Отговори
Понеже ми махнахте темата, а статистика показва интерес към точно тази тема въвеждам я наново. Тук сме големи хора и това е доста често срещан начин за извиличане на удоволствие от секса от двамата партниори! Просто ме учудихте адски много!
Пак ще кажа за кибиците - моля Ви не пишете тук разните си тъпи остроумия има други теми там цапайте  #2gunfire тук е за нормални хора без комплекси и задръжки. Просто подминете това ще ми е достатъчно, а ако и не пишети имате една бира от мен или там каквото пиете!
А за другите които имат какво да кажат по въпроса пишете няма нищо срамно на всеки от нас му е ясно че това доставя удоволствие Hug

# 1
  • Мнения: 46 437
Мисля, че има достатъчно секс форуми  newsm78 който иска да разсъждава в/у тези въпроси, лесно ще намери мястото  Peace (тук не е със сигурност Wink)

# 2
  • Мнения: 4 473
todorov , защо не започнеш пръв Thinking

# 3
Първо за секс форумите - там влизат само мъже и са долу горе на акъла на кибиците - само тъпотии пишат, а на мен ми трябват идеи!
Второ няма проблем споделям веднага!
Пробвал съм възглавница ама е тъпо  Embarassed Иначе със сигурност някоя секс играчка ще ми дойде добре поне за тръпката!
и ако имате мнения пишете, че тази тема бързо се изтирива въпреки че интереса е голям, ама нали е срамно да ти готино като правиш секс..... newsm78

# 4
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
а наистина що бе махнвата темата?
ми като пречи тук - да се премести в клюкарника - нали там имаше тема за анлнишя секс и куп други...
мен пък като не ми харесва темата я прескачам...
не знам защо стари съфорумци се толерират за всякакви /ама всякакви/ глупости, а някои други им се режат квитанциите... това си  е дискриминация
а и човека пише културно - за разилка от нас отговарящите Simple Smile
който не го кефи - да не чете и да не пише!

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Лично премахнах темата по няколко причини.
Така формулирана, нито и е мястото тук, нито бе в нормалния тон.
Развитието и бе показателно.
Както предположих любознателните търсения на нови места и нови тръпки, накараха todorov да си я пусне отново в леко подобрен вариант.
Ще следя с интерес и ако се наложи ще повторя процедурата.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 390
Добре,Tatti
А сега по темата...
Не съм пробвала никаква секс играчка, но бих се заиграла, ако имах такава. Отдавна си мечтая да разнообразя сексуалния си живот с някаква играчка, но да видим кога ще се навия да си купя... Thinking Тъкмо ще събера идеи от темата! Blush

# 7
  • Мнения: 38
Използвала съм подръчни материали, но със специализирани секс-играчки не съм пробвала.
И кое и е лошото на темата? Това са неща от живота! Мисля, че всеки е правил нещо подобно, дори само от любопитство...

# 8
  • Мнения: 614
Добре,Tatti
А сега по темата...
Не съм пробвала никаква секс играчка, но бих се заиграла, ако имах такава. Отдавна си мечтая да разнообразя сексуалния си живот с някаква играчка, но да видим кога ще се навия да си купя... Thinking Тъкмо ще събера идеи от темата! Blush

 И аз така, много скъпо в тези секс магазини бе  newsm09 с ръчички "ляга" по- евтино  smile3503

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
определено е скъпо в секс магазините, а и не дават да "опиташ" Wink
ми ако не ми прилегне дадено нещо..
виж винаги ми е било интересно - как да определя РАЗМЕРА на секс играчката??? то вярно, че на око... ма все пак напр от алчност окото може да те излъже Wink
та това също ми е на мен въпрос -  как да си изберем секс играчка

а това с подръчните материали - повечето неща дето уж на книга са перфектни, някак ако тръгнеш да опитваш... или не ми е стигало въображение ил пък желание /спирана от притеснение и някакви вътрешни задръжки/ или умение...

а попадали ли сте на партньор имащ желание да приложите и секс играчки?

/леле май в главата ми е само секс Wink туй май му се вика "гладна кокошка просо сънува", че и бълнува при мен/

# 10
  • Мнения: 292
Темата не е лоша, ама защо това "самозадоволявали" накрая - не е тръпка ... Wink
На мен лично не ми допада да си играя сама, в компания си е друго  Hug,  обичам играчките, но ... обичам и да споделям удоволствието ... а пък и по-голямата част от мъжете обичат да наблюдават подобни ...
По принцип във всяко домакинство има предодстатъчно "многофункционални" предмети, въпрос на желание и фантазия, от друга страна по секс шоповете - небивало изобилие от всякакви ... банални, анални и др. играчки - само желание за експеримент да има човек.
Много се кефя на някои водоустойчиви играчки например - предразполагат към интересни гъделчета и игри във ваната, а и не само. Водната среда действа наистина по-отпускащо, релаксиращи и възбуждащо.  А за мен лично си е гъделче, когато мъжът е напазарувал сам ...  Simple Smile Обичам изненадите, освен това по този начин се ориентирам и в неговите фантазии и мераци Wink

# 11
# 12
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
едно е да обсъждаш с хора влезли в даден сайт само за секс - друго е тук да "отмориш" и развихриш въображение с нормални хора, а не търсещи само "секс" теми!
затова разбирам причините да се пусне тема тук, а не в секс форума!

п.п а и темата не е по-тъпа от "колко често сменяте бельото си и разни "обичате ли да гладите, къде, колко, как и защо..."  Crazy
е не е новаторска след анални и други въпроси, но пък в крайна сметка за старите съфорумци трудно ще се открие нещо ново и свежарско  Wink

# 13
  • Мнения: 614
На мен специално секс-темите са ми най- интересни  newsm53

# 14

Общи условия

Активация на акаунт