Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Не знам при вас как е,но при мен се налага да сменям шампоана за коса през лятото,тъй като след като съм ходила на море,косата ми става по-суха и започва да цъфти  #Cussing out   искам да попитам какъв шампоан бихте ми препоръчали,с който да си възвърна обема,блясъка и влажността на косата  newsm78

# 1
  • София
На Nivea - Sun, с жълт надпис им е серията, адски съм доволна!

# 2
Аз ползвам ELSEVE на L'oreal или червения или жълтия.
Но съм по доволна от червения (маската е много хубава също)

# 3
  • Италия
Sun на Nivea  Peace

# 4
Не сменям шампоана,но слагам повече балсам/маска и стоя повече време преди да го/я отмия.

# 5
  • Варна

Ето този и съм много доволна от него.Отмива идеално хлора и солта от водата.Прави косата ми мека, не се заплитат краищата и. Само с него не ми се налага да ползвам друг продукт за краищата.

# 6
  • Плевен
Аз ползвам ELSEVE на L'oreal или червения или жълтия.
Но съм по доволна от червения (маската е много хубава също)
Peace

# 7
  • София
Какъвто и през останалите сезони. Rolling Eyes Морската вода не ми влияе, поне не отрицателно на косъма.

# 8
  • BG

Ето този и съм много доволна от него.Отмива идеално хлора и солта от водата.Прави косата ми мека, не се заплитат краищата и. Само с него не ми се налага да ползвам друг продукт за краищата.

Колко струва и само лятото ли се ползва  newsm78

# 9
  • Варна

Колко струва и само лятото ли се ползва  newsm78
Аз го ползвам само лятото, защото има и защита. На промоция беше 500 мл,22 лева, но май вече ги няма-има само 200 мл за 20 лева някъде.

# 10
  • Burgas
Сега съм с розовия Елсев- хубав е.
А специално за слънце продават предпазващи спрейове и слънчеви серии- шампоани, балсами и др. Ползвала съм такива на Вела.
Другото- на всяко миене слагаш маска, като държиш поне 10 мин. или балсам без отмиване.
И кристали също.
Ако имаш време и домашни маски си прави.

# 11
Попринцип винаги си правя маска и си слагам балсам,но с отмиване.Все пак благодаря  Peace ще видя какво ще пробвам  newsm08

# 12
  • гр.Русе
Шаума-много съм доволна  newsm10
Пробвай има една маска с костен мозък и плацента,звучи гадно,но е страхотна. Продава се в едни големи червени кутии

# 13
Червения L'Oreal и маската с костен мозък - аз напоследък я ползвам вместо балсам 2 пъти седмично  Peace

Пробвай има една маска с костен мозък и плацента,звучи гадно,но е страхотна.
Маската е розова и ухае страхотно!!! На цвят и мирис няма нищо общо със съставките си  Laughing

# 14
Каква марка е маската и как се казва?

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт