Електрическа помпа Авент или Нук?

  • 2 888
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Мили мами моля да споделите вашето мнение искам да си купия но немога да реша коя е по добра. Ако може мами които са ползвали да споделят.
Мерси  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 457
а какви са им цените?  bouquet

# 2
  • Мнения: 210
незнам в интернет магазините има само на нук и са различни с 30 лв разлика, а за авент незнам.

# 3
  • Мнения: 3 457
А КАКВИ СА ГОРЕ ДОЛУ ЦЕНИТЕ ОТ КОЛКО ДО КОЛКО?

# 4
  • Мнения: 210
в единия е 122 а в другия 99лв

# 5
  • Мнения: 549
защо държиш на електрическа?Аз ползвам в момента на avent ISIS и съм много доволна,пък и мисля че ел. помпата е бая по скъпа.

# 6
  • Мнения: 210
Не е за мен а за сестрами, аз също се справях с обикновена и бях доволна, но се изцеждах за 10 мин 200мл, а тя милата за 10 мин няма и 20 мл. Много бавно тече и ти окапват ръцете. а разликата в парите не е голяма и затова. Те са готови да дадът парите и ама искат да е добра и затова питам. Дали боли като се изцеждаш? Добре ли цеди? Такива неща.

# 7
  • София
  • Мнения: 529
Докато цедях имах ръчната на Авент и електрическа на Нук - с две ръце подкрепям АВЕНТ!!!!
Електрическата уж за удобство, но нищо не изцеждаше. Има начин за регулиране на силата, но или е слабо и не прави всмукване или като направи вакуум е прекалено силно и болезнено и пак нищо не изцежда. Ако имах само нея щях да реша че нямам капка кърма и отдавна да съм спряла с кърменето.
Авент е МНОГО по-добра. Правих си даже експерименти - цедя с Авент, като потече добре минавам веднага на Нук и ... нищо не изцежда. Връщам пак авентската - кърма колкото искаш.
Друг е въпроса чавка ли ми е била изпила мозъка първите месеци, че доизцеждах след всяко кърмене, а не си почивах.... smile3537
Виж, при запушванията на канали на гърдите (повече от 20 пъти) ми е била безценна smile3521

# 8
  • Мнения: 422
И аз имам на Нук електрическа,голяма грешка направих че я купих,само си дадох парите на вятъра.Никаква работа не върши #Cussing out #2gunfire
За електрическата на Авент съм чула много добри отзиви от доста места,само че е доста по-скъпа 260лв я бях гледала,иначе става и като ръчна също,с две шишета и още някакви неща към нея.
Най-добре е ако може да се опита да върне бебчето към гърда,аз това направих..вярно че беше много трудно, но сега е рай. Grinning Преди ми минаваше почти целия ден в изцеждане..да не говорим и за хипер лактацията дето щях да си докарам...а и ръце не ми оставаха ooooh!

# 9
  • Мнения: 3 457
значи от много изцеждане можеш да си докараш хиперлактация-така ли?

# 10
  • Мнения: 352
Авент - ако ниамаш парички за електрическа, то ръчната!!!

# 11
  • Мнения: 422
tsetskabon,ами колкото повече цедиш толкова повече се стимулира образуване на кърма.Преди докато давах изцедена кърма ако не изцеждах по 4-5 пъти на ден +сутрешно и нощно  кърмене резултата беше запушени канали,количеството което малкия не изяждаше съм го замръзявала.Но ако се прекалява с цеденето ако стигнеш на ден до 2л си е чиста хиперлактация.Затова е най-добре да се кърми без цедене и т.н,производството на кърма е точно толкова колкото се нуждае бебето Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 457
абе и аз си мислех да не се изцеждам -ама нали всички говорят за това ,та и аз да не остана по назад.Аз се изцеждам наи много един път на ден ,та понякога и през ден  bouquet

# 13
  • Мнения: 185
Аз имам електрическа на Нук, но не мога почти нищо да си изцедя. Мислех, че причината е в мен, но сега разбирам, че може и да е от помпата. Всъщност аз почти не я използвам,  само леко да ми облекчи гърдите, ако бебка спи повечко, а те се препълват. Успех в избора!

# 14
  • Мнения: 210
Тя си я кърми и няма проблем, но често и се налага да излезе поне за няколко часа и трябва да се изцеди и настъпва кошмара. Та затова иска да си купи да и улесни малко и да може да е спокоина докато я няма. Тази на авен никъде немога да я видия  260лв е множко и най вероятно ше се откаже или ще вземе ръчмата на авент.
Благодаря на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт