Разказах Ви преди време за едно бебе...

  • 1 165
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 850
Дааа,Белинда,то моето си е за Ура.Де да знам,аз някак не мога да обиждам такива хора,направо ми е жал за тях,най-вече за бебчо.Ако знаеха какво губят...Я сега каката да ми даде да я гушна...ще ми даде,ама друг път. Wink

# 16
  • Мнения: 3 760
Валенце, аз да доуточня, че този умопомрачителен режим е наложен на горкото човече още от изписването от родилния... Тридневно бебе с 9 часови паузи  #Crazy
Иначе и моята бебка започна да прави по-големи паузи на около месец, но сама и на една по-прилична възраст. Тя и не обичаше да я гушкаме тогава... Ама пак сама си го реши...
Абе, маХни...

# 17
  • Мнения: 250
а аз какво да кажа, като моят малък мъж е на 1 год и 5 мес и още не е направил по-голяма пуаза от 4 часа. Ако не е кърмене , ще е вода или нещо друго.  #Cussing out

# 18
  • София
  • Мнения: 44 043
Дано бебенцето сега да е малко по-спокойно поне на АМ и тази пауза да я кара по-леко....ама пак ми е мъчно за мъничката душичка....

# 19
  • Мнения: 1 735
Ебаси изродите!!! Тия не са хора бе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Close

Горката малка нежна душица... Ще го направят комплексарче като тях самите - много жалко! smile3511
Може пък да не успеят ,ох ,дано не успеят, въпреки че шансът е нищожен!!  Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Надали очакваш да порицаем дружно майката Wink Всеки решава за себе си, пък и целият форум да й скочим нищо не можем да направим. Две седмици кърмене са по-добре от нито един ден, нали? Аз отдавна съм се убедила, че кърменето не е лъжица за всяка уста. Някои хора наистина се чувстват ограничени и се натоварват психически. Въпросът сега е поне да го захрани след 4-тия, 5-тия месец. Но много ме съмнява, особено ако е от Бургас, като знам какви са педиатрите там Confused
Съгласих се с първата част. Обаче това за Бургас не ми хареса. Защо така се правят заключения не ми е ясно. Тук си има и читави педиатри, освен това и ние от компютри и Интернет разбираме  и информация намираме за каквото ни трябва. А и не разбрах тази констатация за педиатрите от собствен опит ли я направи или от дочути приказки.
Ох, сори за оффа ама ми стана кофти. Ми така де и ние сме хора, нищо че не сме от София ...

# 21
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
За мене описаният случай е неморален- спрямо детето, което не може да се защити по никакъв начин.  "Криворазбраната цивилизация"!

Има граници на "нормално" /общоприето и адекватно/ и "ненормално" /малоумно направо/ поведение.

Всеки си е луд, сам за себе си, аз храних дъщеря ми с кърма 4 месеца /после спрях по медицински причини/, но само с шише; така и не можахме да се разберем как точно се суче  Mr. Green Със сигурност се отказах, когато една яка акушерка в родилния дом искаше да ми покаже "как точно стават тези неща" /само си представете колко гадно ми беше; без да навлизам в подробности само казвам, че оттогава, когато отивам на хотел някъде с приятелки си взимам еденична стая  Twisted Evil/

Последна редакция: сб, 08 юли 2006, 23:34 от InaDot

# 22
  • Мнения: 3 926
Ами бургазлийка съм. Мъжът ми също. Живея в София от 5 години, но все едно до 20-тата си година живеех на "Странджа" 20. Завършила съм средно в "Св. св. Кирил и Методий", после Френската. И сега паспортът ми си е с бургаско жителство и не знам ако го променя със софийско как ще се чувствам - не ми се мисли за това сега.
 Родена съм с ортопедичен проблем, няма да разказвам за него и много добре знам като се изказвам за докторите в Бургас какво имам предвид. До 5-годишната си възраст съм обиколила солиден брой болнични заведения, а на всичко отгоре и майка ми е медицинска сестра, та съвсем отблизо имам поглед върху нещата с медицинските лица в града.
Знам, че не се познаваме лично и няма как да прецениш, но никога не правя заключения на база на дочуто. Още повече, че съм завършила и журналистика, та ми е втълпено в главата, че всичко трябва да се проучва до дупка и да се погледне от всички възможни точки.
Та, не отсъждам по Столица и Провинция... просто си знам стоката Sad за съжаление.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Е добре де и аз съм с ортопедичен проблем - и аз съм на мнение, че докторите не биват. Но истината е, че има в момента добри педиатри - може да са 2-3 или повече, но ги има. И си държат на късното захранване. А и ние четем и с тези дето карат по старата школа спорим или си правим каквото решим. Тъй че едва ли можеш да кажеш, че захранваме рано, само защото сме от Бургас.
 Mr. Green Пък аз живеех на "Странджа" 1. А здрасти комшийке!

# 24
  • Мнения: 3 926
Тъй де, ама става въпрос за хора, които дори не си поглеждат детето, какво остава за форуми Shocked

Честно казано всичките ми дружки от Бургас захранват рано, та пусто кажи ги тез педиатри, че и аз да ги науча, защото смятам да си се прибера за някоя друга седмица август, та да знам Grinning
И кога си живяла на Странджа 1? Гледай сега как ще излезе, че може и да се познаваме Wink

# 25
  • Мнения: 2 885
Честно казано всичките ми дружки от Бургас захранват рано, та пусто кажи ги тез педиатри, че и аз да ги науча, защото смятам да си се прибера за някоя друга седмица август, та да знам Grinning

Нямам позната от Бургас да е захранила късно. Нито една!
И кумата ми и тя. Мислят ме за някаква откачалка, че чета от форуми.
Мъж ми е от Бургас, често сме там. И мен ме интересуват педиатрите,
че имам две бременни мами приятелки и от сега им  smile3538с инфо от нета. Grinning

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ми да се запознаем да имаш  Mr. Green. Аз пък имам и за мое учудване не четат форума, получават си информация от другаде. За педиатрите влез в белия списък на лекари в Бургас, има ги, да не им правя реклама тук.
Айде стига, че разводнихме темата ...

# 27
  • Мнения: 3 092
Как е възможно да има хора с такива сърца бе какви са тези паузи какъв е този нощен сън и изобщо как не ги е срам и как не им е мъчно Cry
Горкото дете Sad

# 28
  • Мнения: 2 821
Баси...немога да си представя да не гушкаш детето си като плаче....
а това за нощното хранене...една позната, чието бебе беше на месец ми реагира остро като я попитах дали се буди през нощта да си хапва. Реакцията й беше нещо от сорта ..."аааа аз отдавна съм решила тоз проблем Crazy....да се научи"...е, какво да кажеш на такива  newsm78

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 5 631
Тия родители са за "трепане". Как ще го разглезят детето като е новородено newsm78 Чета и не вярвам на ушите си.  Не знам от Бургас ли са обаче или майката или някоя баба се мисли за супер компетентна. Нито една лекарка не съм чула да съветва да не се храни детето след 21.00.  Хванете я тая жена и обяснете, че това което прави е направо жестоко и безмислено.  Дайте и една книга да прочете. Що за тъпотии са това?
Лично аз съм попаднала на лекар. Писала съм и на други места. Ако някой има нужда да пише на лични. Жената не е привържаник на ранно захранване, и има много инфо за бебета, защото тя самата е майка на малко дете. Думата антибиотик се ползва само в краен случай. Просо си е чудна жената. Колкото до ранното захранване: Онези от нас, които нямат РС слушат каки, баби, лели, и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт