Как да стигнем до ТВ кула Копитото

  • 4 805
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 271
Сина ми от няколко седмици иска да ходим там. Мъжа ми мисли, че няма проблеми с колата, аз се опасявам, че имаше някакви забрани за Витоша уикендите...
Много ще съм благодарна, ако някой може да помогне с информация!

# 1
  • Мнения: 723
Парк 'Витоша' е затворен за автомобили в събота и неделя. Много хора обаче ходят, защото няма кой да те спре (има само табела, че е збранено, никой не стои да пази), но ако ви хванат, ще е доста неприятно. Мисля, че е разрешено до 'Златните мостове', нагоре не.

# 2
  • Мнения: 3 271
И аз нещо такова си спомням. Чудя се Катето колко време ще издържи пеша, бързо се уморява, а си тежи да я нося. Тати пък е след операция и не става... Затова търся мързелив вариант.
Благодаря ти!

# 3
  • Мнения: 723
Пеша не си е работа....Ние сме ходили няколко пъти през уикенда с приятели преди време, общо взето, шансът да дойде някой да те глоби е доста малък, пък и винаги може да се измисли нещо (например, че отиваш там на работа), обаче си е рисково. Приятна разходка, ако решите да опитате!  Peace

# 4
  • Мнения: 3 271
Непременно ще отидем (дори да не е точно утре), че Вики от известно време й е хвърлил око и все пита кога е уикенда  Wink
Но не искам да рискувам да ни глобят, така че трябва да намерим начин да се извозим до някъде  Tired

# 5
  • Мнения: 1 493
Успяхте ли да стигнете ?

Общи условия

Активация на акаунт