# 10
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Купувах си крем за ръце, около 3.50, но изобщо не ми хареса. Иначе една продавачка ми препоръчваше автобронзатите...

# 11
  • Мнения: 6 616
Като чета това е евтина полска марка -не е ли по-добре да използваме българска козметика с подобни цени.
Едва ли качеството на полската е по- добро при условие ,че при нея има транспортни и митнически разходи,кой знае какви са действителните и цени.

# 12
Като чета това е евтина полска марка -не е ли по-добре да използваме българска козметика с подобни цени.
Едва ли качеството на полската е по- добро при условие ,че при нея има транспортни и митнически разходи,кой знае какви са действителните и цени.

Не, в случая според мен не е по-добре.  Simple Smile По-хубави са им кремовете от българските.  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 6 616
[
Не, в случая според мен не е по-добре.  Simple Smile По-хубави са им кремовете от българските.  Simple Smile
[/quote]

И какво те навежда на тази мисъл?
 Shocked

# 14
  • Мнения: 5 317
Някой знае ли къде в Пловдив продават продукти на  ЕVELINE?

Общи условия

Активация на акаунт