Странични ефекти от капки Зиртек!

  • 6 336
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте! Моля ви помогнете с опит! Какви странични ефекти са получавали деца,които са пили Зиртек по различни поводи?Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 332
Някои се успиват от тях, други (като Йоана) - стават по-агресивни, свръхподвижни някак си... За друго засега не се сещам.

# 2
  • Мнения: 1 492
ето ти една тема за Зиртек, но има противоречиви мнения, дано ти е от полза http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=54611.210

# 3
  • Мнения: 1 116
1.както всяко друго лекарство - ако има алергия към цетиризин не го приемайте.
2.сънливост, сухота в устата, главоболие, замаяност.
 
Това са му страничните ефекти.Има и лекарства с които не трябва да се приема , но това е друго вече.

# 4
  • Мнения: 1 680
Наддаване на тегло.

# 5
  • Мнения: 704
Какви странични ефекти са получавали деца,които са пили Зиртек по различни поводи?

Изписвали са Зиртек-капки на дъщеря ми по повод на алергични реакции; в комбинация с витамин С - ампули и фенистил гел за обриви.

Назначеното лечение бе за продължителен период, който не спазих.

Детето ставаше нервно и раздразнително. Sad

А, също мисля, че беше посочено и увеличаване на телесното тегло.

# 6
А излизане на обрив от приема на Зиртек?

# 7
  • Мнения: 816
И двете ми  щерки пиха Зиртек за по един месец и двете напълняха. Особено голямата, качи 2кг. само за този един месец. Спрях капките и на двете, макар да бяха предписани поне за 3месеца.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 971
Синът ми пи Зиртек един месец, не е имал никакви странични ефекти.

# 9
  • Мнения: 1 425
И моят син пи доста време Зиртек и не е имал никави странични реакции,но нали знаеш това са деца,различни организми........

# 10
  • Мнения: 694
Щерката в момента ги пие, за сега не съм забелязала нещо странично.  newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 2 181
Пили сме в рамките на 3 месеца 3 пъти по 5 дена.Странични ефекти никакви не сме имали.

# 12
  • Мнения: 34
ами изсушават лигавицата и детето може да спи с отворена уста,което си е неприятно.и пак да имаш усешането че му е запушен носа.Кларитина го няма това действие и не успива,нямаме проблеми с килата

Общи условия

Активация на акаунт